Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Acha i dodam, że mimo iż nie czułam bólu przy cewnikowaniu, to jebaną rurkę miałam w piczce od 20-tej do 16-tej dnia następnego więc skutek był taki że miałam zapalenie pochwy, cewki moczowej i pęcherza. I męczyłam się 2 tygodnie bo żadnych leków prócz Uroseptu nie wolno brać. myślałam że umrę...

brechti - już po ale jak myślę o drugim dziecku, ciąży i porodzie to mnie trzęsie na samą myśl już 🥴 a szanse że urodzę sama są znikome.. raz - miałam cc i ryzyko za duże, dwa - drugie dziecko z reguly jest większe niż pierwsze, więc nie sądzę żebym urodziła sn 5 kg bibi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola współczuję porodu, ja miałam też traumatyczne przejścia po pierwszym cc, takze moge spokojnie powiedzieć, że cie rozumiem 😉 a tak na pocieszenie: to się NAPRAWDĘ zapomina po jakimś czasie, u jednej szybciej u drugiej wolniej. Ja jak w końcu dojrzałam do drugiego dziecka to miałam tylko lekkiego cykorka przed cc ale przynajmniej wiedziałam z czym to się je - i było o nieeeeeeeeeebo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ola współczuję porodu, ja miałam też traumatyczne przejścia po pierwszym cc, takze moge spokojnie powiedzieć, że cie rozumiem 😉 a tak na pocieszenie: to się NAPRAWDĘ zapomina po jakimś czasie, u jednej szybciej u drugiej wolniej. Ja jak w końcu dojrzałam do drugiego dziecka to miałam tylko lekkiego cykorka przed cc ale przynajmniej wiedziałam z czym to się je - i było o nieeeeeeeeeebo lepiej 🙂

Ale ja też ciążę miałam tragiczną, bo spuchłam w 7 miesiącu tak że butów nie mogłam nosić i zajebiście mnie stopy bolały i w ogóle bleee, chcę mieć dziecko ale nie chcę być w ciąży i nie chcę rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Ola współczuję porodu, ja miałam też traumatyczne przejścia po pierwszym cc, takze moge spokojnie powiedzieć, że cie rozumiem 😉 a tak na pocieszenie: to się NAPRAWDĘ zapomina po jakimś czasie, u jednej szybciej u drugiej wolniej. Ja jak w końcu dojrzałam do drugiego dziecka to miałam tylko lekkiego cykorka przed cc ale przynajmniej wiedziałam z czym to się je - i było o nieeeeeeeeeebo lepiej 🙂

Ale ja też ciążę miałam tragiczną, bo spuchłam w 7 miesiącu tak że butów nie mogłam nosić i zajebiście mnie stopy bolały i w ogóle bleee, chcę mieć dziecko ale nie chcę być w ciąży i nie chcę rodzić 😁


no to chyba tylko surykatka ci pozostaje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Ola współczuję porodu, ja miałam też traumatyczne przejścia po pierwszym cc, takze moge spokojnie powiedzieć, że cie rozumiem 😉 a tak na pocieszenie: to się NAPRAWDĘ zapomina po jakimś czasie, u jednej szybciej u drugiej wolniej. Ja jak w końcu dojrzałam do drugiego dziecka to miałam tylko lekkiego cykorka przed cc ale przynajmniej wiedziałam z czym to się je - i było o nieeeeeeeeeebo lepiej 🙂

Ale ja też ciążę miałam tragiczną, bo spuchłam w 7 miesiącu tak że butów nie mogłam nosić i zajebiście mnie stopy bolały i w ogóle bleee, chcę mieć dziecko ale nie chcę być w ciąży i nie chcę rodzić 😁


no to chyba tylko surykatka ci pozostaje 🤪 🤪 🤪

🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka samych uśmiechniętych dni i częstszych przytulańców z tatusiem 🙂
Ola aż mnie ciary przeszły jak przeczytałam Twój opis.. to ja jednak miałam lightowy poród a i tak mam traume to już zupelnie nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakie Ty masz odczucia! Jakiś horror..
Lecem bo młoda już kwęka, a ja tyle co zdążylam nadrobić 😮 😮 😮
AAAA Kasia filmik zajebisty zwłaszcza z tą muzą dozującą napięcie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA PIERDZIELE !!
CO JEJ JEST ? 😮 🤢

Moje dziecko nie spało od 8.00 aż do tej chwili...
Płacz, ryk, wrzask.
Zjadła butlę o 11, płacz, ryk, wrzask,
Zjadła kurczaka z warzywami o 14, płacz, ryk, wrzask
Zjadła jabłko z brzoskwinią, płacz, ryk, wrzask.
W miedzy czasie łącznie może z 15 minut zabawy i uśmiechu 🤢
Padła.. ale pewnie obudzi się za 30 minut, a ja cały dom
przewrócony do góry nogami, syf, obiad nie zrobiony - dupa !
dzisiaj pizza z zamrażalnika. 🤢

(strzela sobie w łeb) !

kmatus, andziuchaaa, dziękujemy za życzenia.
Ola, współczuję porodu 😮


do kiedy trzeba przegotowywać dzieciaczkom "żywca" do zrobienia mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oluś ja nie miałam cesarki. Urodziłam normalnie, powiedzmy. Dziecko mi wypchneli, bo miałabym vacum (chyba nie tak się pisze), ale część im jakaś zaginęła... W czasie szycia dopiero okazało się, wiecie co 😞 porody sn mam zabronione.
Ale dziś mam dzień do dupy!!! Lekarka przepisała mojemu małemu już bebilon pepti 2 i mam go przyzwyczajać.
Mam prośbę do dziewczyn z Warszawy. Poszukuję mieszkania dla nas najlepiej na Tarchominie za małą kasę bo nasz budżet kruchy. Jakbyście coś wiedziały to piszcie. Chce już stąd jak najszybciej na swoje iść,bo niedługo to będę totalnym inwalidą psychicznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff poszła 🙂
ja porodu opisywać nie będę bo gdzieś tam jest
Ola współczuję
ale ja tam mogę rodzić jebie mnie to - jak widać wszystko jest do przeżycia
ból był nieziemski 🙂
opieka niezła choć mogłam trafić na lepszą położną ( ale gorzej tez mogło być)
dla mnie najgorsze były
1. ten jebany ból przy skurczach - omdlenia i brak sił
2. to jak ją zobaczyłam - myślałam że rzygnę- nawet nie mogłam jej dotknać i modliłam sie aby ją ode mnie zabrano
3. powrót do domu i to "niewolnictwo" to że nie mogę iśc gdzie chce, robić co chce itp. itd
ale teraz to pikuś , mogę rodzić -u mnie płodzenie wywołuje gorsze emocje brrrrrrrrr nienawidzę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...