Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda - Zdjęć Nitki nie widziałam 😞
Co do obiadu to możesz zrobić roladki/zrazy z polędwicy - ja ostatnio na S. 30-te urodziny robiłam, tyle że jest trochę roboty z tym. Ewentualnie możesz całą polędwicę obsmażyć na tłuszczu, przedtem zamarynować w jakichś ziołach np tymianku na kilka godzin i potem do piekarnika. Dodatki wg uznania. Jak chcesz mogę poszukać czegoś jeszcze w necie.

Marina - mam focha - zapowiedziałaś się z wizytą do mnie a teraz oświadczasz że na dukanie jesteś?!!! 😠 A miałam upiec szarlotkę.. Hmm nie lubię Cię ooo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda

http://www.wielkiezarcie.com/recipe57892.html

http://www.wielkiezarcie.com/recipe74948.html

http://www.wielkiezarcie.com/recipe50184.html

http://www.wielkiezarcie.com/recipe56118.html

http://www.wielkiezarcie.com/recipe36907.html

A zresztą - zobacz ile tego jest - coś znajdziesz na bank

http://www.wielkiezarcie.com/recipeslist.php?group=6&offset=140

To mi się widzi bo nieskomplikowane a myślę że może być bardzo dobre 🙂

http://www.wielkiezarcie.com/recipe27428.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina -AHA 😉
Magda u nas na 47 metrach nie dało się nic zrobić a ścian nie wolno przesuwać bo blok ma ponad 40 lat, zrezygnowaliśmy tylko z drzwi do kuchni i tyle
w ogóle do dypy to wszystko i już , wszytko mi się tu nie podoba , dobrze że spędzam tu jakieś 3 mce w roku 😉 😉 😉 i nikt tu nie przychodzi bo jak mniemam to nie jest nasze docelowe mieszkanie 😉
a co do imprezy urodzinowej ( bo gdzieś tu natrafiłam po drodze na ten temat) to mam podobne zdanie co Ola , dziecko i tak nie bedzie tego pamiętać , a zdjęcia ani za rok ani za 25 lat nie będą miały wiekszego znaczenia ale to już nie o to chodzi, bo jeśli ma się kogo zaprosićtj rodzinę czy znajomych z któtymi ma się dobry kontakt to rozumiem ale jak się nikogo nie ma to po co robić jakąś sztuczną imprezę i uśmiechać się i udawać cały czas tak jak w naszym przypadku 😉
dodatkowo w sobotę Paweł zorganizował dla mnie powiedzmy przyjęcie urodzinowe i zaprosił "moich gości" i co??? było fajnie ale my nie mamy warunków, było za dużo ludzi za dużo dzieci, goście siedzieli na podłodze , jedzenie trzeba było chować gdzieś po szafkach wysoko bo dzieci ( takie jak LENA I MŁODSZE I STARSZE) dobierały się do tego i tak soki zostały rozlane na podłodze, nie można było zjeść spokojnie bo wszystkie dzieci dobierały się każdemu do talerzy - ja wiem że to może normalne ale to nie dla mnie , bo ja w sumie się najadłam jak już wszyscy poszli bo w międzyczasie musiałam ,pilonować dzieci jak inni jedli ( żeby nie wystygło) musiałam pilnować żeby żadne nie zrobiło sobie krzywdy bo tu kawa gorąca, bo mięso , bo to poszło do gorącego kaloryfera , nie powiem miło było zwłaszcza że to niespodzianka od Pawła ale strasznie to męczące
z resztą tak jak pisałam to zależy od tego jakie stosunki ma się z rodziną i ze znajomymi
ja już zostałam zbesztana bo ja nie chcę żadnego przyjecia ale szwagierki już się tym zajęły ( co wkurwiło również Pawła mimo że to jego siostry ) ale jaki jest powód ???? bo jak to tak?? bo nie wypada nie zrobic urodzin( tak jak chrztu który dla nich nie ma jakiegoś duchowego znaczenia - bardziej ekonomiczne ) , bo co ludzie powiedzą , bo cos tam - śmiech na sali wiec ostatnia ich wersja jest taka że urodziny będą w święta ( mimo że do prawdziwych urodzin LENY będzie jeszcze dwa tyg 😉 ) bo jedna przywiezie jakiegoś śmiesznego torta z Wa-wy z lalką - a to sama chemia bo już nie raz jadłam - sam lukier i inne świnstwa , którymi ja sie nie przejmuje ale to nawet w smaku niedobre
aha no i jeszcez najlepiej żeby chrciny były w święta , co najlepsze P. siostra wszystko zorganizuje i księdza i kościół i przyjęcie - widzicie jak ja mam dobrze 😉 😉 😉 😉 😉
ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda z P. ja bedę robic farszerowane bakłażany na pewno, bo u mnie kochaja wszyscy te moje bakłażany. Zupke cebulową , na pewno szpinak z słonecznikiem smażonym z serem pleśniowym 🙂
i na pewno zrobię, piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami 🙂Sałatka caprese. I przystawki:
grzanki z kawiorem (m oja mama mi przywiezie z Rosji taki prawdziwy ), koreczki może i łosiowe łodeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Magda z P. ja bedę robic farszerowane bakłażany na pewno, bo u mnie kochaja wszyscy te moje bakłażany. Zupke cebulową , na pewno szpinak z słonecznikiem smażonym z serem pleśniowym 🙂
i na pewno zrobię, piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami 🙂Sałatka caprese. I przystawki:
grzanki z kawiorem (m oja mama mi przywiezie z Rosji taki prawdziwy ), koreczki może i łosiowe łodeczki 🙂

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do urodzin , to będą same bliskie osoby 🙂a urodziny połączone będą z Anielkowymi 🙂 sama rodzina.

z kolei na 26 maja P. ma urodziny na działce szykuje sie wieeeeeeelka biba i tam też znajomi zawsze dają dzieciaczkom naszym prezenty 🙂 urodzinowe 🙂
(tak około 30 osób)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Magda z P. ja bedę robic farszerowane bakłażany na pewno, bo u mnie kochaja wszyscy te moje bakłażany. Zupke cebulową , na pewno szpinak z słonecznikiem smażonym z serem pleśniowym 🙂
i na pewno zrobię, piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami 🙂Sałatka caprese. I przystawki:
grzanki z kawiorem (m oja mama mi przywiezie z Rosji taki prawdziwy ), koreczki może i łosiowe łodeczki 🙂

😮


ale o co chodzi??
no tak sobie wymysliłam 🙂 a wiem , ze rodzinka P. lubi moja kuchnie więc zrobie wszystko dzień wcześniej. a przyjada na cały dzień, wiec trzeba bedzie przyszykowac i sniadanie i kolacje. pewnie tez na spacer wyskoczymy na mazury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Acha Ola, chlebek Ci upiekę 🙂

Sama się odchudzasz a mnie chlebkiem będziesz tuczyć? 😁
I nie opłaca mi się piec na "jeden kawałeczek" 😜

Nie lubię Cię 🤢

Aha - ten sweterek jest boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - a jaki cudny materiał milutki

http://allegro.pl/dk-minymo-sweter-rozpinany-w-paski-80-86-0310-a-i2192732367.html?source=oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Acha Ola, chlebek Ci upiekę 🙂

Sama się odchudzasz a mnie chlebkiem będziesz tuczyć? 😁
I nie opłaca mi się piec na "jeden kawałeczek" 😜

Nie lubię Cię 🤢

Aha - ten sweterek jest boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - a jaki cudny materiał milutki

http://allegro.pl/dk-minymo-sweter-rozpinany-w-paski-80-86-0310-a-i2192732367.html?source=oo


ej no możesz upiec więcej , to od Ciebie odkupie i moja rodzinke poczestuje 🙂
o to w nastepnym miesiącu zamowie dla Anielki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Magda z P. ja bedę robic farszerowane bakłażany na pewno, bo u mnie kochaja wszyscy te moje bakłażany. Zupke cebulową , na pewno szpinak z słonecznikiem smażonym z serem pleśniowym 🙂
i na pewno zrobię, piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami 🙂Sałatka caprese. I przystawki:
grzanki z kawiorem (m oja mama mi przywiezie z Rosji taki prawdziwy ), koreczki może i łosiowe łodeczki 🙂

😮


ale o co chodzi??
no tak sobie wymysliłam 🙂 a wiem , ze rodzinka P. lubi moja kuchnie więc zrobie wszystko dzień wcześniej. a przyjada na cały dzień, wiec trzeba bedzie przyszykowac i sniadanie i kolacje. pewnie tez na spacer wyskoczymy na mazury

noo tak full exclusive... u mnie będzie swojsko polsko pewnie i bez fajerwerków jak u Ciebie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Magda z P. ja bedę robic farszerowane bakłażany na pewno, bo u mnie kochaja wszyscy te moje bakłażany. Zupke cebulową , na pewno szpinak z słonecznikiem smażonym z serem pleśniowym 🙂
i na pewno zrobię, piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami 🙂Sałatka caprese. I przystawki:
grzanki z kawiorem (m oja mama mi przywiezie z Rosji taki prawdziwy ), koreczki może i łosiowe łodeczki 🙂

😮


ale o co chodzi??
no tak sobie wymysliłam 🙂 a wiem , ze rodzinka P. lubi moja kuchnie więc zrobie wszystko dzień wcześniej. a przyjada na cały dzień, wiec trzeba bedzie przyszykowac i sniadanie i kolacje. pewnie tez na spacer wyskoczymy na mazury

noo tak full exclusive... u mnie będzie swojsko polsko pewnie i bez fajerwerków jak u Ciebie ☺️


Ola, nie chodziło mi o to , żebys tak sobie myślała. Po prostu lubie polska kuchnie, tylko no nie zawsze potrafie swietnie zrobic ja.
a ten zestaw to taki mój najlepszy. wszystkim smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...