Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
wygra Oliwia 😜

NIEEEEEEEEEEE ywgra któraś z tych białyc ( tj z tymi białymi brawiami) bo ostatnio wygrała brunetka to będą się bać posądzania o dyskryminację albo Wiera - urodzona modelka albo ta mała - co ostatnio wygrała wycieczkę do Gali , ta z tatuażem - zapomniałam jak ma na imię - ja ją lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
wygra Oliwia 😜

NIEEEEEEEEEEE ywgra któraś z tych białyc ( tj z tymi białymi brawiami) bo ostatnio wygrała brunetka to będą się bać posądzania o dyskryminację albo Wiera - urodzona modelka albo ta mała - co ostatnio wygrała wycieczkę do Gali , ta z tatuażem - zapomniałam jak ma na imię - ja ją lubię

Wiktoria Driuk chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszły w końcu te jebane myszki - czekałam prawie miesiąc 😮
I te co Tobie - Magda - też już przyszły wraz z zieloną sztruksową sukienką i raktuzkami i body w paseczki - śliczne - jutro dziecko wystroję bo będą oficjalne urodziny z tortem i proszonym obiadem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
wygra Oliwia 😜

NIEEEEEEEEEEE ywgra któraś z tych białyc ( tj z tymi białymi brawiami) bo ostatnio wygrała brunetka to będą się bać posądzania o dyskryminację albo Wiera - urodzona modelka albo ta mała - co ostatnio wygrała wycieczkę do Gali , ta z tatuażem - zapomniałam jak ma na imię - ja ją lubię

Wiktoria Driuk chyba


taaa... mi tez sie najbardziiej podoba Oliwia - a najbardziej nie lubię tej Ani....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Po prostu Magda w tym siedzonku wydaje sie dłuuuuuuuuuuga - mojej tak nogi nie wiszą - ogólnie moj ami się tu najmniejsza wydaje 😮


jak wstanie to ją zmierzę ile ma cm... bo nie wydaję mi się żeby była aż tak długa... A Lena ile ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Po prostu Magda w tym siedzonku wydaje sie dłuuuuuuuuuuga - mojej tak nogi nie wiszą - ogólnie moj ami się tu najmniejsza wydaje 😮


jak wstanie to ją zmierzę ile ma cm... bo nie wydaję mi się żeby była aż tak długa... A Lena ile ma?

chyba 71 bo już po tych wczorajszych pomiarach się pogubiłam - też ją potem zmierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dzien dobry 🙂
Matylda, mowisz, ze Lenka najmniejsza tutaj??? 🙂 Neliczek ma 68 🙂 i nawet 8 kg nie wazy 🙂 co Ty wygadujesz Kochana!! 🙂 z reszta majka Magdy chyba tez nie ma jeszcze 70 cm z tego co pamietam... 🙂


Moja najkrótsza... tutaj... Bo ma 64 cm... A urodziła się 58 cm... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
dzień dobry! 🙂
przyszłam sprawdzić co u Was... 🙂

😠
foch


dlaczego?

no jak to dlaczego? ile Cię tu nie było? 😠


nie wiem... ale ja po prostu nie miałam do tej pory czasu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moja Nela jakis Krasnal byl, bo oficjlnie miala 52 cm, ale ja ja pamietam probowalam w domu zmierzyc i miala ok 48 według moich obliczen 🙂
mi dzisiaj przyszedł śpiworek do wózka cieplutki, fajowy, tylko niedokładnie taka śliwkowa kolorystyka jak wózek, no ale nie ma tragedii, zamowilam 105 cm i nieco wystaje za podnózek, jeszcze nie wybylysmy na spacer, bo poszla spac, ale jak sie obudzi to idziemy wypróbowac.... jesli deszcz sie nie rozpada oczywiscie, bo cos wisi w powietrzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka sprawdzać to se możesz..................... nie wiem co
tu się trza udzielać
dawaj jakieś newsy- fotki
no i sprawdziłam w książeczce oficjalnie ma 67 cm i przy wadze 7300 to maleńko
ja nie napisałam że jest najmniejsza ale jak oglądam wasze zdjęcia to mi się WYDAJE że jest kurdupelkiem
Ewelina a tampon do golonki ma tyle co nic - po prostu napisałaś o tamponie to ja napisałam że nigdy tego nie używałam a z golonką mi się przypomniało bo wczoraj u Gesslerowej coś było o golonce i sobie uświadomiłam ze nigdy nie jadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...