Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja w Bielawie chodziłam do prywatnego ale na kasę chorych, to on mi powiedział, że będę miała córeczkę a nie te ciołki z Opola 😠 No i zawsze poświęcał mi min. godzinę, zawsze robił dokładne USG, a na ostatniej wizycie, na którą nie byłam umówiona ale spotkałam położną i kazała mi przyjść, przetrzymał mnie z półtora godziny (biedne babeczki w poczekalni tyle musiały się naczekać ☺️ ) Nie płaciłam ani grosza 😜
Zastanawiam się, czy fakt, że to dobry kumpel od tenisa mojego papas miał na to jakiś wpływ 😁 😁 😁 😁

A na urodzinki planuję Hel nakupić dużo ciuszków- już mamy dużo zabawek które ją nie interesują, a i tak przecież za kilka miesięcy wyjeżdżamy.... Dostanie garnek z pokrywką i może jakiś kabel 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joszko śliczny i kochany, w ogóle jak on grzecznie siedzi, nie ma mowy żeby Lenka siedziała tak spokojnie w foteliku dlatego karmię ją sadzając ją sobie na kolanach przy stole 🙂
No i już nie karmię jej od dawna plastikową łyżeczką, wcina z dużej stołowej łychy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Joszko śliczny i kochany, w ogóle jak on grzecznie siedzi, nie ma mowy żeby Lenka siedziała tak spokojnie w foteliku dlatego karmię ją sadzając ją sobie na kolanach przy stole 🙂
No i już nie karmię jej od dawna plastikową łyżeczką, wcina z dużej stołowej łychy 😁


a wiesz Ola, mój się buntuje jeść łyżeczką normalna, więc na razie daje mu jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Joszko śliczny i kochany, w ogóle jak on grzecznie siedzi, nie ma mowy żeby Lenka siedziała tak spokojnie w foteliku dlatego karmię ją sadzając ją sobie na kolanach przy stole 🙂
No i już nie karmię jej od dawna plastikową łyżeczką, wcina z dużej stołowej łychy 😁


a wiesz Ola, mój się buntuje jeść łyżeczką normalna, więc na razie daje mu jeszcze 🙂

No to u nas na odwrót, za mało jedzenia dla niej na plastikowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też byłam na diecie, tzn. nie jadłam słodyczy, pieczywa, smażonego itp. I schudłam 2kg ale przyjechała moja siostra i cały czas kupowała ciasteczka, chipsy, czekoladki i z powrotem przytyłam te 2 kg. A jak Maks trafił do szpitala to znowu schudłam 🙂 teraz Maks jest na diecie, więc ja, Gabryś i Maks jemy to samo 🙂 dzisiaj gotowana pierś, kasza jęczmienna i duszona marchewka 🙂

i chciałam zapytać czy dajecie dzieciaczkom regularnie żółtko? Bo ja zapominam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wcześniej jadł od czasu do czasu ale teraz to już długo nie ☺️

i znalazłam coś takiego http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/170-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-10-miesiac-zycia.html 😮

dajecie już np. fasolę, kapustę albo kapustę kiszoną? ja się boję 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Ale Jozeczek sliczny, jeju jak ja uwielbiam te ich mlaskania, ciumkania 🙂 cudaczek. Moj je nie plastikowa a taka jakas inna, twarda, nie wiem z czego to zrobione 🤨 sie nie znaju, jakbym pizgla to by pekla.

A ja mojego dzis sprzedalam mamuni i porobilam generalne porzadki. Ja ostatnio doszlam do wniosku ze moze nie zrobie sobie drugiego dziecka, bo tak mi jakos dziwnie ze Krzysio nie bedzoe ten jedyny slodki moj kochany 🙃 Ale z drugiej strony chce byc w ciazy jeszcze raz bo to bylo takie cudne.
A moj lekarz tez byl cholera drogi 🤢 ale nie zamienie go na innego, mimo ze mi sie nie podoba 😁 ale ogolnie przystojny wysoki facet z bardzo niskim glosem 😉 bardzo spokojny i delikatny.

Ide sobie pierogi wstawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tynka83 napisał(a):

i chciałam zapytać czy dajecie dzieciaczkom regularnie żółtko? Bo ja zapominam ☺️

Ja nie daję, też zapominam ☺️


ja tez zapominam ☺️

wrocilam od lekarki niby jak to ona stwerdzila "mocne przeziebienie" dziwne bo ja nigdy sie nie przeziebiam do temperatury 38,5 ktora nie chce sie zbic 😠 dobrze ze jutro rejestracja internetowa to moze sie zachacze na moje lekarke bo do tej niemam zaufania.

Józio fajny chloptas i slicznie je,
Moja lubi lyzeczki moje metalowe bo pojemniejsze sa ale i tak ja karmie czesto plastikowa. A juz tak ladnei nie siedzi w foteliku bo buntuje sie. I ma dziwna faze na ogladanie wszystkiego co do buzi jej wsadze. Kazda lyzeczke mi wypluwa oglada i wsadza sama spowrotem 😮 i tak od dlugiego czasu. a jak daje jej miske i lyzeczke to juz zalapuje ze je sie lyzeczka, szkoda tylko ze wszystko laduje w kolo a nie w buzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole Ola znalazlam w moich rejonach takiego waszego "Ozimka". Zajebisty facet, dowiedzialam sie wielu ciekawych al;e i dziwnych rzeczy 😮 Zbadal mi malego i stwierdzil ze zdrowy chlopak ale idziemy 14 bodajrze do szpitala do niego na 24 h zropbic mu wszystkie badania lacznie z USG bo mi ostatnio za czesto chorowal. Przynajmniej bede miala wszystko czarno na bialym.

Tez nie kazal malemu zakladac bucikow i co najlepsze i dziwne - powiedzial zebym odstawila wszystkie mleczne produkty (nagadal sie dlaczego ale nie potrafie Wam powtorzyc) i jak mu powiedzialam ze on nie chce pic juz mleka to stwierdzil ze bardzo dobrze i ze madry z niego chlopak skoro juz nie chce 🤔 No niech mu bedzie

Moge mu dawac wszysztko jesc oprocz wedlin, mleko zamienic na SINLAC ale nie dawac zadnych jogurcikow i pierdół zeby mi sie nie nauczyl slodkiego smaku, zupy, mieso, owoce, warzywa jak najbardziej

Z innej beczki - wstawie Wam zaraz zdjecia mlodego z basenu bo wczoraj bylismy i za dluga mial przerwe bo sie bal biedaczek 😞 ale sie w koncu rozkrecil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
mój wcześniej jadł od czasu do czasu ale teraz to już długo nie ☺️

i znalazłam coś takiego http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/170-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-10-miesiac-zycia.html 😮

dajecie już np. fasolę, kapustę albo kapustę kiszoną? ja się boję 🤨

moje dziecko juz posmakowalo bigosu i wczoraj mu dalam odrobinke surowki z kapusty kiszonej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiecie co Lenie chyba pomyliła się kolejność w rozwoju - od wczoraj wstaje sama z podłogi bez trzymania się czegokolwiek i staje na prostych nogach 😮 Potem klapie na tyłek bo przecież chodzić nie potrafi 🤔
hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiecie co Lenie chyba pomyliła się kolejność w rozwoju - od wczoraj wstaje sama z podłogi bez trzymania się czegokolwiek i staje na prostych nogach 😮 Potem klapie na tyłek bo przecież chodzić nie potrafi 🤔
hehehe 😁

muszę nagrać i Wam pokazać bo ja nie wiem czy to normalne i czy jakieś dziecko jeszcze tak robi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...