Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Możecie mnie uznac za złą matke ale jak w szpitalu brali moje dziecko na zakładanie wenflonu, czy pobranie krwi ( a byla raczka, nozka i głowa 🤢) to nie szłam do zabiegowego z nim, pielegniarki wrecz mi nie kazaly isc bo powiedzialy ze i tak mu w niczym nie pomogę a i im zdenerwowana roztrzesiona mamusia tylko zawadzac będzie 🤨 całe szczescie ze dziecko dlugo tego bólu nie pamieta 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda z Pruszkowa - nic szczególnego się nie działo, po prostu moje dziecko budziło się od 19-tej co 15 minut a budzenie wyglądało tak, że zrywała się z histerycznym płaczem, usypiałam, padała zaraz jak mucha i za 15 minut na nowo i nie wiedziałam co jej jest... Na dobre usnęła ok 22-ej.. Gorączki nie miała.. Myślałam że to może zęby, ale dzisiaj lekarz ją oglądał i zębów na razie nie widać... Nie wiem co to było..
I chyba muszę sposobem Wioli te czary odczynić bo mi śpi z na wpół otwartymi oczami i chyba jest przestraszona, o co u niej akurat nie trudno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda z Łodzi - gdybyś mogła usunąć ze strony 11761 linka do mojego filmu to byłabym wdzięczna

yes... tylko powiedz mi jak zapisac w AVI?
Ja też słyszałam, że takie szmery przechodzą do 1 roku życia...

to się samo zapisze w tym formacie - jak robisz przez Wizarda to na koniec będziesz miała wybór - zapisać na kompie albo od razu przesłać na YouTube 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda z Łodzi - gdybyś mogła usunąć ze strony 11761 linka do mojego filmu to byłabym wdzięczna

yes... tylko powiedz mi jak zapisac w AVI?
Ja też słyszałam, że takie szmery przechodzą do 1 roku życia...

to się samo zapisze w tym formacie - jak robisz przez Wizarda to na koniec będziesz miała wybór - zapisać na kompie albo od razu przesłać na YouTube 🙂

nie widzę tego... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Możecie mnie uznac za złą matke ale jak w szpitalu brali moje dziecko na zakładanie wenflonu, czy pobranie krwi ( a byla raczka, nozka i głowa 🤢) to nie szłam do zabiegowego z nim, pielegniarki wrecz mi nie kazaly isc bo powiedzialy ze i tak mu w niczym nie pomogę a i im zdenerwowana roztrzesiona mamusia tylko zawadzac będzie 🤨 całe szczescie ze dziecko dlugo tego bólu nie pamieta 🥴

Ja też nie chcę tego widzieć - tata będzie musiał to znosić, mi serce pęknie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda z Łodzi - gdybyś mogła usunąć ze strony 11761 linka do mojego filmu to byłabym wdzięczna

yes... tylko powiedz mi jak zapisac w AVI?
Ja też słyszałam, że takie szmery przechodzą do 1 roku życia...

to się samo zapisze w tym formacie - jak robisz przez Wizarda to na koniec będziesz miała wybór - zapisać na kompie albo od razu przesłać na YouTube 🙂

nie widzę tego... 😞

Na sam koniec jak Cię Wizard prowadzi to masz wybór - 3 ikonki - wysłać na YouTube lub gdzie indziej, zapisać na kompie i coś tam trzeciego jeszcze.. Nie widziałaś tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Ola - Laura miała 2 razy pobieraną krew z palca w jeden dzień - poszło szybko i nawet bez większego płaczu (taką mega cieniutką igłą) i z żyły po zewnętrznej stronie dłoni i tu była już w chuj duża igła i biedaczka płakała ale podobno reguła jest taka, że dziecko powinno płakać przy pobraniu krwi żeby wzrosło ciśnienie i krew płynęła szybciej. Więc pielęgniarki nie pozwoliły mi jej uspokajać jak zaczynała płakać.

Dasz radę - to nie będzie twój ostatni raz. Ja po wszystkim szybciutko brałam ją w ramiona i tuliłam i ona się szybko uspokajała.
A co do szmerów to faktycznie to dość popularne u niemowlaków i z czasem mija. Ja też tak miałam.

Majeczka od Linkii - sto lat szkrabeczku. Rośnij zdrowo 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wstepie zapomniałam ☺️

Majeczko wszystkiego Naj... moc buziaczków 😘 😘

co do szmerów moja tez ma prawdopodobnie szmery wykryte na szczepieniu ale lekarka tylko kazała to kontrolować ale my i tak idziemy do kardiologa najlepszego w łodzi żeby wykluczył wszystkie wady serca lepej wykryć wcześniej niż za późno ze wzg na to ze ja jak bylam mala tez miałam wade serca i musialam kontrolowac to do 10 roku życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Nie wiem jak mam usunąć film z YouTube 😮 🤢

Wchodzisz w swój login po prawej str... tam masz - filmy i tam masz wyswietlona liste Twoich filmow...
potem zaznaczasz to co chcesz usunac (kwadracik po lewej str) i na gorze masz działania ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nie wiem jak mam usunąć film z YouTube 😮 🤢

Wchodzisz w swój login po prawej str... tam masz - filmy i tam masz wyswietlona liste Twoich filmow...
potem zaznaczasz to co chcesz usunac (kwadracik po lewej str) i na gorze masz działania ...

ok dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wszystkie sobie poszły?

ja jeszcze jestem jem kanapke i uciekam młodego ubierac

ehhh 😞
Ja też spadam na miasto...
Ale najpierw zapodam mój filimik - http://www.youtube.com/watch?v=obfl_kNGQcA

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...