Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak na za miesiac i na samego bodziaka bo miejmy nadzije ze juz cieplo bedzie to mysle ze 86 bedzie akurat jak niechcesz za duzej 🙂 ja np 86 mamkombinezon- pajaca to wszystko jest akurat a rekawy chyba z 10cm za dlugie 😁 za to bluzy mam na 86 i sa dobre. a rajstopki to potrafi nosic 74 , co firma to inna rozmiarowka 😠
a kurteczka sliczna-uwielbiam zolty kolor 😎
a kalosze do kompletu kupilas??

ok lece dokarmic mojego ssaka i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Jak na za miesiac i na samego bodziaka bo miejmy nadzije ze juz cieplo bedzie to mysle ze 86 bedzie akurat jak niechcesz za duzej 🙂 ja np 86 mamkombinezon- pajaca to wszystko jest akurat a rekawy chyba z 10cm za dlugie 😁 za to bluzy mam na 86 i sa dobre. a rajstopki to potrafi nosic 74 , co firma to inna rozmiarowka 😠
a kurteczka sliczna-uwielbiam zolty kolor 😎
a kalosze do kompletu kupilas??

ok lece dokarmic mojego ssaka i spac 🙂

nie kupiłam, bo nie wiem jaki ma rozmiar, poza tym trochę za mały na kalosze 😁
też uciekam
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.
dagi pajace mam kupione na 12-18 bo w tych 9-12 nikoli paluszki juz wychodzily 😆
aneta ja jesCzcze nie sadzam na nocnik ale przymierzam sie do zakupu tez chce zwykly a ten co pokazalam jest zwykly z ulatwieniem dla rodzica.
ola do neutologa mamy jutro ba 19. nikola sie wspina ale tylko "stoi" na kolanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
Vanesska i Józio wszystkiego dobrego 😘
Aneta ja dosc szybko zaczelam sadzac Wojtusia na nocnik, ale on sie tak wyginal i prezyl do tylu, ze sie balam ze z jajeczkami sobie cos zrobi ☺️ 🤨 teraz sporadycznie go sadzam, ale nie udaje mu sie nic zrobic nigdy 😞 A dla Polci gratulacje ze tak szybko sie nauczyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Ja na nogach od 6 🙂

Co do śpiochów to teraz z coccodrillo mam na 80cm , czyli na 9-12 i sa akurat 🙂 więc ja teraz chce kupić na 86 🙂

Aneta, tak ja sadzam Jozka na nocnik, zawsze po spaniu i zawsze sika, i kupke tez robi 🙂 a Nocnik ma najzwyklejszy 🙂

Asia dziekuje w imieniu Jozka

Vanessko słodzinka moja i synowa uśmiechaj sie dalej tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanessko i Józeczku samych wspaniałości dla Was 😘 😘
I spóźnione dla Kacperka ☺️ ☺️ buziaki niebieskooki przystojniaku 😘
Madzia u nas to samo, Liwia pełza za mną wszędzie, po całym domu, do WC, do sypialni, do kuchni, jak tylko zniknę z pola widzenia, buczy, jęczy, tak samo wspina się po nogach z klęczenia, chce non stop na ręce, sama się nie pobawi, muszę siedzieć obok na dywanie, ale co dziwne jak pojadę do pracy to z tatą jest zupełnie inna, bawi się sama itp 😮 😮 😮
Liwia też drapała, teraz jej to trochę przeszło, ale miała taki okres że się rzucała z rękami i pazurkami, krzyczy, wygina się, kopie noga jak jejst coś nie po jej myśli 🥴
Dziewczyny ja jestem wykończona, Liwia mi śpi w nocy po 8 góra 9 godzin, dzień w dzień wstaje o 6 😮 😮 😮 😮 boziu ja taki śpioch, tata też 🥴 🥴 🥴

pa kochane, miłego dnia, uciekam do mojej gromadki krzykaczy w szkole 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Kasiu, ja również dziękuję 🙂
Może to taki okres, że te dzidzie sa takie niedobre? Ja do mojego wstaje kilka razy w nocy (KOSZMAR), a ten dodatkowo wstaje po 7, gdzie kiedyś spał spokojnie do 9.30.

No i będą spać coraz krócej... Teraz potrzebują ok 12 snu na dobę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Vanessko i Józeczku wszystkiego najpiękniejszego :*
Rutkowski i ta jego narzeczona są na ddtvn, boże co za dziwna rozmowa 🤢


No właśnie to oglądałam , bardzo dziwna! 🤔

Ta jego była zakonnica jakaś niestabilna emocjonalnie, zna faceta pół roku i już się zabijać chciała 😮
Domyślam się że też straciła dziecko, pewnie było bardzo ciężko no ale żeby się rzucić z 9 pietra chcieć? 🥴 Szarpią się jak takie dzieciaki i jeszcze publicznie brudy piorą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
u nas nocka koszmarna, Szymek od 4 przewalał sie po łóżku nie mógł zasnąć i skakał mi po głowie. miał stan podgorączkowy ale dałam mu paracetamol dla świętego spokoju bo mi szkoda było dziecka , męczyły go te zęby strasznie 🥴 🥴
a Julka albo ma ostra wirusówke albo podejrzewam różyczke bo węzły chłonne ma powiększone i jakąs podejrzaną wysypke. o 1 mamy lekarza wiec się okaże 🤨

no właśnie co z tym brechtaczem, ja tez ostro myślałam wczoraj bo to chyba nie mogą być zdjecia z wylotu B.? bo jeszcze chyba Helka wtedy tak nie śmigała... hmmm.. no ja nie wiem co to za wojaże bez odmeldowania się koleżankom 😁 😁

Nela ma sliczne włoski, jeeej ja już sbie zaczynam wyobrażać te fryzury, fantazyjne plecionki na jej głowie 🙂 🙂 czad 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...