Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Każda matka wie co dla jej dzidz najlepsze tyle powiem 😁
a danonka to pewnie długo nie dam, bo mój ma alergię.

Kazde dziecko ma inne potrzeby!
kazdy robi tak jak chce i jak uwaza za sluszne


A ja czasami mam wrażenie, że to mamy mają potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem, że owszem Witek dostaje pomału "nasze" jedzenie ale to, że dostał danonka nie oznacza że dostaje go codzinnie, to że zjadł kawałek schabowego bez panierki ( wielkości paznokietka ) to nie znaczy że je co dziennie: wiele z tych rzeczy zjadł, zobaczyłam, że dobrze toleruje ale nie mam chyba czasu i ochoty i pieniędzy czasami, żeby go karmić tak cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Każda matka wie co dla jej dzidz najlepsze tyle powiem 😁
a danonka to pewnie długo nie dam, bo mój ma alergię.

Kazde dziecko ma inne potrzeby!
kazdy robi tak jak chce i jak uwaza za sluszne


A ja czasami mam wrażenie, że to mamy mają potrzeby 🙂


no też bym przy tym bardziej obcowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Ninka czyli tak mam zrobić coś takiego jak rosołek dla małej tylko dodać świeże pomidory? tak

wiesz ja mi coś tłumaczysz to trza dokładnie punkt po punkcie hahah 🙂

kuźwa Nina jak czujesz że już możesz to dodać do dodaj jak chcesz i ile chcesz przecież jej nie otrujesz, zobaczysz jak reaguje i będziesz widziała czy następnym razem to dodać czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ninka czyli tak mam zrobić coś takiego jak rosołek dla małej tylko dodać świeże pomidory? tak

wiesz ja mi coś tłumaczysz to trza dokładnie punkt po punkcie hahah 🙂

kuźwa Nina jak czujesz że już możesz to dodać do dodaj jak chcesz i ile chcesz przecież jej nie otrujesz, zobaczysz jak reaguje i będziesz widziała czy następnym razem to dodać czy nie


no racja tylko wiesz zgodnie z nzawiskiem jestem boiDuda 😁 😁 😁
jak już np Kasia napisała ze dała to czy tamto to wtedy ja juz odważna 😁 😁 Jak teraz Nina napisała o pomidorach to juz i ja dam sama nie mam po prostu pomysłu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha: chcialam dodać jeszcze że dzięki temu Witek nie krztusi się chlebem, schabowego mimo, że twardy, zjadł bardzo ładnie i blenderuję mu wszystko już nie na totalną miazgę ale z małymi kawałkami: bo dzięki podjadaniu naszego jedzenia nauczył się tego: a, np kawałek niesolonego ziemniaczka sam zje i się nie dławi.
spadam
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
ja tylko powiem, że owszem Witek dostaje pomału "nasze" jedzenie ale to, że dostał danonka nie oznacza że dostaje go codzinnie, to że zjadł kawałek schabowego bez panierki ( wielkości paznokietka ) to nie znaczy że je co dziennie: wiele z tych rzeczy zjadł, zobaczyłam, że dobrze toleruje ale nie mam chyba czasu i ochoty i pieniędzy czasami, żeby go karmić tak cały czas.

głupolu ale przecież nikt cię za to nie potępia
moje też próbowała ludzki rosół i ludzki gulasz i nawet lizała kubek po jogurcie ( bo już mi zabawek dla niej zabrakło)
tylko ty piszesz coś o wielkości "paznokietka" moja w ogóle wszystkiego tyle zjada nawet jak jej coś smakuje - bo więcej nie może bo już jest najedzona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
acha: chcialam dodać jeszcze że dzięki temu Witek nie krztusi się chlebem, schabowego mimo, że twardy, zjadł bardzo ładnie i blenderuję mu wszystko już nie na totalną miazgę ale z małymi kawałkami: bo dzięki podjadaniu naszego jedzenia nauczył się tego: a, np kawałek niesolonego ziemniaczka sam zje i się nie dławi.
spadam
pa


no właśnie a ja swojej nie moge tego nauczyć najmniejszy niezblendowany kawałek wyczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
acha: chcialam dodać jeszcze że dzięki temu Witek nie krztusi się chlebem, schabowego mimo, że twardy, zjadł bardzo ładnie i blenderuję mu wszystko już nie na totalną miazgę ale z małymi kawałkami: bo dzięki podjadaniu naszego jedzenia nauczył się tego: a, np kawałek niesolonego ziemniaczka sam zje i się nie dławi.
spadam
pa


Mam tak samo też nie blenderuje mu do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( nosz kurcze ciągle muszę coś dodać do "ostatniego słowa"
a propos biszkoptów: piekę sama dlatego, że moje składają się tylko z jajka i mąki, kupne mają spulchniacze, proszki do pieczenia i inne i dlatego dzieci boli po nich brzuszek: po moich Witkowi nic nie jest 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ja juz troche wysprzatałam, i ja tez musze sie przyznac ze daje Mai wszystkiego probowac 🙂

a dziekuje dziewczyny za wsparcie, mam nadzije ze bedzie tak jak mowicie 🙂


Pewnie, że będzie 🙂 A co ma nie być 😆
Już niedługo będziesz dwójkę dzieciątek tuliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
( nosz kurcze ciągle muszę coś dodać do "ostatniego słowa"
a propos biszkoptów: piekę sama dlatego, że moje składają się tylko z jajka i mąki, kupne mają spulchniacze, proszki do pieczenia i inne i dlatego dzieci boli po nich brzuszek: po moich Witkowi nic nie jest 🙂 )



a można jakis przepis??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne:
3 jajka,
troszkę mniej niż pół szklanki cukru
1 szklanka mąki

całe jajka ubić z cukrem na parze na puszystą masę ( bardzo puszystą ), zestawić i ubijać jeszcze troszkę do ochłodzenia masy, potem dodać stopniowo przesianą mąkę i delikatnie wymieszać.
wykładać na blaszkę wyłożoną papierem i formować okrągłe ciasteczka.
mi z tej porcji wychodzą jakieś dwie pełne blachy ciasteczek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...