Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Nikolina, ale to bez recepty? bo ja do tej pory stosowałam Sterimar Baby, odciągałam Fridą ( fuj ale cóż zrobić..) i pod nos maść majerankowa.
a to to na poduszkę to drogie jest ?
bo mój co rano budzi się z tak zawalonym nosem, że masakra 🤢

Matylda, a Ty gdzie łazisz? że cię nie ma?


olbas bez recepty, niby napisane jest na ulotce ze od 3 lat (na chusteczke lub dlon i wdychac) ale ja u jednego i drugiego, z polecenia lekarza stosuje od małego, tyle że krople - dwie na pościel właśnie. aa co do ceny to za cholere nie pamietam, ale chyba 20zl nie przekracza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia wiesz co miedzy naszymi dziećmi nie wielka różnica ale rozwojowa wielka! kiedy moja tak bedzie, ale on rozwinięty matko kochana. Bedzie sobie świetnie radził w żłobku 🙂 Boski
Ola Lenka cudna moja robi dokładnie tak samo 🙂 słodziaczek malutki 🙂
Fabianek bobasku kochany daj mojej córci troche tych włosków bo ja mam łysulka w domu 😁
Dziewczyny ja w salonie nie mam dywanu myslicie ze jak bedzie to mała szybciej zacznie raczkować?npamiętacie jak kiedys pisałyśmy ze brak dywanów w domu może wplynąć na późniejsze raczkowanie i chodzenie? Pisze o salonie bo to tam mała przebywa w dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, no nam na szkole rodzenia i ja po swoim widzę, że dywan właściwie niezbędny do rozbiegu: przynajmniej na początku kiedy uczył się łapania równowagi przez takie bujanie.. kurcze wstawiłabym wam film i z tego bo to śmieszne jest ale A mnie zjebał za molestowanie dziecka i nie wiem 🤢 😁
i na serio nogi mu się rozjeżdżały bardzo: teraz już jest ok, do tego kupiłam rajstopki do raczkowania i właściwie jest to mu obojętne czy dywan jest czy nie..
ale wiem, że na początku, do złapania równowagi i rozbiegu: nam przynajmniej był niezbędny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola:
-mogłaś uprzedzić że Lenka tak głośno gada bo se dziecko własne obudziłam 😁 😁
-co Ty robisz, że ona taka grzeczna? 😮 😮 😮 mój by w życiu nie uleżał tyle na pleckach, zaraz zjadłby dywan/kocyk/swoje ubranie/poczłapałby do aparatu...
-"lata" zajebiaszczo 😁 😁
-w ogóle cudna jest: i kocham ten jej rozcapierzony kosmyk na czubku głowy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️



jaką masz czystą poooodłooooooogę 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉 😉

Podłoga była myta dzień wcześniej o 20-tej bo koty latały 🤢
Wodę na mleko gotuje w czajniku elektr. i uzupełniam zimną - jak zawsze

Aparat wydaje taki dźwięk bo to lustrzanka i autofocus łapie ostrość sam no i jak to lustrzanka - jest głośna, ale już wpadłam na pomysł że mam stary aparat i tamtym spróbuje nagrywać.

Idę KURWA kupę przebrać trzecią dziś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Nina, no nam na szkole rodzenia i ja po swoim widzę, że dywan właściwie niezbędny do rozbiegu: przynajmniej na początku kiedy uczył się łapania równowagi przez takie bujanie.. kurcze wstawiłabym wam film i z tego bo to śmieszne jest ale A mnie zjebał za molestowanie dziecka i nie wiem 🤢 😁
i na serio nogi mu się rozjeżdżały bardzo: teraz już jest ok, do tego kupiłam rajstopki do raczkowania i właściwie jest to mu obojętne czy dywan jest czy nie..
ale wiem, że na początku, do złapania równowagi i rozbiegu: nam przynajmniej był niezbędny.


tak włąsnie myślałąm muszę dziś Danielowi pokazać co napisałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka:*
Wczoraj nie nadrobiłam nawet nie milam czasu;/
Kurw Pola obudzila sie o 1 w nocy i do 5 nie spala myslalam ze ja rozszarpie...Daje jej butle i chyba zasnelam,przebudzilam sie patrze a ja jej telefon do buzi wsadzam 🤪 a butla lezy na lozku pusta 😮
Lenka jak popierdziela
A to mój czubek:

http://www.youtube.com/watch?v=cl8yP6BF-lA

Nie zwracajcie uwagi na moj glos bo mam glos jak żul;/ 😆


A tu mcie jeszcze mojego golask w kąpieli:

http://www.youtube.com/watch?v=gCT7fw15H_c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja korzystam póki Lenka zasnęła, jem śniadanie, potem idę myć głowę i trochę posprzątam


to Lenka tak długo śpi?
ja zazwyczaj zdąże wyjrzeć przez balkon, umyć zęby i buzie i Tomek już nie śpi...a mnie strasznie to wkurza bo śniadanie jem zazwyczaj po 16 jak mój P. wróci z pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja korzystam póki Lenka zasnęła, jem śniadanie, potem idę myć głowę i trochę posprzątam


to Lenka tak długo śpi?
ja zazwyczaj zdąże wyjrzeć przez balkon, umyć zęby i buzie i Tomek już nie śpi...a mnie strasznie to wkurza bo śniadanie jem zazwyczaj po 16 jak mój P. wróci z pracy...

moj tez tak ma chwilowa drzemke 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja korzystam póki Lenka zasnęła, jem śniadanie, potem idę myć głowę i trochę posprzątam


to Lenka tak długo śpi?
ja zazwyczaj zdąże wyjrzeć przez balkon, umyć zęby i buzie i Tomek już nie śpi...a mnie strasznie to wkurza bo śniadanie jem zazwyczaj po 16 jak mój P. wróci z pracy...

moj tez tak ma chwilowa drzemke 🥴 🥴


Moja spi od 9.30,Boziu niech spi jak najdluzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja korzystam póki Lenka zasnęła, jem śniadanie, potem idę myć głowę i trochę posprzątam


to Lenka tak długo śpi?
ja zazwyczaj zdąże wyjrzeć przez balkon, umyć zęby i buzie i Tomek już nie śpi...a mnie strasznie to wkurza bo śniadanie jem zazwyczaj po 16 jak mój P. wróci z pracy...

moj tez tak ma chwilowa drzemke 🥴 🥴


Moja spi od 9.30,Boziu niech spi jak najdluzej 🙂

tez bym tak chciala miec dluzsza chwile dla siebie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...