Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja powiem tyle na temat żywienia:
Tomek waży 12kg. przez 5 miesięcy był na samym cycu plus raz dziennie butla (60ml) a od półtora miesiąca jest na samym MM i słoiczkach a pomimo tego jest grubaskiem. a gdy karmiłam piersią nnie jadłam naprawdę prawie nic i teraz też mu jakichś wymysłów nie daję, mleko, owoce i zupki jarzynowe a pomimo wszystko waży ile waży. a naprawdę nie je dużo 120ml co 3-4 godziny... i dlaczego tak jest? nie mam pojęcia. już taki jest i tyle. a pomimo tego że tyle waży jest bardzo ruchliwym dzieckiem, non stop gdzieś łazi, w miejscu pięciu minut nie usiedzi a śpi bardzo mało.
i nie powinno się mówić że dzieci są grube dlatego że mamusie je non stop karmią smakołykami bo ja Tomkowi nie daję ani chleba, ani chrupek, ani biszkoptów, ani żadnych innych danonków czy smakołyków a jest on najcięższym sześciomiesięcznym dzieckiem jakie w życiu widziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

A ja mam dzisiaj newsa ! 😁 ciesze sie jakbym skarb odkryla i az sama uwierzyc nie moglam, sprawdzalam chyba 3 razy

MOJE DZIECKO MA KOLEJNEGO ZABKA !! I NIE, nie jednego 😉 i NAWET NIE DWA 🤪 MAMY TRZY KOLEJNE ZABKI !!

Swoja droga dziwne ze zeby moga tak cieszyc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Hello

A ja mam dzisiaj newsa ! 😁 ciesze sie jakbym skarb odkryla i az sama uwierzyc nie moglam, sprawdzalam chyba 3 razy

MOJE DZIECKO MA KOLEJNEGO ZABKA !! I NIE, nie jednego 😉 i NAWET NIE DWA 🤪 MAMY TRZY KOLEJNE ZABKI !!

Swoja droga dziwne ze zeby moga tak cieszyc 😁 😁


🤪 🤪 🤪Gratuluję!!! 🤪 🤪 🤪
mnie tez to strasznie cieszy 🙂

tzn. jak Tomkowi ząbek wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama ma znajoma ktora ma trzy corki, wszystkie "ZARLY" cyca bardzo dlugo. Byly tak tluste ze nie ma w tym wyrazeniu przesady. Moja mama widziala zdjecia, mowi ze masakra, no takie pulpeciki ze az dziwne ze na cycu tak dzieci miala pulchne, i to wszystkie trzy ! A teraz, jedna najstarsza taka pannica sliczna dziewczyna szczuplutka, i dwie mlodsze to samo, bardzo ladne dziewczynki i szczuplutkie, ze jak sie patrzy na te zdjecia to az nie mozna uwierzyc ze to one 🙂

zreszta moj brat w wieku 4,5 miesiaca wazyl 9kg 😮 na zdjeciach jakos ne wyglada zeby byl taki grubasek, a teraz tez normalnie wygladajacy facet, jako chlopaczek byl normalnym szczplym dzieckiem, tylko ze etraz jest ogromny, prawie 2 metry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej weźcie już nie piszcie o wagach dzieci, bo moja dwa tygodnie temu ważyła 7300 a miała pół roku i tydzień 🤢 Jest chyba jednym z najmniejszych tutaj dzieci ale silna jest kurczę że ciężko ją utrzymać jak się odpycha 😁
Gratulacje dla kolejnych krzysiowych ząbków- u nas zębów ni ma 🙂


jaka chamówa, ojciec kupił nam po piwku, tylko on se walnął 0,65 a mi normalne 0,5 😞 czy to może podbiegać pod seksizm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ej weźcie już nie piszcie o wagach dzieci, bo moja dwa tygodnie temu ważyła 7300 a miała pół roku i tydzień 🤢 Jest chyba jednym z najmniejszych tutaj dzieci ale silna jest kurczę że ciężko ją utrzymać jak się odpycha 😁
Gratulacje dla kolejnych krzysiowych ząbków- u nas zębów ni ma 🙂


jaka chamówa, ojciec kupił nam po piwku, tylko on se walnął 0,65 a mi normalne 0,5 😞 czy to może podbiegać pod seksizm?

ja bym oddała i powiedziała - pierdolę - nie piję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ej weźcie już nie piszcie o wagach dzieci, bo moja dwa tygodnie temu ważyła 7300 a miała pół roku i tydzień 🤢 Jest chyba jednym z najmniejszych tutaj dzieci ale silna jest kurczę że ciężko ją utrzymać jak się odpycha 😁
Gratulacje dla kolejnych krzysiowych ząbków- u nas zębów ni ma 🙂


jaka chamówa, ojciec kupił nam po piwku, tylko on se walnął 0,65 a mi normalne 0,5 😞 czy to może podbiegać pod seksizm?

ja bym oddała i powiedziała - pierdolę - nie piję 😁


😁 chyba bym się nie odważyła- jeszcze później by nie kupił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ej weźcie już nie piszcie o wagach dzieci, bo moja dwa tygodnie temu ważyła 7300 a miała pół roku i tydzień 🤢 Jest chyba jednym z najmniejszych tutaj dzieci ale silna jest kurczę że ciężko ją utrzymać jak się odpycha 😁
Gratulacje dla kolejnych krzysiowych ząbków- u nas zębów ni ma 🙂


jaka chamówa, ojciec kupił nam po piwku, tylko on se walnął 0,65 a mi normalne 0,5 😞 czy to może podbiegać pod seksizm?

ja bym oddała i powiedziała - pierdolę - nie piję 😁


😁 chyba bym się nie odważyła- jeszcze później by nie kupił 😁

niech ci wyrówna jakąs setuchną 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka mając na myśli \"grube dzieci\" nie miałam na myśli Tomka ani Fabiana ani żadnego w podobnym wieku
tak jak któraś napisała to wszystko wychodzi później ale nie ukrywajmy ma to związek z nawykami żywieniowymi a tak jak pisałam również innymi uwarunkowaniami
ja chlałam samego cyca dwa lat i co????????????????? prawie mnie ni ma , a moja siostra chlała cyca dwa lata i waży 115 oczywiście ☺️ kilo 😮

no to tyle
jeszcze nie skonczyłam roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojca nie ma: można seksem zarzucić.
wynalazłam fajną ( chyba, bo dopiero ją poznaję..) stronę:

www.barbarella.pl

szczególnie "sklep" jest interesujący 😉
Tu bym zrobiła te daszki co je Ania Brechti umie a ja nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...