Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Aaaa i jeszcze mi się ciekawostka przypomniała - poród to taki wydatek energetyczny, że porównywany jest do przebiegnięcia maratonu 😮 🤪, dlatego mamy sobie po cichaczu przemycić na porodówkę napój izotoniczny ewentualnie energetyzujący i kawałek czekolady 🙂 i wodę standardowo


hehe to dobre, mam nadzieje, ze jakos to przemyce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Moja potrafi poł dnia mi spokoju nie dawać,taka zadziora...ale dziwe z enie czujesz ruchów;( Ja bym sie lekarza zapytala...

to cuzjesz jak sie rusza w brzuszku..?? czy tylko jak czasem kopnie...?

Czuje i widze jak sie porusza w brzuchu i kopniaczki tez czuje i widze wyraznie jak popatrze na brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
darurka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Moja potrafi poł dnia mi spokoju nie dawać,taka zadziora...ale dziwe z enie czujesz ruchów;( Ja bym sie lekarza zapytala...

to cuzjesz jak sie rusza w brzuszku..?? czy tylko jak czasem kopnie...?

Czuje i widze jak sie porusza w brzuchu i kopniaczki tez czuje i widze wyraznie jak popatrze na brzuch 😁


To ja juz nie wiem...najlepeij jak pojde do lekarza...albo poprostu odpoczywa w brzuszku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
darurka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Moja potrafi poł dnia mi spokoju nie dawać,taka zadziora...ale dziwe z enie czujesz ruchów;( Ja bym sie lekarza zapytala...

to cuzjesz jak sie rusza w brzuszku..?? czy tylko jak czasem kopnie...?

Czuje i widze jak sie porusza w brzuchu i kopniaczki tez czuje i widze wyraznie jak popatrze na brzuch 😁


pojdz do lekarza i to jak najszybciej, bo dzidzia cale dnie nie odpoczywa, a czym starsza tym mniej spi..a u Ciebie caly czas spokojna..

To ja juz nie wiem...najlepeij jak pojde do lekarza...albo poprostu odpoczywa w brzuszku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny 🙂 kilka dni temu trafilam na to forum i troszecke was podgladam w efekcie postanowilam do Was dolaczyć 🙂 Jestem Magda, mam 23 lata, spodziewam sie pierwszego dzieciatka-prawdopodobnie chlopca 🙂 Jestem jeszcze studentka- koncze pielegniarstwo, ale mam nadzieje, ze jeszcze czegos sie od was dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Witam wszystkie dziewczyny 🙂 kilka dni temu trafilam na to forum i troszecke was podgladam w efekcie postanowilam do Was dolaczyć 🙂 Jestem Magda, mam 23 lata, spodziewam sie pierwszego dzieciatka-prawdopodobnie chlopca 🙂 Jestem jeszcze studentka- koncze pielegniarstwo, ale mam nadzieje, ze jeszcze czegos sie od was dowiem 🙂

Cześć Magda,
my w takim układzie też liczymy, że czegoś się od Ciebie dowiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
to co wiem tym sie podzielę, ale jak to wiadomo teoria swoje praktyka swoje:P

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że szpital w którym będę rodzić nie pozwala szczepić szczepionkami doręczonymi przez rodzące 🥴 a ja nie chcę żeby mi szczepili dziecko tymi, którymi dysponuje szpital czyli z rtęcią i to w dodatki w pierwszej dobie po urodzeniu, ja chcę kupić taka nowej generacji 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Witam wszystkie dziewczyny 🙂 kilka dni temu trafilam na to forum i troszecke was podgladam w efekcie postanowilam do Was dolaczyć 🙂 Jestem Magda, mam 23 lata, spodziewam sie pierwszego dzieciatka-prawdopodobnie chlopca 🙂 Jestem jeszcze studentka- koncze pielegniarstwo, ale mam nadzieje, ze jeszcze czegos sie od was dowiem 🙂

witamy cię w Naszym Gronie 🙂:* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moge Was pocieszyć 🙂 pomimo, ze wiem jak wyglada porod, jak sie opiekowac maluszkami boje sie tak samo jak wy wszystkie 🙂 to chyba inaczej jak stanie po drugiej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niewtajemniczonym i niezorientowanym w temacie szczepionek z rtęcią podawanych noworodkom w szpitalach niech posłuży ten artykuł:

http://michalinka.blog.onet.pl/Szczepionki-nafaszerowane-rtec,2,ID387428971,n
lub

http://www.we-dwoje.pl/nie;truj;dziecka;szczepionkami,artykul,4839.html

Tutliputli -
Ciebie pewnie zainteresuje ten artykuł, czytam teraz wpisy pod tekstem i przyznam że jestem w szoku że nie informuje się rodziców o skutkach ubocznych i nie daje możliwości wyboru, w końcu to moje dziecko!!!!! 😠
Zaczynam zastanawiać się nad Inflancką... Na następne spotkanie w szkole rodzenia wydrukuję i zabiorę z sobą ten artykuł, żeby się położna wypowiedziała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety szczepionki chronia przed jednym a sa ryzykiem przed drugim. mialam zajecia kiedys na rehabilitacji i tam pierwszy raz sie spotkalam z dziecmi ktore mialay porazenie psozczepionkowe a urodizly sie zdrowe. niestety trudno dzisi wyrobic sobie opinie o szczepionkach, poniewaz firmy farmaceutyczne czasami wypuszczaja sprzeczne informacje, aby nakłonic rodzicow do kupna. Fakt faktem szczepionki nfz pamietaja nie tylko nas, ale czasem naszych rodzicow, wiec to tez mowi samo za siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
no niestety szczepionki chronia przed jednym a sa ryzykiem przed drugim. mialam zajecia kiedys na rehabilitacji i tam pierwszy raz sie spotkalam z dziecmi ktore mialay porazenie psozczepionkowe a urodizly sie zdrowe. niestety trudno dzisi wyrobic sobie opinie o szczepionkach, poniewaz firmy farmaceutyczne czasami wypuszczaja sprzeczne informacje, aby nakłonic rodzicow do kupna. Fakt faktem szczepionki nfz pamietaja nie tylko nas, ale czasem naszych rodzicow, wiec to tez mowi samo za siebie

A czy wiesz, że jesteśmy jedynym krajem w Europie który szczepi noworodki przeciw gruźlicy? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, żeby jedyna produkująca je firma nie upadła - to też mówi samo za siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko duzo przytylyscie w ciazy? bo ja weszlam dzisiaj na wage i mam 8kg wiecej i sie zastanawiam kiedy beda do mnie mowic sloniu.... bo skoro norma to 12-15 kg to ja sie chyba nie zmieszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...