Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelina, my chodziliśmy na Muszelkę na Bródnie, ale teraz w weekend idziemy na Jagiellońską 7: mają fajniejszy ponoć brodzik, ale nie wiem, będę tam akurat pierwszy raz 🙂

( dam oczywiście znac jak było 😉

a tu dla zainteresowanych i nieprzekonanych do basenu:
www.babelkiplywaja.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, my chodziliśmy na Muszelkę na Bródnie, ale teraz w weekend idziemy na Jagiellońską 7: mają fajniejszy ponoć brodzik, ale nie wiem, będę tam akurat pierwszy raz 🙂

( dam oczywiście znac jak było 😉

a tu dla zainteresowanych i nieprzekonanych do basenu:
www.babelkiplywaja.pl


byłam tam jeszcze w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jagiellońska 7 ma właśnie wodę w brodzikach dla dzieci ozonowaną 🙂


ale z tego co pamiętam to jest tam wielki brodzik z wirem wodnym i wylotem zjeżdzalni a do tego zimna woda...brrrrr 🥴
no i ja to zwracam na to uwagę ale łazienki i prysznice tragedia zresztą jak i przebieralnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jagiellońska 7 ma właśnie wodę w brodzikach dla dzieci ozonowaną 🙂


ale z tego co pamiętam to jest tam wielki brodzik z wirem wodnym i wylotem zjeżdzalni a do tego zimna woda...brrrrr 🥴
no i ja to zwracam na to uwagę ale łazienki i prysznice tragedia zresztą jak i przebieralnie

no właśnie czytam że temperatura wody tam to 29 stopni więc trochę mało jak dla takiego malucha 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głównym elementem kompleksu jest basen sportowy o długości 25 metrów oraz rekreacyjny z 70 metrową zjeżdżalnią i zatoką masaży wodnych:

basen pływacki ( wymiary: 25 x 12,5 m, głębokość 1,20 ? 1,80 m)
zjeżdżalnia ( długość: 70 m z wydzielonym lądowiskiem)
basen rekreacyjny ( wymiary: pow. 130 m2, głębokość: 0,90 ? 1,40 m)
sztuczna rzeka (2 prędkości)
masaże / kaskada
masaże / powietrzne (w wodzie)
jacuzzi ( basenik Whirpool)
brodzik z zjeżdżalnią dla małych dzieci( pow.:10 m2 , głęb. 0,40 m )
temperatura powietrza: 25 - 29 0C

temperatura wody: 26 - 29 0C
oczyszczanie wody: wg PN

woda ozonowana i chlorowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jagiellońska 7 ma właśnie wodę w brodzikach dla dzieci ozonowaną 🙂


ale z tego co pamiętam to jest tam wielki brodzik z wirem wodnym i wylotem zjeżdzalni a do tego zimna woda...brrrrr 🥴
no i ja to zwracam na to uwagę ale łazienki i prysznice tragedia zresztą jak i przebieralnie

no właśnie czytam że temperatura wody tam to 29 stopni więc trochę mało jak dla takiego malucha 🤢


wogóle ja go nie polecam i jeszcze ceny są za 30 minut a nie godz drogo jak na taki dupny standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam lubie wodnika jest super czysto w szatniach przebieralniach łazienkach są też miejsca dla dzieci ale jakie dokładnie nie wiem bo nie było mi to kiedyś potrzebne ☺️ ( a szkoda mogłam zobaczyć teraz bym wiedziała) a basenie też czysto pozatym fajny duży brodzik dla dzieci w biczami wodnymi pare poziomów głebokości.
I co najważniejsze właśnie fobią remont tak mi sie obiło o uszy( w sumie nie wiem po co bo było extra) to teraz bedzie malina i ceny tez ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja tam lubie wodnika jest super czysto w szatniach przebieralniach łazienkach są też miejsca dla dzieci ale jakie dokładnie nie wiem bo nie było mi to kiedyś potrzebne ☺️ ( a szkoda mogłam zobaczyć teraz bym wiedziała) a basenie też czysto pozatym fajny duży brodzik dla dzieci w biczami wodnymi pare poziomów głebokości.
I co najważniejsze właśnie fobią remont tak mi sie obiło o uszy( w sumie nie wiem po co bo było extra) to teraz bedzie malina i ceny tez ok

ja już zgłupiałam, bo czytam, że ta nibu ozonowana woda to pic na wodę i zawsze jest woda pół chlor pół ozon bo sam ozon to za drogi gips dla pływalni 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie własnie idzie 🤢
już grzmi 🤢

no to chyba zostanę przy Muszelce, tam woda ma 31 stopni i kilka poziomów schodzenia.
i zaplecze jest ok, wiadomo, nie najnowocześniejsze ale na przyzwoitym poziomie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...