Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz po wrocilam do domku chyba tu najlepije 🙂 wlasnie troszke poczytalam o tej akcji na grudniowka ale numer, ale wiadomo w necie nie da sie wszystkiego sprawdzic, ale zeby tak oszukiwac?
dzikeujemy wszystkim za pamiec. U nas chyba rosnie polroczny prezencik a nawet dwa tzn przebija nam sie zabek, ale ile mnie to kosztuje mam marude taka ze hej i jeszcze ta zmiana czasu kto to wymyslil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Płakać z bezsilności mi się chce, dziecko płacze i płacze, sama wykąpałam, nakarmiłam, ale już właśnie S. wrócił i utulił ją do snu.. Serce mi pęka jak patrzę na nią taką zasmarkaną, załzawioną i biedną. I w ogóle jestem zmęczona całym dniem z chorym dzieckiem. A do tego chyba wymiotować zaczęła.. bo ulewanie w pionie? 🤔 Hmm zobaczę jak noc minie ale nie podoba mi się to i chcę żeby była już zdrowa..

BTW ciekawe jak tam Laura Wioli? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Płakać z bezsilności mi się chce, dziecko płacze i płacze, sama wykąpałam, nakarmiłam, ale już właśnie S. wrócił i utulił ją do snu.. Serce mi pęka jak patrzę na nią taką zasmarkaną, załzawioną i biedną. I w ogóle jestem zmęczona całym dniem z chorym dzieckiem. A do tego chyba wymiotować zaczęła.. bo ulewanie w pionie? 🤔 Hmm zobaczę jak noc minie ale nie podoba mi się to i chcę żeby była już zdrowa..

BTW ciekawe jak tam Laura Wioli? 🥴


uuu to wzięło ją dajesz jej jakieś leki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...