Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cudowne Wasze dzieciaczki, co do Wita, to brak mi słów 😮
niesamowicie szybko mu to wszystko przychodzi 😉

Mnie tu prawie, że nie ma, głowę zaprząta mi remont, który już dobiegł prawie końca 😁
Maja ma już pomalowane ściany, tylko panele położyć i można się wprowadzać 🤪 🤪 🤪

Linkaa, a my wiemy, że będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
otóż tak w ciazy jestem, na szczescie nie blizniaczej, ale nie wiadomo co z tego wszystkiego bedzie bo narzie jest sam domek dla dzidziusia a jego nie widac i musze czekac do nastepnego tygodnia
😞 😞 😞 😞 😞


u mnie tak było, taka pdłamana od lek. wróciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
otóż tak w ciazy jestem, na szczescie nie blizniaczej, ale nie wiadomo co z tego wszystkiego bedzie bo narzie jest sam domek dla dzidziusia a jego nie widac i musze czekac do nastepnego tygodnia
😞 😞 😞 😞 😞

ojej GRATULUJĘ nie martw się ja też trafiłam do lekarz w 4tym tygodniu a do 9go pęcherzyk był pusty , a jeżdziłam ana usg co drugi dzień , potem pojawiło się ciałko zółte a po kilju dniach już tętniło serducho

Ewelin ale jak to będzie??? kiedy zamierzacie powiadomić wszystkich?? czy już ktoś wie???- a co doktor mówiła?? nie ma się co martwić tą cesarką czy jak??? jeju jaka jestem podjarana ja chyba też zgwałcę Pawła - najbliższa okazja gdzieś w przyszłym tygodniu- nie muszę go jakoś przekabacić bo potem mi sie nie zechce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle już pisałam sto razy że w tym 4tym tygodniu to trafiłam do takiej rzeźniczki która na drugi dzien już chciała wszystko usuwać, łącznie z jajowodem - ale na szczęście trafiłam na mojego lekarza który twierdził że mamy jeszcze czas i przez trzy tyg. jeździłam 100 km na usg ale było warto w pewien poniedziałek
na szpitalnej kozetce usłyszałam "będzie z tego ciąża, jest ciałko żółte" które od razu mi pokazał i to zdjęcie jest chyba dla mnie najważniejsze mimo że nic tam nie widać
a potem zaczął wygłaszać jakieś filozoficzne myśli o tym jak to lekarze się mylą i podejmują decyzję pod wpływem chwili 🤢
nie wyobrażam sobie jak bym miała teraz żyć bez jajowodu a ty bardziej LENY 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
otóż tak w ciazy jestem, na szczescie nie blizniaczej, ale nie wiadomo co z tego wszystkiego bedzie bo narzie jest sam domek dla dzidziusia a jego nie widac i musze czekac do nastepnego tygodnia
😞 😞 😞 😞 😞

ojej GRATULUJĘ nie martw się ja też trafiłam do lekarz w 4tym tygodniu a do 9go pęcherzyk był pusty , a jeżdziłam ana usg co drugi dzień , potem pojawiło się ciałko zółte a po kilju dniach już tętniło serducho

Ewelin ale jak to będzie??? kiedy zamierzacie powiadomić wszystkich?? czy już ktoś wie???- a co doktor mówiła?? nie ma się co martwić tą cesarką czy jak??? jeju jaka jestem podjarana ja chyba też zgwałcę Pawła - najbliższa okazja gdzieś w przyszłym tygodniu- nie muszę go jakoś przekabacić bo potem mi sie nie zechce 😮


nikt jeszcze nic nie wie, powiedziała ze tym ze cesarka nie ma sie czym martwic, ale nie załozyła mi jeszcze karty ciazy 😞 dostałam tylko zdjecie usg i skierowanie na badania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
NIE WiEM CO MAM MYSLEC, CO ROBIC...

termin mam na 23 czerwca z usg a z miesiaczki 19 :/ z maja miałam odwotnie na usg była duzo wieksza niz powinna byc:/

Linka bedzie dobrze zobaczysz - to wczesna ciąża tak czasem jest , trochę cierpliwości
a co masz robić to nie wiem 😮 śpij dużo, jedz dużo i spędzaj jak najwięcej czasu z Mają bo potem ten czas będziesz musiała dzielić na dwoje
a co byś chciała chłopca czy dziewczynkę?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
otóż tak w ciazy jestem, na szczescie nie blizniaczej, ale nie wiadomo co z tego wszystkiego bedzie bo narzie jest sam domek dla dzidziusia a jego nie widac i musze czekac do nastepnego tygodnia
😞 😞 😞 😞 😞

ojej GRATULUJĘ nie martw się ja też trafiłam do lekarz w 4tym tygodniu a do 9go pęcherzyk był pusty , a jeżdziłam ana usg co drugi dzień , potem pojawiło się ciałko zółte a po kilju dniach już tętniło serducho

Ewelin ale jak to będzie??? kiedy zamierzacie powiadomić wszystkich?? czy już ktoś wie???- a co doktor mówiła?? nie ma się co martwić tą cesarką czy jak??? jeju jaka jestem podjarana ja chyba też zgwałcę Pawła - najbliższa okazja gdzieś w przyszłym tygodniu- nie muszę go jakoś przekabacić bo potem mi sie nie zechce 😮


nikt jeszcze nic nie wie, powiedziała ze tym ze cesarka nie ma sie czym martwic, ale nie załozyła mi jeszcze karty ciazy 😞 dostałam tylko zdjecie usg i skierowanie na badania...

ja miałam założoną kartę ciąży jak już to serducho było słychać nie wiem który to był tydzień 10 albo 11 bo u mnie to wszystko inaczej było 😮
ale dobrze się skończyło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
NIE WiEM CO MAM MYSLEC, CO ROBIC...

termin mam na 23 czerwca z usg a z miesiaczki 19 :/ z maja miałam odwotnie na usg była duzo wieksza niz powinna byc:/
kochana mialam identycznie, mopja znajoma teraz tez tak ma ze nic nie widac.. i ja pocieszam ze u mnie bylo to samo, a ja jeszcze po szpitalu, narkozie, tonach lekow, zabiegu.. mowi Ci wylam przez tydzxien w domu, bo tylu musialam czekac do nasteonej wizyty, I u mnie prawdopodbne bylo to ze przez te leki i narkozy moglo nic z tgo nie byc, tak mi lekarz powiedzial wiec juz wogole bylam zalamana a za tydzien taka niespodzianka 🙂 wyszlo ze mialam poprostu pozniej owulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
narazie nie chce o tym myslec, byle wszystko bylo ok 😞 martwi mnie tez to ze nie mam juz zadnych objawow 😞

jak to nie???
pisałaś że masz wstret do lodówki, że masz duży brzuch i coś tam jeszcze
ja też nie miałam 😉
a do kibla nie chodzisz częściej ???????
a kiedy przestałaś karmić piersią????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ! chcialam jeszcze tylko dodac linka ze u mnie dopiero bylo widac w 8 tygodniu ciazy !! bo tydzien wczesniej nic nie bylo i on do mnie mowi ze ciaza jest juz wystarczajaca by bylo cos widac i dlatego mnie nastawil ze, jak on to okreslil NIE BEDE SIE CIESZYC TA CIAZA.. zalamka mowie Ci. Ale wszystko dobrze sie skonczylo i mam mojego GILUSIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
narazie nie chce o tym myslec, byle wszystko bylo ok 😞 martwi mnie tez to ze nie mam juz zadnych objawow 😞

jak to nie???
pisałaś że masz wstret do lodówki, że masz duży brzuch i coś tam jeszcze
ja też nie miałam 😉
a do kibla nie chodzisz częściej ???????
a kiedy przestałaś karmić piersią????


a teraz juz wszystko oki juz mnie nie mdli, niby nie chodze jest normalnie, przed weselem jeszcze cos jej mleka scigałam z cyckow a potem juz przestałam...

nie wiem jak to sie liczy ale mi sie wydaje ze to juz 9 tydzien bo ostatni okres miałam 12 wrzesnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
narazie nie chce o tym myslec, byle wszystko bylo ok 😞 martwi mnie tez to ze nie mam juz zadnych objawow 😞

jak to nie???
pisałaś że masz wstret do lodówki, że masz duży brzuch i coś tam jeszcze
ja też nie miałam 😉
a do kibla nie chodzisz częściej ???????
a kiedy przestałaś karmić piersią????


a teraz juz wszystko oki juz mnie nie mdli, niby nie chodze jest normalnie, przed weselem jeszcze cos jej mleka scigałam z cyckow a potem juz przestałam...

nie wiem jak to sie liczy ale mi sie wydaje ze to juz 9 tydzien bo ostatni okres miałam 12 wrzesnia..

Linka ja też nie wiem jak to się liczy ale wiem że od dnia zapołodnienia do momentu pojawienia się kolejnej miesiączki powinno być około 2 tygodni czyli to by był 4 tc bo dodaje się te dwa wstecz od ostatniej miesiączki - więc nie wiem dlaczego ci wychodzi 9ty ?? mi u Ciebie wychodzi 7my ale ja liczyć nie umiem to niech mi to będzie wybaczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
linkaa - będzie dobrze i będzie chop z jajamy 😁 ja Ci to mówię 😁

tia u mnie teraz wszystkie te co miały jedno dziecko a urodziły drugie mają parkę , ja to teraz chciałabym dwie córki pod rząd a potem za 10 lat Antka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa - będzie dobrze i będzie chop z jajamy 😁 ja Ci to mówię 😁

tia u mnie teraz wszystkie te co miały jedno dziecko a urodziły drugie mają parkę , ja to teraz chciałabym dwie córki pod rząd a potem za 10 lat Antka 😁

od chcenia się dzieci nie rodzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...