Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem i ja - dotarłam szczęśliwie do domu w tej śnieżycy warszawskiej. Mam zapalenie wirusowe gardła, tylko zastanawia mnie kto mi do domu wirusów nawpuszczał bo ja nigdzie nie wychodziłam. Dostałam leki z bożej apteki 😁 Pewnie guzik pomogą no ale cóż - uroki ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi bez lekarza sie obyło 😉 pije herbatke ciepła 😉 cytryny z cukrem sie najadlam dzis mandarynek i jablek taki moj obiad był he 😉 a kolacja tosty bo nic innego przez ta chorobe mi nie wchodzi... ;( bardzo jestem ciekawa cio nosze pod serduszkiem.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak i mi ale juz sto razy lepiej niz przed paru dniami 😉 ja pewnie usg zrobie w 28 tyg 😉 moze mi sie dzidzia nie wykreci tak jak ostatnioo ;D zawsze jak uslysze bicie serduszka to sie smieje az mi caly brzusio chodzi a lekarz to juz chyba przyzwyczajony do takich reakcji bo nic nawet nie mowi ;] dzidzia mi sie dzis caly dzien pcha pod żebra nie mam jeszcze takich ruchów jak nie które mamy maja na youtube jak sie brzdace ruszaja ale czuje lekkie pukniecia nawet.. moja rodzinka to juz by chciała reke połozyc i zeby kopało spokojnie chyba na takie wieksze mocniejsze ruchy mam czas nie? dobrze mysle ? ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, ze tak 🙂 ja bardzo rzadko odczuwam mocne kopniecia, raczej tez delikatne wiec mysle, ze jeszcze dzidzia da Ci w kosc hehe 🙂 ja wlasnie w 28 tyg chcialabym juz wiedziec jak pojde na wizyte, bo ostatnie 2 razy malenstwo ukladalo sie tak, ze nie mozna bylo zobaczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem.... Porozmawialiśmy,wyjaśnilismy sobie wszystko,nadarłam troche morde...
Wytłumaczyl sie ,przepraszał,obiecywał ze nigdy wiecej tego nie zrobi itp...Ale byłam twarda nie wymiękłam...Dalej nie jest ok.Ja teraz sobie będe tylko jego ruchy obserwować,narazie "separacja"....Ale troszku mi ulżyło 🙂
A i powiedział,że bardzo ładnie wygladam z podpieta grzywka,że przez 3 lata tak nie chodzilam a mu sie tak podoba-haha 😁
Kurcze laski skurczow w macicy dostalam wlasnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak jak mi ;( fajnie wiedziec bo mozna myslec nad imieniem ;] i lepiej jest sie zwracac do dzidzi ;D ja mam 3 stycznia badania morfologia mocz i krzywa cukrowa mam nadzieje ze dobrze wyjdzie bo lekarz mowi ze za duzo przytylam.. ja bylam drobna i chuda mam 152 cm przed ciaza wazyłam 45 nawet do 43 dochodzilo a teraz waze 61 - 62 jakos tak moze i 63 bo po swietach sie nie wazyłam ;D to powiedz mi gdzie ma mi sie dzidzia zmiescic musi jakos sie rozepchac poszlo mi w brzuch uda i biust z 75 b przeszlam na 85 c i dalej rosną ;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo dobrze zrobiłaś ze sie wypicowałas zobaczyl ze sie nie zalmujesz ze jestes silna a facet nie lubi jak baba sie nad soba uzala ;/ niestety oni chca zeby kobieta umiala sobie poradzic z trudnymi sytuacjami a nie od razu plakac czy sie zalamywac.. niestety faceci tacy sa.. ;( zobaczyl ze piekniejesz a nie zapytal dla kogo tak pieknie sie wypicowałas? ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Bardzo dobrze zrobiłaś ze sie wypicowałas zobaczyl ze sie nie zalmujesz ze jestes silna a facet nie lubi jak baba sie nad soba uzala ;/ niestety oni chca zeby kobieta umiala sobie poradzic z trudnymi sytuacjami a nie od razu plakac czy sie zalamywac.. niestety faceci tacy sa.. ;( zobaczyl ze piekniejesz a nie zapytal dla kogo tak pieknie sie wypicowałas? ;]

Mówi a co to sie stalo,że tak włosy zrobilam a ja "a wiesz niewazne" a on juz wiesz sie spojrzal...My jedziemy a patrze a moj były idzie a ja tak chamsko do niego " O Arus idzie" Ale sie wkurwil 😁 😁D: haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to dziecko jest jego ? ;] bo ja dokładnie nie znam twojej histori niunia wiec ciezko mi sie zorientowac jak on mysli ;] ale z tego co widze jego ego na pewno dzis ucierpiało ;] ;D zabolało to ze nie jestes słaba dziewczynka ktora bd płakac po katach tylko idziesz prosto przez zycie nie przejmujac sie tym otaczajacym swiatem.. Dbasz o siebie i w kazdej chwili moze ktos zauwazyc twoj cudny usmiech... ;] i go wlasnie to dzis dobiło ;D ze tak brzydko powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
A to dziecko jest jego ? ;] bo ja dokładnie nie znam twojej histori niunia wiec ciezko mi sie zorientowac jak on mysli ;] ale z tego co widze jego ego na pewno dzis ucierpiało ;] ;D zabolało to ze nie jestes słaba dziewczynka ktora bd płakac po katach tylko idziesz prosto przez zycie nie przejmujac sie tym otaczajacym swiatem.. Dbasz o siebie i w kazdej chwili moze ktos zauwazyc twoj cudny usmiech... ;] i go wlasnie to dzis dobiło ;D ze tak brzydko powiem.

Tak on jest ojcem,jestesmy ze soba prawie 3 lata.... Ale teraz mamy mały kryzys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
haha no i bardzo dobrze 🙂 wyobrazam sobie jaki musiał byc wkurwiony i jak mu gul skakal haha 😁 moj to chyba by rozniosl tego bylego 😁

Jeszcze ten Arek to był przed nim ,w sumie Arka rzucilam dla Niego...A arek to takie ciacho ze Wam mowie nie jeden moglby byc o niego zazdrosny...Naprawde przystojniacha z niego a moj obecny to przecietny taki 😜 To go szlag trafia 🙂i dobrze 🙂 I mu powiedzilam,zobaczysz ze jak tylko urodze daj mi pare miesiecy i dojde do siebie i zrobie z siebie taka dzage ze zobaczysz...A on do mnie i co ...znajdziesz sobie nowego 😞 heheh dobrz eniech nie mysli ze jest najwazniejszy 🙂Ale ja wredota,ale co z facetami jak z mopem -o podłoge i ostro!!! 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z moim tez sie poklocilam bardzo w 1 dzien swiat, myslalam, ze to bedzie juz koniec, ale stwierdzilam, ze sa swieta i trzeba wybaczac ludziom 😁 skruche okazal to dalam mu szanse.. ale nie rozumiem dlaczego faceci klamia w zywe oczy, w najglupszych sprawach kreca cos.. a ja na przyklad zawsze wyczuje kiedy moj facet klamie;/ no i tak bylo poprzaedniego razu.. ale mysle, ze separacja jest przydatna w zwiazkach. On zostanie sam na jakis czas, zateskni i jak juz wrocicie do siebie to bedzie tylko lepiej
🙂 tak sadze ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I bardzo dobrze trzeba krotko ja ze swoim sie pokolcilam wczoraj i mowie chcesz miec sylwestra to mozesz miec wzielma walizke zaczelam sie pakowac zaczelam krzyczec plakac ze az mi dzis dzidzi szkodaaa ;( ale jak sie znerwicuje to nie umiem tego zachamowac ;( ;( ;( ale wzial mnie na siłe przytulil wyplakalam sie mu głaskał mnie po włosach i mowi schowć torbe a ja taka zaplakana i zmeczona tymi nerwami mowie tak.. ;] i zasnełam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...