Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
jaka cudna kurteczka
http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/kurtki_i_kombinezony/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0zNiYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfNDI0NDAwJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MzEmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfNjIwMV9wbF8xODg5X3BsXzIzMjQlN2QlMmZnZW5kZXIlM2UlN2JtJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/NEXT-Kurtka__m424400.html

i kaloszki do pary - zamawiaj !!!!

http://www.halens.pl/halens/produkty_wg_katalogow/next/next_wiosna_lato_2012/moda_dziecieca/m-424972/index.html

😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
andziucha a czemu dziewczynka nie. Wiesz jakie to cudowne mieć girls w domu 🙂 🙂

w sumie to niewazne kto, wazne zeby zdrowa była

tak co bedzie to bedzie byle bylo zdrowe 🙂
ale tak jakos wole chlopca 🙂 jakos nie wiem czy bym sie potrafila odnalesc w tych sukieneczkach itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurteczka Sliczna no i nie roz czy niebieski jakto w standardach ktore mi osobiscie juz sie nudza 😜

a wstawie Wam fotke roku z naszego albumu. W lipcu Ala miala 3,5 miesiaca a bylismy u znajomych co maja rocznego synka. Ta mina mnie rozalila. A co najlepsze to wcale nie tak jak wyglada 😉 😁

....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
jaka cudna kurteczka
http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/kurtki_i_kombinezony/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0zNiYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfNDI0NDAwJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MzEmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfNjIwMV9wbF8xODg5X3BsXzIzMjQlN2QlMmZnZW5kZXIlM2UlN2JtJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/NEXT-Kurtka__m424400.html

i kaloszki do pary - zamawiaj !!!!

http://www.halens.pl/halens/produkty_wg_katalogow/next/next_wiosna_lato_2012/moda_dziecieca/m-424972/index.html

😁 😁 😁 😁

wiem, widziałam, no cuuuudo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
marinka napisał(a):
andziucha a czemu dziewczynka nie. Wiesz jakie to cudowne mieć girls w domu 🙂 🙂

w sumie to niewazne kto, wazne zeby zdrowa była

tak co bedzie to bedzie byle bylo zdrowe 🙂
ale tak jakos wole chlopca 🙂 jakos nie wiem czy bym sie potrafila odnalesc w tych sukieneczkach itd.


ojej ale gadasz ... na pewno bys sie odnalazła 🙂 ja kocham ciuszki dla Anielki kupować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
marinka napisał(a):
andziucha a czemu dziewczynka nie. Wiesz jakie to cudowne mieć girls w domu 🙂 🙂

w sumie to niewazne kto, wazne zeby zdrowa była

tak co bedzie to bedzie byle bylo zdrowe 🙂
ale tak jakos wole chlopca 🙂 jakos nie wiem czy bym sie potrafila odnalesc w tych sukieneczkach itd.


ojej ale gadasz ... na pewno bys sie odnalazła 🙂 ja kocham ciuszki dla Anielki kupować

jeszcze troche czasu zanim sie dowiem co tam jest 😁 😁 😁
no i trzeba sie upewnic u gina 🙂

Alice-Czy ten malec ja dusi 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
niksssa napisał(a):
bry

czeeeeść.. gdzie żeś była, jak Cię nie było?!

a w dumu 😁 😁
młodą mam umierająca, od wczoraj nie opuściła swojego pokoju - prawie nic nie je przez to gardło a i gorączka dopiero dzisiaj jej spadła do 38 🤢 🤢
więc latam od jednego do drugiego, ręce myje co 5min zeby zarazy młodemu nie przynieść. a on też trudny jest jak mało kiedy 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mala tez sie slania na nogach, wlasnie dostala cyca wiec lada moment powinna sie zdrzemnac a ja zabrac za gotowanie obiadu i ogarniecie domu i siebie przed wyjsciem do pracy.

Andzia jak lubisz zebu sie do Ciebie zwracac? Andzela? Andzia? Pelnym imieniem? nickiem?
nie nie dusil jej tylko on jej roczki polozyl na ramionach a ona sie wystraszyla. Pozniej dal jej buziaka w czolo. A mezowi udalo sie strzelic taka fote. Heehehe 😁 Mowie to zdjecie roku w naszym albumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Moja mala tez sie slani ana nogach, wlasnie dostala cyca wiec lada moament powinna sie zdrzemnac a ja zabrac za gotowanie obiadu i ogarniecie domu i siebie rpzed yjsciem do pracy.

Andzia jak lubisz zebu sie do Ciebie zwracac? Andzela? Andzia? Pelnym imieniem> nickiem?
nie nie dusil jej tylko on jej roczki polozyl na ramionac a ona sie wystraszyla. Pozniej dal jej buziaka w czolo. A mezowi udali sie strzelic taka fote. Heehehe 😁 Mowie to zdjecie roku w naszym albumie 🙂

No fotka jest super 🙂 ze smiechu nie moge z tch jego rak na jej szyi a ona wystraszona 🙂
A do mnie zazwyczaj zwracaja sie Andzia i do tego sie przyzwyczailam malo kto mowi Angelika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Moja mala tez sie slania na nogach, wlasnie dostala cyca wiec lada moment powinna sie zdrzemnac a ja zabrac za gotowanie obiadu i ogarniecie domu i siebie przed wyjsciem do pracy.

Andzia jak lubisz zebu sie do Ciebie zwracac? Andzela? Andzia? Pelnym imieniem? nickiem?
nie nie dusil jej tylko on jej roczki polozyl na ramionach a ona sie wystraszyla. Pozniej dal jej buziaka w czolo. A mezowi udalo sie strzelic taka fote. Heehehe 😁 Mowie to zdjecie roku w naszym albumie 🙂

jakie zdjęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Moja mala tez sie slania na nogach, wlasnie dostala cyca wiec lada moment powinna sie zdrzemnac a ja zabrac za gotowanie obiadu i ogarniecie domu i siebie przed wyjsciem do pracy.

Andzia jak lubisz zebu sie do Ciebie zwracac? Andzela? Andzia? Pelnym imieniem? nickiem?
nie nie dusil jej tylko on jej roczki polozyl na ramionach a ona sie wystraszyla. Pozniej dal jej buziaka w czolo. A mezowi udalo sie strzelic taka fote. Heehehe 😁 Mowie to zdjecie roku w naszym albumie 🙂

jakie zdjęcie?

16605 bylo ale Alice usunela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...