Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien doby
Ślicznie dziękuję w imieniu Liwci za życzenia 😉 😘
Składamy życzenia rówieśnikowi Liweczki Fabiankowi wszystkiego najlepszego skarbie 😘
No i wszystkiego naj naj naj dla naszego najmłodszego szkrab Kacperka, wracaj szybko do zdrowia 😘

Kasia- kochana ciesze się ze jesteś, damy radę z naszymi wrażliwcami 😘 😘 😘 😘 buziaki dla Was i dziękujemy za życzenia 😉
CHUSTA-jak najbardziej tak, mamy nawet dwie w domu, jedna kółkowa z bebelulu, druga długa, 5metrowa tkaną
i co, i dupa, Liwka nie może być w nich noszona ze względu na asymetrie i obniżone napięcie mięśniowe , ale bede sie pytać rehabilitantki może w końcu pozwoli 🤨
co do wiązania to ja uczyłam sie kieszonki, ale nie ukrywam ze sprawiało mi to trudność 🤔 🤢
http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Kieszonka_instrukcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
LIWKA kochana życzę Ci wszystkiego co najlepsze , aby TWOJE mięśnie były tak silne żebyś jeszcze niejednemu facetowi w zęby dała, życzę Ci również abyś spróbowała przespać choć jedną calutką noc- zobaczysz wtedy jakie to fajne i przyjemnie i jaka wypoczęta i radosna będziesz z rana.
FABIAN a Tobie życzę aby jednak włosy przestały Ci rosnąć w takim tempie bo przynosisz wstyd niektórym forumowym koleżankom ☺️, ale Twojej mamie mogą rosnać szybko co byś ją czasem mógł za włosy wytarmosić, no i życze ci jeszcze smaczniejszych kaszek, deserków i zupek , wcinaj do woli i o kilogramy sie nie martw , jak zaczniesz chodzić to na pewno wszystko zrzucisz 😉
KACPER a Tobie życzę abyś jak najszybciej pozbył się tego cholerstwa co tam sie przyplątało do Ciebie, życzę Ci jeszcze smaczniejszego mamusinego mleczka - a no słoiczki i kaszki przyjdzie jeszcze czas
W OGÓLE CAŁEJ TRÓJCY DUŻO ZDRÓWKA I SAMYCH POGODNYCH DNI

I Tobie Beatko również wszystkiego najlepszego , zadowolenia z tego brzdąca i miłego SZAMPAŃSKIEGO świętowania dziś 😉


dziewczyny wybaczcie ale jakoś nie mam nastroju się udzielać i nie chodzi tu o żadne problemy, kłótnie z mężem, ryczące dziecko po szczepionce ( dziś miała szczepienie)
po prostu mam teraz jakis gorszy czas i nie chcę nikomu zrzędzić i psuć nastroju

cieszę się że Kmatus się odezwałaś
teraz tylko zastanawiam się gdzie jest Asia 😮
trzymajcie się ciepło - nie wiem kiedy będę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w miare rozkminiłam ten program i przeniosłam swój film z movie na program Oli dodałam troszkę zdjęć i zmieniłam jakość i jest git....\
I własnie tak mam ze najpierw nasze zdjecia, potem slub, ciąża i Nici.... Ale jestem zadowolona bo ten program ma lepsze mozliwosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czeeeeść 😁
Wszystkim dzieciaczkom życzę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i zawsze świecącego słoneczka 🙂
Beata, wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajepszego z okazji imienin 🙂
Szyszka jesteście jak dwie krople wody z Mają 😁
A filmiki to super sprawa, ale ja poproszę swojego Michała, bo on to na pewno lepiej niż ja zrobi.

My dzisiaj byliśmy na szczepieniu i wiecie co.. moje dziecię waży 7800 😁 co za klops 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...