Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już w domku, zdążyłam poleżeć w piance, odprężyć się, mało nie zasnęłam. Też jestem zmęczona dzisiaj, jutro znów zajęcia w szkole rodzenia. Idę zaraz lulu.
Biedna Matylda - przymusowy odwyk od forum ma 😁 Mąż jej zabrał iPlusa a samego laptopa to przez okno można wyrzucić jak nie ma netu 😉
Pewnie będzie za nami tęsknić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja już w domku, zdążyłam poleżeć w piance, odprężyć się, mało nie zasnęłam. Też jestem zmęczona dzisiaj, jutro znów zajęcia w szkole rodzenia. Idę zaraz lulu.
Biedna Matylda - przymusowy odwyk od forum ma 😁 Mąż jej zabrał iPlusa a samego laptopa to przez okno można wyrzucić jak nie ma netu 😉
Pewnie będzie za nami tęsknić 😜

oł szit, komputer bez neta to teraz jak mieć papierosa a nie mieć czym go zapalić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobryyyyyy !!!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁

Chwalmy Pana, dzień Święty Święćmy, Hossanna i Allelujaaa !!!!

A to moje słowo na niedzielę: dla tych co czytali o aferze słoiczkowej Gerbera historii ciąg dalszy !!
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8951717,Koniec_afery_sloiczkowej__Gerber_zmieni_recepture.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Pewnie prowadzę monolog bo widzę, że tu od rana bida z nędzą - nikogo nie ma - aż dziwne 😮 Ja już po śniadanku, zaraz się zbieram i do szkoły rodzenia a potem do teściów a potem może po wózek pojedziemy jak nam się będzie chciało 🙂 Będę wieczorem, pewnie ok 20-tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na chwilę iPlusa pod pretekstem sprawdzenia poczty i takie tam
nie myślcie że wprowadził mi tu jakiś reżim bo na to się nie zgodzę po prostu tak wyszło na razie
życzę wam miłego dnia
mój jak zwykle beznadziejny 😞
Ola tylko nie wybieraj najdroższego wózka!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dzień Dobryyyyyy !!!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁

Chwalmy Pana, dzień Święty Święćmy, Hossanna i Allelujaaa !!!!

A to moje słowo na niedzielę: dla tych co czytali o aferze słoiczkowej Gerbera historii ciąg dalszy !!
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8951717,Koniec_afery_sloiczkowej__Gerber_zmieni_recepture.html

Srata tata.. Ja im tam nie wierzę, ja się buntuję i Gerbera kupować nie będę, a przynajmniej tego z mięsem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
mam na chwilę iPlusa pod pretekstem sprawdzenia poczty i takie tam
nie myślcie że wprowadził mi tu jakiś reżim bo na to się nie zgodzę po prostu tak wyszło na razie
życzę wam miłego dnia
mój jak zwykle beznadziejny 😞
Ola tylko nie wybieraj najdroższego wózka!!!!!!!!!!!!!!!!


No ja myślę Matylda, że się buntować zamierzasz i będziesz tu częściej niż tylko na okazjonalne Dzień Dobry 😉 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
mam na chwilę iPlusa pod pretekstem sprawdzenia poczty i takie tam
nie myślcie że wprowadził mi tu jakiś reżim bo na to się nie zgodzę po prostu tak wyszło na razie
życzę wam miłego dnia
mój jak zwykle beznadziejny 😞
Ola tylko nie wybieraj najdroższego wózka!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej kochana 😘
Głowa do góry - nie dawaj się tam.
Wózek już mamy wybrany - bierzemy Quinny Speedi SX kolor Bluestone - bo mamy rabat w Smyku 20% - chce się ktoś podłączyć? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, idę oddawać się błogostanowi w ciszy i spokoju, najedzona 🙂
chłopaków na lodowisko wysłałam, więc z 2 godziny ciszy TYLKO DLA MNIE !!! 🤪 🤪 🤪 🤪

Ola jak zwykle czekamy na realcję: i ze szkoły ( niech wiem co mnie czeka 😁 ) jak i z shoppingu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A zapomniałam napisać, że wczoraj ukradłam koledze Sebastiana łyka piwa - nie macie pojęcia jaka byłam szczęśliwa 😁



Kradziejka !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
( powiedziała z zazdrością Kasia, która marzy o zimnym piwie...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A zapomniałam napisać, że wczoraj ukradłam koledze Sebastiana łyka piwa - nie macie pojęcia jaka byłam szczęśliwa 😁



Kradziejka !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
( powiedziała z zazdrością Kasia, która marzy o zimnym piwie...)

E tam kradziejka - oddał dobrowolnie bez bicia płaczu i tupania nogami 😁 Bał się że go myszy zjedzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się już nie buntuje jestem pokorna jak baranek -wtedy mogę wiecej osiągnąć
ojej za mną też wczoraj piwo chodziło i myślę że dziś uda mi się zdobyć nawet dwa łyki
ja to muszę się do porządku doprowadzić mam takie limo na brodzie że nawet z domu wstyd wyjść a ja też się dzis na pizze wybieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mile panie 🙂 Właśnie sobie poczytałam to co pisałyście wczoraj 🙂
Ja wczoraj byłam z mamą na zakupkach. Małemu kupiłam pare szt. śpioszków 🙂 i pieluszki flanelowe 🙂 Dzisiaj może tego mojego wyciągnę na jakieś zakupy jeszcze 🙂 bo chce kupić kocyki, pościel itd.

Czy wy tez tak macie że nie możecie spać w nocy ??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja się już nie buntuje jestem pokorna jak baranek -wtedy mogę wiecej osiągnąć
ojej za mną też wczoraj piwo chodziło i myślę że dziś uda mi się zdobyć nawet dwa łyki
ja to muszę się do porządku doprowadzić mam takie limo na brodzie że nawet z domu wstyd wyjść a ja też się dzis na pizze wybieram


A co sie stało ze masz limo na brodzie ?? :] Kobieto Ty uwazaj bo sobie krzywde zrobisz !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...