Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróciłaaaaaam
4h godziny, występy, tańce, konkursy - ogólnie szał ciał. ale pojadłam dobroci, kiełbaske i pieczone ziemniaki z ogniska, jakies zapiekanki chuje muje z ziemniaków, ciasta, rogaliki po prostu pękaaam. i umęczona jestem psychicznie totalnie. a obrazek jaki dzisiaj moja córka narysowała z moim zięciem przebija wszystko. Julka namazała serce i 2 postaci w srodku, a alan połączył te postaci JĘZYKAMI 😁 😁
Matylda mój mały też wali takie smierdziące kupska po tym mleku że to się w głowie nie miesci.
W ogóle to on mi zaczął od kilku dni jeść 4 razy na dobę : o 8, 12(obiadek), 16 i 20. Je po 180, nocke przesypia bez jedzenia... no i nie wiem czy się martwić no ale przeciez na siłe mu wpychać nie będe. Ewentualnie dopytam na szczepieniu w przyszłym tyg czy tak może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina - tzn że jak jadła z jedynki to jadła 15 minut jednym tempem a jak jadła z dwójki do jadła 45 minut z mękami, przerwami na oddech, ciągle kaszlała odchylała głowę i tak w kółko , po tygodniu wróciłyśmy do jedynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina śliczny stół i w ogóle zazdroszczę domu 😉
Noo... właśnie to mi też zaprząta głowę ostatnio.. my się gnieździmy w 2 pokojach no i nie ma bata musimy zacząc myśleć nad zmianą na większe, bo nie wyobrażam sobie zeby dzieciaki się w jednym gnieździły.. yyyh 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinka i Ewelinka nawet nie wiecie jak mi miło ☺️ Zapraszam w lato już bedziemy mieli łądne podwórko bo na razie piach i prace żeby zrobić ogród, wiec zaproszę na grila 🙂 z noclegiem 🙂


a dziękujemy może kiedyś będzie okazja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ze jestescie strasznie zafrasowane rozmowa ale HELLLOOO 😁

Nina ja to jestem FULL of zazdrosc jak ogladam twoj dom 😁 bo ja marzylam tez ze bedziemy mieli swoj, nakupowalam sie magazynow z projektami najaralam sie a w gruncie rzeczy wyszlo ze to za duzy koszt.. i musialam zapomniec.. i mam mieszkanie

moze jak bede kiedy stara to sie doczekam.. MOZE 😁

pieknie macie urzadzona chatke, w moim guscie 😉 czern i biel, pieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - do mnie przyjeżdżaj jak chcesz się z kimś spotkać, nocleg jest a i okazja się znajdzie, zawsze z P. możesz do jego siostry pojechać a do mnie na "kawę" wstąpić. Może wtedy Tyśka znów z moim zięciem przyjadą 😁

Ania - nie chcę drążyć tematu ani Cię dołować ale ja nie rozumiem decyzji B. Dziecko siostry będzie miał na co dzień a Ciebie i niuni już tyle czasu nie widział.. No nie wiem nie wiem, może ja się nie znam.

A i mam doła pomimo, że mama jest... zmarł tata mojej koleżanki z moich rodzinnych stron, super facet, zasnął i już się nie obudził 😞 Echhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ola jak tam posokałaś cycusia? 🙂


Że niby co zrobiłam? 😮 Bo nie wiem o co kaman 😁

no mamusi cycusia 😁

posokałaś? co to znaczy bo nawet Word nie ma tego w słowniku 😁

ja nie wiem ale domyśliłam się że to ma coś wspólnego z ssaniem
idę nakarmić LEONY potem odbieram dziecko i będziemy się bawić do 2.00 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska później się odniesę idę po dziecko
tak tak tak.. sto razy slyszalam pozniej i nigdy sie nie doczekalam 😁

ja do Pawła zawsze mówię : wieczorem, wieczorem i dostaje wieczorem kolejnego miesiąca 😁
a wiecie że dokładnie rok temu o tej porze w "ten" nadchodzący weekend byłam w Wa-wie ?? ale ten czas leci
co do przyjazdu do stolicy to ja chętnie- ale co z tego 😞
Paweł mnie wyratował z opresji - to teraz to już w ogóle kasy nie mamy
ale siostra P. w końcu się wyprowadziła od byłego i mieszka gdzieś w centrum - to może kiedyś
dam znać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska później się odniesę idę po dziecko
tak tak tak.. sto razy slyszalam pozniej i nigdy sie nie doczekalam 😁

Powiedz Krzysiowi, że Lenka teraz już tak nie ryczy 😁 I że może się da posmyrać za uszkiem 😁

moja za to ryczy to by wystraszyła wszystkie pozostałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Sukienki są cudne!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Moja malutka usnęła o 18 i chyba juz poszła spać na dobre nie umyta nie przebrana nie zjadła 😞 bede musiała ja obudzić maleństwo 😞

pokazuj 😠
a ja ide na wesele za tydzien i cgyba w jeansach z P. pójdziemy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...