Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tyminka napisał(a):
Ona mówi ze jest z nim tylko dla kasy 😞 mało tego wiecie ona ze mna studiuje i on za nia prawie na wszystkie egzaminy chodził za nia się uczył. Na prawde kochany facet 😞 szkoda ze nie trafił na takaco by go doceniła inna na rekach by go nosiła. Ona chodzi czasem do pracy i ta kase sobie na konto odkłada a on jej na wszytsko daje. sprzata pierze gotuje i to nie sa jakies flaki w oleju mądry konkretny facet podwozili mnie do domu to sobie pogadałam z nim i Kasia weż sie przykreć 😁 fajnie by było




Boże Boże .. i do tego przystojny 😮 😮 😮 😮
nie wiem czy umiałabym się z takim egzemplarzem obchodzić 😁 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ona mówi ze jest z nim tylko dla kasy 😞 mało tego wiecie ona ze mna studiuje i on za nia prawie na wszystkie egzaminy chodził za nia się uczył. Na prawde kochany facet 😞 szkoda ze nie trafił na takaco by go doceniła inna na rekach by go nosiła. Ona chodzi czasem do pracy i ta kase sobie na konto odkłada a on jej na wszytsko daje. sprzata pierze gotuje i to nie sa jakies flaki w oleju mądry konkretny facet podwozili mnie do domu to sobie pogadałam z nim i Kasia weż sie przykreć 😁 fajnie by było




Boże Boże .. i do tego przystojny 😮 😮 😮 😮
nie wiem czy umiałabym się z takim egzemplarzem obchodzić 😁 🥴


😁 😁 😁 😁 😁 nie gadaj głupot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Vanesska nie liże a śmieje sie do lustra 🙂 lubi lusterka. Moja mała stoi na nogach trzyma się tylko o jakiś mebel al nie raczkuje 😮 od dziś zapisuje ile zjadła i której bo ona je tyle co 2 miesieczne dziecko 😞 ale na razie sie nie martwie jeśli pójdziemy na szczepienie a normalnie przybiera na wadze to ok pewnie tyle potrzebuje ale jesli za mało to pojade do naszej p.pediatry i taka chuda sie zrobiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak znaleźć coś takiego (taka strona) ze płaci sie sms albo przelew i można czytać?

nie wiem o co Ci chodzi 😁


no podono jest taka strona ze można przeczytac ksiązke w necie ale trzeba zapłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...