Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam!!!!

Spoznione ale najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe dla Nikolki!!!! nie moge uwierzyc, ze pierwszy z naszych maluszkow juz roczek skonczyl!!! ale ten czas szybko mija!!!!

Dawidek, Lenka i Jozio wspaniali!!!! jak zgraja lobuziakow wygladali ktorzy znaja od lat 🙂 i zdjecia tez fajowe 🙂 🙂

U nas piekna pogoda dzisiaj, ale nela ze wczesniej wstala to spi juz ponad dwie godziny a ja na nia czekam az sie obudzi to zje i pojdziemy na spacer 🙂

Mamy kolejnego zeba 🙂 chyba dlatego ostatnio maruda z niej i mleka z butli ciagnac nie chce. ale i to minie 🙂 🙂

cos mialam jeszcze pisac, ale mi wypadlo z glowy, jak sobie przypomne towpadne raz jeszcze 🙂 z reszta ja podgladam dzisiaj na biezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja sie dzisiaj narobilam jak wół 😁 😁 posprzatałam, okna pomyłam na swięta a dzieciaki na dworku z tatusiem. Julka jak wyruszyła o 9.30 na rower to dopiero z pół godziny temu powróciła 😁 😁 po południu byłam jeszcze na krótkim spacerku i umęczona jestem ale zadowolona 😉 małżonek wybył z kumplami na działke na grillo-bimbrowanie więc sama dzisiaj siedzę ale za to za tydzie.ń ja mam wychodne więc sie odchamię 😁 😁
ach, WIOSNA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Mamy Dwa dodatkowe zębole 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Dlatego moja niunia tak płakała,myslalam ze tylko u góry sie wyzyna ja patrze a na dole zebol wylazl i u góry przerżnał sie 😁


boże może i mój mały wkońcu zostanie obdarowany zębami fajnie że to już za wami a my dalej czekamy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ja dawałam już 2 razy, taką na której było napisane bez sztucznych barwników i konserwantów 😉 uwielbia ale na razie nie daje w związku z alergią, chociaż nie wiem co tam mogłoby uczulać... A w galaretce malinowej praktycznie nie było malin 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
no ale tu tłumy dzisiaj 😁 😁
ale co się dziwić taka ładna pogoda że szkoda przed kompem siedzieć my też dopiero co wróciliśmy pierwsza piaskownica zaliczona jutro muszę do piwnicy bo łopatkę i wiaderko zejść 😎

Lenka też dziś first time zaliczyła piaskownicę 🙂 A jaki piasek był dobry hoho 😁
Dobrze że jeszcze jakiś chłopczyk był ze sprzętem tzn. wiaderkiem łopatką grabkami i koparką to się chociaż dziecko miało czym bawić 🙃
A jaki krzyk był jak do domu chciałam ją zawlec 😁
Jutro znów pójdziemy jak tak cieplutko będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo 🙂

ZDRowka dla naszych miesięczniakow dzisiejszych 🙂

Ja dawalam z 3 razy galaretki Ali. Raz swoja zrobiona z kompotu jabłkowego i żelatyny, drugi i 3ci raz taka kupna ale tez kupuje tam gdzie napisane bez barwnikow i konserwantów 🙂 Smakowalo malej wszystkie trzy 🙂

Maz spi dzis na dzialce bo caly weekend robi a ja dzis mam caly tapczan dla siebie 😉
ide spac
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Ola super jeszcze raz gratuluje!

My byliśmy na długim spacerze, gdyby nie wiatr to byłoby ciepełko.

Wczoraj kupiliśmy huśtawkę i G. się husia na ogródku, za oknem mam plac zabaw ale tam nie ma takich huśtawek dla dzieci. Mój mąż właśnie pojechał po tego konika little tikes, jestem ciekawa czy G. będzie się bujał. W piaskownicy jeszcze nie był bo obawiam się, że zjadał by piach. Musimy reanimować naszą na ogródku, przywieżć czysty piach to wtedy się pobawi, no i cieplutko musi być a na razie zapowiadają ok 10 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...