Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ej w ogóle co to za akcja że apartament maja dostac rodzice Madzi?? fuck.. a ja sie kurwa gnieżdże w 52m w 4 osoby ?? 😮 😮 😮 😮 😮 😠 😠 😠 😠

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Co-dalej-z-rodzicami-Madzi-Wszystko-jest-juz-gotowe,wid,14287978,wiadomosc.html?ticaid=1e002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Aneta juz zaraz wyslę Ci obiecane filmiki 🙂
Ania Ty paskudo czemu nic nie powiedzialas ze jakas impreza na lotnisku-moze tak by sie udalo spotkac 😉
Nikolina tez mnie wkur...a ta akcja ze za nasze pieniadze podatnikow oni sobie teraz mieszkali i zyja i jeszcze ze co niby mieszkanie dostana?? 😠 😠 ja sie gniezdze na 18m2 w 3 osoby 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wierze w to co piszą o tym apartamencie, oni po prostu mówią to, co ludzie chcą usłyszeć i tyle...
Alice sama nie wiedziałam że pojedziemy na lotnisko, mielismy smigać na basen 🙂 Ale powiem, że byłam pod wrażeniem, przyzwyczajona do tego maciupcieńkiego starego budyneczku; teraz to przynajmniej wygląda! I jest całkiem spore!
Eee dziecko mi zacieszało na reklamę z jeżami i babeczkami 😁
I w ogóle to mnie ostatnio zaczęła gryźć jak jest zła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice -ja nie moge jak Twoja cócia jest as 🙂 Jaki sprytek mały jeju 😁 nie moge sie nadziwic musialam kilka razy obejrzec filmiki 🙂 Jak łądnie chodzii jak na łozko sie wdrapuje-no masakra 🙂 Mądra dziewczynka!!!

Moja Pola to chyba po roku pójdzie na nogi,bo ona nawet sama nie stoi bez trzymania,boi sie.... 🤨

Zdjecie -mega 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Alice -ja nie moge jak Twoja cócia jest as 🙂 Jaki sprytek mały jeju 😁 nie moge sie nadziwic musialam kilka razy obejrzec filmiki 🙂 Jak łądnie chodzii jak na łozko sie wdrapuje-no masakra 🙂 Mądra dziewczynka!!!

Moja Pola to chyba po roku pójdzie na nogi,bo ona nawet sama nie stoi bez trzymania,boi sie.... 🤨

Zdjecie -mega 😁 😁 😁

ja bym sie chyba cieszyla ze na spokojnie sie uczy i nie biega jeszcze bo to jeszcze wiecej sily wymaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...