Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka.
Te zapalenie ukladu moczowego objawilo sie goraczko. Dostalismy sakierowanie na pobranie moczu i wyszedl zle i tak sie zaczelo..
dzisiaj lekarz na obchodzie powiedzial ze juz wyniki moczu sa dobre, czyli antybiotyk juz dziala.
Ale jeszcze 6 dni tu zostaniemy.
a do domu nas nie moga puscic bo kacper dostaje antybiotyk dozylnie i musi byc pod stala opieka lekarska.
Klaudia ciesz sie ze nie widzialas jak cewinkowali Kacperka. Masakra jakas... ja przez caly dzien dochodzila do siebie.. !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie nadrabiam Was na razie bo zasieg mam tylko na oknie niestety 😞 i nie wygodnie mi jest.

ogolnie nie jest zle w szpitalu, jest 3 dzieci i 3 mamusie. Dzisiaj jedna z mam odchodzi 😞 taka fajna dziewczyna z mulatkiem 🙂 i jest mi przykro bo jest jeszcze jedna mama ktora jest nawiedzona i caly czas szkoli dziecko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ooo ja przyszłam to nikogo nie ma........ a przynajmniej wszystkie milczą 🤢

Magda z Pruszkowa - idziesz dziś do tego fryzjera? 🤔


tak Ola - mam taki zamiar 🙂 mam nadzieje tylko ze L. wroci o normalnej godzinie zeby mogl zostac z małą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, najważniejsze, że już jest ok 🙂 ucałuj tego swojego bobaska od nas :*
Matylda, wstawię, jak ten mój wróci z roboty, bo ja zdjęć nie umiem pomniejszać ☺️
Dorka, przepraszam, przeoczyłam info, że coś się dzieję 😞 mam nadzieję, że nic poważnego i że już jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila - wiem co przeżywasz.... a raczej przeżyłaś
Okropnie się patrzy jak w szpitalu męczą dziecko... jak z Nici byłam to kucałam pod drzwiami i ryczałam jak bóbr a ona takim błagalnym krzykiem prosiła żeby ja ratowac... kurde nie życze nikomu....
Ale dobrze ze jest lepiej - to najwazniejsze... 3majcie się. A w jakim szpitalu jestescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to nie wiem kto to ale taką fote na fb znajomy znajomego wstawił 😲

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2332069350070&set=a.1487674960738.61838.1499856846&type=1&theater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
nie wiem co to nie wiem kto to ale taką fote na fb znajomy znajomego wstawił 😲

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2332069350070&set=a.1487674960738.61838.1499856846&type=1&theater

Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

🤢

a co tam było? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie wiem co to nie wiem kto to ale taką fote na fb znajomy znajomego wstawił 😲

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2332069350070&set=a.1487674960738.61838.1499856846&type=1&theater

Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

🤢

a co tam było? 🤨


kobieta jeszcze na porodówce z nogami na samolocie i jej dzidziuś na piersiach ledwie wyciagniety- jej dumny mąż wstawił 😲 jak lezałam na porodówce to mam takie zdjęcie Daniel mi zrobił i sobie jaja robiłam ze wstawie na wiocha.pl i podpisze ja i moje jedno-centymterowe rozwarcie 😉 ale bym nie pomyślałą ze ktoś na poważnie mozę tak osobiste zdjęcie wstawić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie wiem co to nie wiem kto to ale taką fote na fb znajomy znajomego wstawił 😲

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2332069350070&set=a.1487674960738.61838.1499856846&type=1&theater

Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

🤢

a co tam było? 🤨


kobieta jeszcze na porodówce z nogami na samolocie i jej dzidziuś na piersiach ledwie wyciagniety- jej dumny mąż wstawił 😲 jak lezałam na porodówce to mam takie zdjęcie Daniel mi zrobił i sobie jaja robiłam ze wstawie na wiocha.pl i podpisze ja i moje jedno-centymterowe rozwarcie 😉 ale bym nie pomyślałą ze ktoś na poważnie mozę tak osobiste zdjęcie wstawić!

no to raczej ktoś niezbyt "normalny" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie wiem co to nie wiem kto to ale taką fote na fb znajomy znajomego wstawił 😲

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2332069350070&set=a.1487674960738.61838.1499856846&type=1&theater

Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

🤢

a co tam było? 🤨


kobieta jeszcze na porodówce z nogami na samolocie i jej dzidziuś na piersiach ledwie wyciagniety- jej dumny mąż wstawił 😲 jak lezałam na porodówce to mam takie zdjęcie Daniel mi zrobił i sobie jaja robiłam ze wstawie na wiocha.pl i podpisze ja i moje jedno-centymterowe rozwarcie 😉 ale bym nie pomyślałą ze ktoś na poważnie mozę tak osobiste zdjęcie wstawić!

no to raczej ktoś niezbyt "normalny" 🤢


aż weszłam zobaczyc tej osoby inne zdjęcia czy to nie żart ale nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tak jak nagranie swojego porodu, masakra 🙃
włączmy sobie przy wigilijnej kolacji, ku przypomnieniu tej wspaniałej chwili 🤪

ja ostatnio podałam swojej kurczaka HIPP\'a. Masakra tak obrzydliwej rzeczy
jeszcze nie smakowałam. Małej też nie podeszło.
Dzisiaj zjadła kurczaczka z warzywami, wcinała aż miło 😉

ja tam nic nie widzę.. same fotki z paintballa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
tyminka napisał(a):
jest taki album zdjecia z telefonu czemu ja je widze a wy nie 😮


może ma go udostępnionego tylko dla znajomych?


ale ja nie jestem jego znajomą Radovan Dvorský
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
szyszka napisał(a):
tyminka napisał(a):
jest taki album zdjecia z telefonu czemu ja je widze a wy nie 😮


może ma go udostępnionego tylko dla znajomych?


ale ja nie jestem jego znajomą Radovan Dvorský


hmm.. no w każdym razie ja tego nie widzę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...