Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No to Wiola udanego wypoczynku 😉))


Ola, no to wkurwię cię jeszcze bardziej: zastanawiam się nad jakimś rodzajem aerobiku: mam zresztą jakieś 300 m od domu taki fitness przy szkole i mają zajęcia o 21. Położę dziecię spać i mogę iść 🙂

muszę w dwa miesiące zrzucić 15 kg, nie ma chuja we wsi zeby mi się nie udało 😠 😠

przy samych ćwiczeniach gwarantuję że w tym czasie nie zgubisz 15 kg - nie ma bata, bo nawet jeśli spalisz tłuszcz to mięśnie będą mocniejsze i cięższe 🙂
a no i ja też mam 3 przystanki do Lilla House ale chuj.. zresztą zobaczę zaraz o której jakie zajęcia tam są i też oświadczę że mam już karnet i iść muszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olaaaa, ale tam mają zajebiste zajęcia !!! 🤪 🤪
zazdroooość noo 🤪 🤪
ja bym tam poszła na np erotic belly dance 😉


zresztą kiedyś, przed ciążą chodziłam na taniec brzucha do Millenium Plaza i powiem Ci że zajebiste są takie zajęcia: niby nie ćwiczysz tylko potańcujesz a pocisz się jak mysz 😁 i na drugi dzień wszystko cię boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Olaaaa, ale tam mają zajebiste zajęcia !!! 🤪 🤪
zazdroooość noo 🤪 🤪
ja bym tam poszła na np erotic belly dance 😉


zresztą kiedyś, przed ciążą chodziłam na taniec brzucha do Millenium Plaza i powiem Ci że zajebiste są takie zajęcia: niby nie ćwiczysz tylko potańcujesz a pocisz się jak mysz 😁 i na drugi dzień wszystko cię boli 😁

taa na razie to ja erotic mogę sobie zrobić jak nikogo w domu nie ma, nie będę sadłem trzęsła 😁
Ale podoba mi się ta zumba i ATB TBC i Step.. pomyślę, karnet na 2 razy w tygodniu 150 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
no i zumba startuje ci o 21 🙂 dziecię będzie smacznie spało więc nie ma wymówki, żeby z nim zostać 🙂

i Kasia Sempolska się tam udziela 😉 a godzina pilnowania dziecka 5 zł 😉



o jaaaa.. ja bym się tam zapisała 😉)
koszt niewielki a Twoje samopoczucie: bezcenne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kurde żeby ktoś chciał ze mną chodzić, tu mam taką sąsiadkę, muszę ją zapytać czy chętna jest bo też ma małą Nelę 2 miesięczną, we 2 raźniej


Ola, pewnie że raźniej, ale ja mam taką motywację i niestety brak na Tarchominie koleżanki co by chciała chodzić, że sama będę popierdzielać 😁 😁


dooobranoc 😁 nie zagaduj mnie już bo nie pójdę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurde żeby ktoś chciał ze mną chodzić, tu mam taką sąsiadkę, muszę ją zapytać czy chętna jest bo też ma małą Nelę 2 miesięczną, we 2 raźniej


Ola, pewnie że raźniej, ale ja mam taką motywację i niestety brak na Tarchominie koleżanki co by chciała chodzić, że sama będę popierdzielać 😁 😁


dooobranoc 😁 nie zagaduj mnie już bo nie pójdę 😁

przestań, siedź, gdzie leziesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez idę
tzn nie spać
ale wyłączam to cholerstwo uzależniające i od jutra zajmuje się tylko dzieckiem
więc Kasia nie zapominaj tam o mnie i znajdź mnie czasem aby mi klasnąć ja Tobie też będę 😉
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...