Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie-bry 😞

Biorąc pod uwagę fakt, iż jestem najgorszą matką na świecie, nie szanuję uczuć i potrzeb swojego dziecka a także A. dzisiaj w ramach nałożonej na siebie kary i samobiczowania oddaję się sprzątaniu co by myśli ukoić i uporządkować.
W związku z powyższym planuję nie funkcjonować w ramach forum do końca jutrzejszego dnia.
Będę tylko wchodzić co by Matyldy oklasków pilnować i tyle.
za moje dzisiejsze zachowanie kara musi być.


brechti: ciebie też aj low ju 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff obiadu nie będzie , tylko później obiado- kolacja na zakończenie urlopu P. właśnie robię marynatę to karkówki- będzie grill już mi się ryczeć chce był z nami 5 tygodni- było różnie ale był kąpał się z nami , był z Lena jak wychodziłam z psem, w nocy mogłam sie wtulić w jego wielkie plecy ( bo ostatnio od śmierci Tomka i sąsiada mam jakieś schizy przed zaśnięciem i wydaje mi się że niebawem umrę i mam problem ze spaniem 🤨 )
w ogóle dupa
ja mam dwie butelki ale używam jednej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
dziękuje za życzonka dziewczynki 😘 😘 😘
ja dzisiaj caly dzien poza domem wiec tylko na chwile wpadlam

co do butelek to ja mam dwie jedna do mleka druga do kaszki po 260 ml no i 150 ml do herbatki

Matylda chyba tylko ty zauważyłaś że coś się dzialo u mnie i Amelki dziękuję 😘 😘 😘 a co to juz nie ważne jakoś daje rade się z tym uporać ale najważniejsza pamięć 🙂 po czasie ale pamięć 😘 😘


uciekam bede wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
witam
dziękuje za życzonka dziewczynki 😘 😘 😘
ja dzisiaj caly dzien poza domem wiec tylko na chwile wpadlam

co do butelek to ja mam dwie jedna do mleka druga do kaszki po 260 ml no i 150 ml do herbatki

Matylda chyba tylko ty zauważyłaś że coś się dzialo u mnie i Amelki dziękuję 😘 😘 😘 a co to juz nie ważne jakoś daje rade się z tym uporać ale najważniejsza pamięć 🙂 po czasie ale pamięć 😘 😘


uciekam bede wieczorem 🙂

jezu pamiętałam ale jakoś tak zeszło ☺️
Dorka świętuj dziś a później napisz co się stało
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...