Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przykro mi z powodu Kasi 😞

Andżelika - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK!!!!!
Ciekawe kto zajmie 3 miejsce na podium... 🙂

Ja tak jak mówiłam - chcę i mój mąż też, ale to nawet nie połowa sukcesu: 🙂
Znając życie, to nic z tego w najbliższym czasie nie wyjdzie... 🙂
No więc czekam na Was 😁
Matylda chciała jeszcze 4 więc niech bierze się do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
bry
Dawiś, Maja i Laura 😘 😘 😘 😘 😘 samych wspaniałości dla Was

Mam kilka info od Kasi-Kmatus 🥴 🥴
Nie jest za ciekawie 😞
Nie wiem na jakiej podstawie ale może też być u Milusi mukowiscydoza, wstrząsnęło to mną 🤢
Dopiero dziś do niej napisałam, czekam na jakieś informacje.
Kasia podejrzewa że ma depresje i jak się nic nie zmieni po powrocie do pracy(wraca 1 marca) to idzie szukać pomocy, bo biedna nic nie będzie miała z macierzyństwa 🥴
Popłakała się jak jej napisałam że pozdrawiacie ją i oferujecie pomoc.
Napisałam jej żeby w miarę możliwości wpadła na forum, zawsze ja podtrzymamy na duchu, może coś któraś pomoże w sensie informacji.
Ja czekam z tęsknotą na wiosnę i na spotkanie z Kasią i Milusią 😉 plus of kors z Wiolą i Laurą 😉

Kasiu jak będziesz miała jakieś info od Kmatus to daj znać. Tak mi cholernie przykro, że mają takie przypuszczenia. Oby to nie była ta mukowiscydoza... nie wiem nawet jak mam się odnieść do tego.. poza tym, nie ma się co dziwić, że Kmatus brakuje sił i jest podłamana. Powinna się dziewczyna komuś wyżalić, pójść do specjalisty i choć trochę zrzucić z siebie ten ciężar..
Ucałuj ją od nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achaaaaaa te rzęsy Majeczki, cudna jest 😉 😉 ☺️ ☺️
Madziu a ty jaka szczuplutka 🤪 i wiesz że ja nie wiedziałam że ty chcesz bobasa ☺️ ☺️ chyba źle nadrabiałam ☺️ ☺️ myślałam że nie chcesz, bo praca nowa i znów nie dostaniesz umowy na stałe, ale w takim razie życzę z całego serca 😘
Kasi-Kamtus oczywiście wszystko przekaże, dzieki dziewczyn, na pewno to dla niej dużo znaczy, każde ciepłe, dodające otuchy słowo, ale czekam może się pojawi tu i ją podniesiemy na duchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, dobrze nadrabiałaś, bo nie chciałam 🙂
Dopóki się nie okazało, że to nie ciąża była powodem braku mojej miesiączki 🙂

No już słucham, że Maja to wlezie wszędzie gdzie nie wolno, że "bije" inne dzieci, krzyczy na opiekunki, że nerwus straszny.......... ale ogólnie jest ok, bo je wszystko i śpi ładnie 🙂
Więc tylko zachowanie ma.... 🙂
A no i ma pierwszego narzeczonego... 🙂
w żłobku - Karola....
Karol jest równo rok starszy od Mai...
całkiem ładnie mówi....
i jak tylko widzi mnie to uśmiecha się i mówi - Maja...Maja.... 😁 😁 😁 😁
Dziewczyny mi mówiły, że tylko Maja się dla Karola liczy 😉
W tych czasach to już w żłobku zaczynają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja rzeczywiście jest śliczną dziewczynką, już kiedyś pisałam że bardzo mi się podoba jako dziecko 🙂

Fotek ze spotkania z Tysią nie mam, ona pstrykała mi tam jakieś z partyzanta ale gwarantuję że NIE WYRAŻĘ zgody na publikację 😁

Bardzo mi przykro z powodu Kasi i Milusi. matko tyle na nią czekała, całą ciążę przeleżała a jak już się doczekała to taki los je spotyka 😞 Ech, nie mieści się to w głowie, zwłaszcza że to maleńkie dziecko przecież, powinno cieszyć się dzieciństwem, beztroską a Kasia macierzyństwem..
Mam nadzieję że to jednak nie mukowiscydoza.. Ucałuj je Kasiu od nas i uściskaj mocno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu trzymaj sie mocno. Trzymam kciuki zeby to sie jednek nie okazalo to co podejrzewaja lekarza 😞
No i zapomnialabym-duzo zdrowka dla naszych dzisiejszych malych solenizantów.
Magda-mala sliczna dziewuszka.
Mi sie wszystkie niemowlaki i malutkie dzieciaczki podobaja. Sa takie slodkie i niewinne ☺️

Ja wlasnie wrocilam z 1,5h kapieli. nie ma to jak dorwac wanne po ponad roku tylo prysznica 🙂
a teraz lece robic obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
alez mam nocke za sobą... 🤢 🤢 i dzień tez koszmarny 🥴

Julka jakiegos wirusa załapała w przedszkolu, goraczke ma ponad 39st wiec lezy plackiem i tylko jeczy bo ją gardło boli strasznie. 🤢 🤢 zamknięta jest w izolatce u siebie w pokoju zeby nie zarazić Szymika.
Młody tez wcale nie lepiej, jęczy i brzeczy przez te zęby, w nocy wstawałam na zmiane do jednego i do drugiego 🤢 🤢 yyyyh

Maja śliczna jest i wygląda na taka rezolutną dziewczynke 🙂 nie dziwie się że chłopaki za nią latają, ale niech ich tam ustawia od małego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.

Ale wieści - szok!!!!! wielkie gratulacje dla ciebie Andziucha 🙂 Ja bym chciała już drugie dzieciątko ale z pracą nie byłoby ciekawie. Chociaż ostatnio mieliśmy małą wpadkę i czekam na okres, zwłaszcza że to było w tym samym dniu cyklu w którym zmajstrowaliśmy Laurę. 🙃 😮 😲

Matko ale mi przykro z powodu Kasi i Milusi i myślę właśnie o tym samym co ty Ola. Tyle się dziewczyna naczekała i namęczyła a tu ma stale pod górkę 😞 🤨 Kasia weź ją tam od nas pozdrów i ucałuj. Życie jest niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola - no spotkanie bardzo fajnie, pośmialiśmy się, pogadaliśmy, chłopaki trochę popili i o północy trzeba było iść spać bo oni o 7-ej wstawali i przed 9-tą pojechali.. Szybko zleciało, tyle czekałam i oooo.. teraz w czerwcu w szkole ma być, może wtedy znów się spotkamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego dla Majeczki,Laurki i Dawidka:*

Madziu -Majeczka cudna jest zreszta znasz moje zdanie kochana:*Ucałuj ja od cioci 😘
Bardzo mi przykro z powodu KAsi i Mileny 😞;( Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:*
Co do zębow wczoraj pisalam ze mamy kolejnego tzn 6tego,dziasiaj zagladam a tam kolejny ,czyli dwojka u gory i kieł obok-masakra w ciagu miesiaca wyszło jej 5 zębów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Najlepszego dla Majeczki,Laurki i Dawidka:*

Madziu -Majeczka cudna jest zreszta znasz moje zdanie kochana:*Ucałuj ja od cioci 😘
Bardzo mi przykro z powodu KAsi i Mileny 😞;( Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:*
Co do zębow wczoraj pisalam ze mamy kolejnego tzn 6tego,dziasiaj zagladam a tam kolejny ,czyli dwojka u gory i kieł obok-masakra w ciagu miesiaca wyszło jej 5 zębów 😮

Boże, to mój tylko taki biedny z 2 śmiga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Najlepszego dla Majeczki,Laurki i Dawidka:*

Madziu -Majeczka cudna jest zreszta znasz moje zdanie kochana:*Ucałuj ja od cioci 😘
Bardzo mi przykro z powodu KAsi i Mileny 😞;( Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:*
Co do zębow wczoraj pisalam ze mamy kolejnego tzn 6tego,dziasiaj zagladam a tam kolejny ,czyli dwojka u gory i kieł obok-masakra w ciagu miesiaca wyszło jej 5 zębów 😮

Boże, to mój tylko taki biedny z 2 śmiga 😁


Dłużej zdrowsze beda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
idem bo jestem zmeczona po calym dniu w miescie na zakupach 🥴
Dobranoc 🙂

A co Ty cały dzień za zakupy robiłaś? 😮 To musiałaś mieć kasy jak lodu, bo ja to max 2 h i bida z nędzą w portfelu 😁
Nie możesz się teraz forsować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...