Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hej
A gdzie Wy widzicie rozrabiaki na tym filmie???
Wasze dzieci są bardzo grzeczne, uwierzcie mi 🙂

ja bym powiedziała że pełne pozytywnej energii bo ja to widziałam w żłobku nie grzeczne nasze to aniołeczki

no właśnie... ja tu widzę same grzeczne dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hej
A gdzie Wy widzicie rozrabiaki na tym filmie???
Wasze dzieci są bardzo grzeczne, uwierzcie mi 🙂

ja bym powiedziała że pełne pozytywnej energii bo ja to widziałam w żłobku nie grzeczne nasze to aniołeczki

no właśnie... ja tu widzę same grzeczne dzieci 🙂

już się nie mogę doczekać kiedy wasze zobaczę tak nabrałam ochoty po dzisiejszym dniu że szok zdjęcia nie oddają tego jak maluchy naprawdę się zachowują wyglądają 🤔 takie slodziaczki że szok 😘 😘 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - ale ja akurat tak nakręciłam, tego jak Lena waliła w szybę grzechotką albo Józek za firaną przy kaloryferze majstrował nie ma.. Ani tego jak ją butem trzasnął w głowę ani tego jak pod stołem Dawid urzędowal i limo nabił 😁 Nie ma też tych wszystkich pisków i wrzasków..
No mogłam więcej tych filmów nakręcić, jakoś tak wyszło ☺️
Zaaferowane byłyśmy, nie było czasu na pierdoły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIKOLA STO LAT dzidziusiu!!! Nie wierzę, że to już 1 ROK! Rośnij zdrowo i bądź zawsze HAPPY!

I w ogóle spóźnione życzonka dla wszystkich dzieciaczków, które miały miesięcznice! Buziaki dla Was :*

Super zdjęcia, super filmik- najbardziej się śmiałam, jak Ewelajna pogłaskała Lenkę po główce i zaraz Dawidek podleciał zazdrosny 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
NIKOLA STO LAT dzidziusiu!!! Nie wierzę, że to już 1 ROK! Rośnij zdrowo i bądź zawsze HAPPY!

I w ogóle spóźnione życzonka dla wszystkich dzieciaczków, które miały miesięcznice! Buziaki dla Was :*

Super zdjęcia, super filmik- najbardziej się śmiałam, jak Ewelajna pogłaskała Lenkę po główce i zaraz Dawidek podleciał zazdrosny 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Taaaa, żeby mu mamusi nie ukradła 😉

I miałam właśnie pytać - gdzie Ty się podziewasz? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ach noo, leszczyka mojego pilnuję, bo sprawia więcej problemów niż mój Aksik jak szczeniakiem był...
Co posprzątam, ta nasyfi i tak w kółko; no i jeszcze taka ładna pogoda, że dużo czasu na dworze spędzamy.
🙂

No ale wieczorem jak śpi mogłabyś zaglądać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
NIKOLA STO LAT dzidziusiu!!! Nie wierzę, że to już 1 ROK! Rośnij zdrowo i bądź zawsze HAPPY!

I w ogóle spóźnione życzonka dla wszystkich dzieciaczków, które miały miesięcznice! Buziaki dla Was :*

Super zdjęcia, super filmik- najbardziej się śmiałam, jak Ewelajna pogłaskała Lenkę po główce i zaraz Dawidek podleciał zazdrosny 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Taaaa, żeby mu mamusi nie ukradła 😉

I miałam właśnie pytać - gdzie Ty się podziewasz? 🤔


No bo to taki mamusi synek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ach noo, leszczyka mojego pilnuję, bo sprawia więcej problemów niż mój Aksik jak szczeniakiem był...
Co posprzątam, ta nasyfi i tak w kółko; no i jeszcze taka ładna pogoda, że dużo czasu na dworze spędzamy.
🙂

No ale wieczorem jak śpi mogłabyś zaglądać ☺️

zaglądałam 🙂 tylko byłam padnięta, bo z pobudki po ósmej zrobila się pobudka o 6.30 no i nie chcialo mi sie nic skrobać ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂


U mnie pobudka o 5.30 ale na szczęście zjadła, pobawiła się trochę i zasnęła i spaliśmy do 8.00 🙃
Więc jestem wyspana. Mężuś poszedł po zakupy, wróci to zjemy śniadanko, ogarnę chałupę i pewnie pójdziemy na dworek z pomponikiem 🙂

Miłego dnia dziewczynki 😘

Vanesska, Jasiu - sto latek śliczne szkraby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanesska Wszystkiego dobrego,usmiechu na twarzy i samych radosnych chwil 😁
Jasiu Słoneczko rośnij duzy i silny 🙂

U nas pobudka o 6.35;/
Ale w nocy był płacz,kolejny ząbek sie przebija juz dziąsło peklo bienda moja Niunia 😞
U na spogoda mega,Pola spi ide sie ogarniac 🙂
MIŁEGO DNIA:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...