Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejo.

No Ewelina ja nie wiem co to za akcja z tymi zębami.

Co do słoików to moja uwielbia królika i kurczaka a indyka nie bardzo. Lubi te słoiczki tak bardzo jak Helcia - i zjada zazwyczaj cały słoiczek ale do owoców to jej nie mogę przekonać 😮

Ale chujowa pogoda. Byliśmy dzisiaj na plaży na spacerze bo nie padało ale teraz to już daje czadu 😞 Niby podobno jutro na wybrzeżu ma się rozpogodzić ale kto to wie.

A ja popijam drineczka bo mała okąpana już śpi. A w ogóle to LAura mi tu lepiej je i dłużej śpi za to marudna się robi ( może przez te zęby albo ma skok - w sobotę stuknęło nam 23 tygodnie więc zgodnie z tabelką akurat się zaczął).

Znowu przytyłam i cycki mi wiszą a kurwa smaruje tymi kremami i chuja to daje. Wpierdalam tu tylko ryby i mam nadzieję że będzie lepiej. A jak wrócę do domu to ograniczę niektóre potrawy - chociaż przy mamie T. to będzie ciężko 🤢 🥴

Ola - mam na ciebie focha za te zdjęcia Lenki. A jak ja dałam jedno z pizzerii wspólne to mi kazałaś wykasować 😠 😠 😠 O co kaman??? 😮 😮

Tutli - dżemik pychota - mniam mniam mniam (mam go tutaj i na kolacje wpinkalam). I tak w ogóle to Aj lowju wery macz i czekam kiedy mnie odwiedzisz bo jak nie masz tego w planach to trza jakimś kuriererm posłać ci mój dżemik truskawkowo-kiwiowy 😘
Tyśka -co tam u ciebie kochana?? Stęskniłam się już za tobą. Szkoda że nie mieszkasz bliżej.

Co jeszcze - aaaaaaa- chyba z miesiąc się już nie bzykałam bo jestem mega wyjebana ze zmęczenia i nie mam kompletnie ochoty co jest do mnie kompletnie niepodobne 😮 😮 😮 Kurwa a może ja już jakieś klimakterium przechodzę 😮 😮 😮 Trza się szybko brać za majstrowanie drugiego bejbika bo za chwilę stare pudło będzie ze mnie co to zupełnie ochotę i siły na ruchanko straci a chcąc nie chcąc bez seksika nie ma bejbika 😜 😜 😜

No i to chyba tyle w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra moje dziecko już wykąpane ja zresztą też najedzone i już zasypia a ja bede oglądać tv 🤪
dziś już jestem po pierwszym odcinku po wakacyjnym pierwszej miłości hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 już sie doczekać nie mogłam
ja tez !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola Lenka jest na wyłączną prośbę pewnej osoby.. Niebawem usunę foty. A ten komentarz to mogłaś mi jako wiadomość wysłać a nie na tablicy tak do public information dać 🤢


No przecież nic złego tam nie napisałam więc nie popadajmy w paranoje. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola Lenka jest na wyłączną prośbę pewnej osoby.. Niebawem usunę foty. A ten komentarz to mogłaś mi jako wiadomość wysłać a nie na tablicy tak do public information dać 🤢


No przecież nic złego tam nie napisałam więc nie popadajmy w paranoje. 🙃

nie popadam w paranoje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem coz to za spory i nie wnikam 🙂

moj giluś kochany spi, dzisiaj musi trzymac lepek wyzej ciekawe jak nam sie to uda jak on przez cala noc maszeruje w lozeczku i czesto wyje i musze isc go ratowac z opresji 😁 bo sie blokuje tu i tam

Wiolus co u mnie? Po staremu 🙂 mlody bez zmian, my bez zmian czyli to samo co 20.08 😁 I wpadajcie na grzyby zapraszamy !! Niby cos twoj T. sie z moim D. umawial wiec skoro juz takie z Was wedrowniczki to i do Sulechowa zajedziecie 🙂

Leci dzisiaj M jak milosc??

Co to sloikow moj je wpierdziela az za bardzo bo jeden sloik leci na raz.. i jeszcze sie nie spotkalam z taka sytuacja by cos mu nie smakowalo.. on zre wszstko co wpadnie mu do buziaka 😁
Sloik zawsze jemy o 14 czyli dwie godziny po mleku i po sloiku wytrzymuje 2,5 godziny do mleczka. Czyli jemy o 16:30

ide sie kapac i czekam na mezusia z jakims pieczywem bo nic na stanie nie mamy a chce mi sie kolacyjki

A.. ja juz musze ewentualnie jechac na gumach bo zapodzialam recepte na plastry i dupa.. a powinnam dzisiaj cos przyjac. Z krazkow zrezygnowalam bo boli mnie GRAZYNA w srodku i potem mam problemy z wkladaniem tamponow bo wszystko mam obolale i poza tym dopadl mnie potworny bol glowy, ale to potworny.. nie wiazalam tego z krazkiem dopoki nie nastapila 7-dniowa przerwa. Glowa bolec przestala wiec stwierdzilamz e je [pierdole.. a szkoda bo wygodne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyśka słońce - oni się niby umawiali ale musicie nam dać znać czy grzybole są. Wtedy wpadniemy na pewno. Tym razem bez Laury bo przecież do lasu nie pójdę z dzieckiem grzybów szukać 🙂 No i więcej swobody wtedy będzie.
Generalnie moje dziecko to mała turystka jest i takie było moje założenie jeszcze w ciąży. Chciałam żeby od początku poznawała nowe miejsca. Wiem że niewiele będzie z tego pamiętać ale widać że jest mega towarzyska i nie boi się byle czego 🙂 Wczoraj mnóstwo ludzi do nas podchodziło na plaży (młodszych i starszych i zagadywali na temat Laury bo ona do wszystkich te swoje słodkie uśmiechy śle). A ja tylko fotki strzelam żeby mała miała pamiątkę. Album szykuję. Na razie była już we Lwówku Śląskim, Pradze, Warszawie a teraz w Darłowie. Będzie miała co oglądać jak dorośnie 🙂
To tyle z mojego turystycznego wywodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyśka jakie grzyby? Moja mama mówi, że taka susza w lesie, że pod stopami trzeszczy i tylko kurki się pojawiają 😮
Boszzz ja chcę na grzyby do swoich lubuskich lasów, na tym zadupiu nawet lasów porządnych niet 🥴


Tu na wybrzeżu grzyby są a i pod Częstochową też bo mnóstwo grzybiarzy przy trasie stoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj D. wlasnie mowil ze czeka teraz na deszcz i idzie na grzybuje. Jak pojdzie i wroci to dam znac czy sa faktycznie

a Wiolus ja ze swoim dzieckiem tez mialam takie zalozenie dlatego jestem teraz zachwycona ze niczego i nikogo sie nie boi. Komu nie dam, kto nie zaczepi to nie ma roznicy. Zawsze jest usmieszek 🙂 towarzyski chlopak. A zauwazylam ze nawet jak czegos sie wystraszy (w sensie halasu) to wzdrygnie sie, ja juz patrze na niego i mysle ze bedzie placz, a on spojrzy na mnie przez chwile takim intensywnym wzrokiem, poslucha co ja tam zagaduje i usmiech 🙂
Ze dwa razy tylko tak sie mocno wystraszyl ze zawyl.

Ola Wy jak sie w koncu wybierzecie w nasze strony to tez macie zawitac i nie wazne czy to beda swieta czy nie swieta, zapraszam serdecznie 🙂 szkoda by bylo zebyscie chociaz na chwile nie wpadli i nie skorzystali z okazji ze jestescie niedaleko.

to tyle, ide sie kapac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wioluś a już też za tobą tęsknie i czekam na powrót twój bo musimy isc znów serek wszamać 😉 😘
no i nie dziwie się ze wszyscy zainteresowani Laurą bo to "złote" dziecko ☺️ 😉


No Kasiu ja sobie nawet nie wyobrażam żebyśmy się w przyszłym tygodniu nie spotkały 🙂 Cieszę się że tak blisko siebie mieszkamy 🙂 Jak mi się nie zapomni to w niedzielę/poniedziałek się odezwę i ustalimy termin spotkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wioluś a już też za tobą tęsknie i czekam na powrót twój bo musimy isc znów serek wszamać 😉 😘
no i nie dziwie się ze wszyscy zainteresowani Laurą bo to "złote" dziecko ☺️ 😉


No Kasiu ja sobie nawet nie wyobrażam żebyśmy się w przyszłym tygodniu nie spotkały 🙂 Cieszę się że tak blisko siebie mieszkamy 🙂 Jak mi się nie zapomni to w niedzielę/poniedziałek się odezwę i ustalimy termin spotkania 🙂


super to czekam na sms 🙂
musimy jeszcze skorzystać zanim do pracy pójdziemy 😉
mam nadzieje ze rozmowy o prace przebiegły pomyślnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, skoro Wy nie macie zadnego problemu z takimi dalekimi wyjazdami i z opieka do malej to naprawde serdecznie Was zapraszamy 🙂
Na wodke czy na grzyby jeden pies 😁 grzyby moga byc tylko pretekstem 😜 jakies wyro mam co by miec Was gdzie polozyc
Jesli tylko bedziecie mieli czas i ochote to SULECHOW WITA ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ja nie obiecuję bo moja mama zaraz po świętach ma operację na oko i nie wiem jak to będzie, Lenki jej pod opieką nie zostawię w tej sytuacji a pewnie jeszcze nią trochę będę musiała się zająć 🥴
Zresztą nasz przyjazd to nic pewnego 🤢

Idę na M jak miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Cześć dziewczynki.
Moje maleństwo też już śpi więc mam chwilkę. Czy którejś z was dzieciaczek miał płukanie kanalików? Mój okruszek niestety ma skierowanie na ten zabieg i jestem tym przerażona 😞


dlaczego? 🤔 😞
czesc 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Cześć dziewczynki.
Moje maleństwo też już śpi więc mam chwilkę. Czy którejś z was dzieciaczek miał płukanie kanalików? Mój okruszek niestety ma skierowanie na ten zabieg i jestem tym przerażona 😞

Chyba żadna nie miała, ale jeśli dobrze pamiętam to Eweliny Dawidek miał jakiś czas temu kłopot i ona mu tam coś uciskała i jest ok - bez żadnych zabiegów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!
Wszystkiego Naj dla Dominika! (Dorce napisałam już na fb)
Kasjalena2 - hehe! a ja mam nadzieję na ciążę Twoją (ale by było)
Matylda - widzę, że w kuchni ostatnio szalejesz! 🤪
Wiola - zazdroszczę pobytu nad morzem... ahh....
Wszystkie dziecioszki piękne!
i u mnie też leje, a cały dzień było tak gorąco, że myślałam, że wyjdę z siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...