Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
jeju dziewczyny u mnie tragedia normalnie... 🤢 🤢

Józek jak daję cyca to tak się drze 😞 😞 wyrywa się. Gryzie tymi ząbkami, że ja też płaczę z bólu

nie najada się bo w ,męczarni zasypia i znów głodny 😞
o co mu chodzi??


a może brzuszek go boli albo tfutfu przeziębienie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
marinka napisał(a):
jeju dziewczyny u mnie tragedia normalnie... 🤢 🤢

Józek jak daję cyca to tak się drze 😞 😞 wyrywa się. Gryzie tymi ząbkami, że ja też płaczę z bólu

nie najada się bo w ,męczarni zasypia i znów głodny 😞
o co mu chodzi??


a może brzuszek go boli albo tfutfu przeziębienie? 🤨


a może masz mało pokarmu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
nie ma mnie i nie będzie 😁 mam mnóstwo roboty do tego dziecko ma na mnie focha i w ogóle maruda z niej 😠
na razie sortuję papiery bo trochę się tego nazbierało a od wczoraj mam teczkę nowych i właśnie piję piwooooooooooooooo oblewam wczorajsze nabycie nieruchomości 😁
co by tu jeszcze aaaaaaaa cholernie zmarzłam w Krakowie - zgubiłam się na WAWELU wpierdoliłam dwa BIG MAC'i ( zestawy) i do tego trzy cheeseburgery i myślałam że pawia puszczę do tego prowadziłam całą drogę z Kr-wa i zasnęłam za kierownicą - ocknęłam się jak zahaczyłam o pobocze 😮
na dowód mej obecnosci tam mam fotkę ale nie mam czasu jej pokazać
Kasia to kiedy mam przyjechać?????? bo P. się pytał???? 😁
aha tak z rana trochę niesmacznie dodam że wczoraj coś było ale po 6 tygodniach postu mój cały stosunek trwał 4 minuty (z grą wstępną 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ) Kasia nie ma bata wolę CIEBIE 😁 😁 😁 😁
co by tu jeszcze
a zobaczyć minę odpadającej ANI z tap madl bezcenne -szkoda że trwało to tak krótko
OLA jak tam pomponik???????
a no i w przyszłym tyg jednak jadę do Przemyśla - mam na razie 4h korków - w sumie to niewiele bo w tygodniu zawsze miałam 25 godzin ale na początek wystarczy, niebawem koniec semestru , będą poprawki ocen to może się coś rozkręci , dodatkowo muszę jeszcze coś znaleźć w godzinach porannych tj jakąś robotę
no to chyba tyle idę dalej w papiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
tyminka napisał(a):
marinka napisał(a):
jeju dziewczyny u mnie tragedia normalnie... 🤢 🤢

Józek jak daję cyca to tak się drze 😞 😞 wyrywa się. Gryzie tymi ząbkami, że ja też płaczę z bólu

nie najada się bo w ,męczarni zasypia i znów głodny 😞
o co mu chodzi??


a może brzuszek go boli albo tfutfu przeziębienie? 🤨


a może masz mało pokarmu??


nie mów nawet jej tego 🤢 maaaa na pewnoe baaardzo dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda z czego udzielasz korepetycji?

English 😮
ale chyba sama muszę iść na jakies podszkolenie bo wszystko zapomniałam
tj gramatyka OK ale gorzej ze słownictwem - jak się tego nie używa to wszystko się zapomina a ja ja już z tym językiem ponad rok nie mam już nic wspólnego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina a co w tym złego że może mieć chwilowo mało pokarmu? Przecież może wypić jakąś herbatkę na laktacje, karmi, litr wody albo zjeść coś i powinno być ok. Albo udać się do lekarza po granulki na zwiększenie laktacji i będzie git/
A może faktycznie Marinka ma pokarm, i problem jest w brzuszku albo w dziąsłach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda z czego udzielasz korepetycji?

English 😮
ale chyba sama muszę iść na jakies podszkolenie bo wszystko zapomniałam
tj gramatyka OK ale gorzej ze słownictwem - jak się tego nie używa to wszystko się zapomina a ja ja już z tym językiem ponad rok nie mam już nic wspólnego 🥴


az żałuje ze mieszkasz tak daleko od razu bym przyszła chyba ze mnie przez skypa poduczysz a ja Ci kase na konto bym przelała 2 grudnia mam KET podchodze do certyfikatu cambridge na poziomie podstawowym ale nie wiele umiem 😞 zapłaciłam za niego 655 zł a nie wiem czy zdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Nina a co w tym złego że może mieć chwilowo mało pokarmu? Przecież może wypić jakąś herbatkę na laktacje, karmi, litr wody albo zjeść coś i powinno być ok. Albo udać się do lekarza po granulki na zwiększenie laktacji i będzie git/
A może faktycznie Marinka ma pokarm, i problem jest w brzuszku albo w dziąsłach....


to taki bardziej żart z mojej strony. bo mnie się tak ciągle pytali a może masz mało pokarmu i sama zaczęłam w to wierzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
bry
ja też już sie podnieciłam wczoraj że wywalą tę płaczącą cnotkę - ale lipa ;/ może jeszcze doczekam tego cudu nad wisłą 🙃 🙃
Matylda ile bierzesz za korki?

mhm
brzydko to zabrzmi
dodam tylko że Prz to biedne miasto o kokosów nie ma ale na żarcie i jakieś tam bieżące wydatki zawsze mi wystarczało
no więc to zależy od kogo 🥴
jak znam sytuację tj wiem kto to i co to to sobie sama reguluję cenę
a jak nie znam czyli ktoś zupełnie nowy o kim nic nie wiem ( tj o rodzicach) to sugeruję się tym gdzie mieszkają , czym jeżdżą i jak wyglądają ☺️ tj w co są ubrani ☺️
i tak po znajomości miałam ze dwie osoby to 15zł za godz - od tych "biedniejszych" 20-25 a od tych "bogatszych" to zależy 30- 35 i zależy ile lat ma dziecko i co jest do roboty
osobiście nienawidzę przedziału wiekowego od 4 lat do 8 bo trzeba sie naprodukować, obrazki, piosenki, ciekawy zabawy, zajęcia itp. itd - lubię takich z problemami to mniej więcej gimnazjum 🤢 jak komuś grozi pała to wtedy widzę zaangażowanie i potem tą satysfakcję jak uda się to poprawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Jestem na głodzieeeeeeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też 😠 😠 😠 😠 😠
i mam marudne dziecko a miałam ją wynieść Pawłowi na dwór i już ją ubrałam a jego kuźwa nie ma 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Jestem na głodzieeeeeeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też 😠 😠 😠 😠 😠
i mam marudne dziecko a miałam ją wynieść Pawłowi na dwór i już ją ubrałam a jego kuźwa nie ma 😠 😠 😠 😠 😠


Bzykć mi się chce jak nigdy 😁 a Palec grzebalec nie wystarcza,co tu robic??? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Jestem na głodzieeeeeeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też 😠 😠 😠 😠 😠
i mam marudne dziecko a miałam ją wynieść Pawłowi na dwór i już ją ubrałam a jego kuźwa nie ma 😠 😠 😠 😠 😠


Bzykć mi się chce jak nigdy 😁 a Palec grzebalec nie wystarcza,co tu robic??? 😁 😁 😁

Znaleźć se bolca na jedną noc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaś no ja też dawałam korki z anglika to 25-30 zł. no i najlepiej jednak z gimnazjum/liceum sie pracuje 🙂 właśnie dzwoniła do mnie wczoraj kobitka ale sie kurwa czasowo nie wyrobie za nic 🥴 🥴 musze jakos to przemyslec bo tez by sie kasa przydała jakas dodatkowa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjec wyje 😠 😠 😠 😠 😠
a ja się wkurwiam bo nie znam przyczyny 😠 😠 😠 😠 😠
palec grzebalec to nie to samo z resztą ja nie wiem o co chodzi 😁
Aneta to zadzwoń po K. może się do czegoś przyda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Jestem na głodzieeeeeeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też 😠 😠 😠 😠 😠
i mam marudne dziecko a miałam ją wynieść Pawłowi na dwór i już ją ubrałam a jego kuźwa nie ma 😠 😠 😠 😠 😠


Bzykć mi się chce jak nigdy 😁 a Palec grzebalec nie wystarcza,co tu robic??? 😁 😁 😁

Znaleźć se bolca na jedną noc 😁


No Ola,weźźźźź,Gdzie ja przykladna MATKA POLKA,tak bolca na jedna noc???Yak bez uczucia:?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...