Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja obstawiam dorote, chociaz wiem ze z tymi chudzielcami niestety jest bez szans. Jeszcze Weronike lubie, a Majkel mi działa na nerwy 🤢 🤢 😉
Wtamtej edycji wygrala Paulina a z metra cieta była 😁

weź mi tego nie przypominaj 😠 nie lubułam jej - kolejna płaczka - bo ze wsi bo coś tam ehhhhhhh
mi już obojętne która wygra ( tj może oby nie Wiktoria zrobiła się z niej taka cwaniara jak z Gabrysi)
ej pomocy kucharki jesteście ??????????? mam makaron i w sumie tylko makaron ale może jeszcze coś w wiejskim sklepie dostanę- co można z tego zrobić??????????????? tylko carbonarra odpada - może coś z twarożkiem?????? jakaś rada ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
bry 🙂
u nas dzisiaj nocka suuper, dawno takiej nie bylo 🙂 3 pobudki 🤪 tylko, ze tak do polnocy zrywal mi sie z placzem 🤢
ja tez licze na Dorote 🙂 ale wczoraj niestety nie obejrzalam do konca 😞

no właśnie mój młodzieniec też mi się zrywa z płaczem ostatnio;/ ale to tak do ok godziny 23/24, a później już spokój

u mnie dzisiaj w nocy wlasnie to samo 🤢 a teraz padł i niech śpi jak najdłużej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja obstawiam dorote, chociaz wiem ze z tymi chudzielcami niestety jest bez szans. Jeszcze Weronike lubie, a Majkel mi działa na nerwy 🤢 🤢 😉
Wtamtej edycji wygrala Paulina a z metra cieta była 😁

weź mi tego nie przypominaj 😠 nie lubułam jej - kolejna płaczka - bo ze wsi bo coś tam ehhhhhhh
mi już obojętne która wygra ( tj może oby nie Wiktoria zrobiła się z niej taka cwaniara jak z Gabrysi)
ej pomocy kucharki jesteście ??????????? mam makaron i w sumie tylko makaron ale może jeszcze coś w wiejskim sklepie dostanę- co można z tego zrobić??????????????? tylko carbonarra odpada - może coś z twarożkiem?????? jakaś rada ??????

z twarogiem to ja czasem na słodko robię na kolację, wsadzam w to 2-3 łyżki masła, dodaję cukru, twarogu i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
bry 🙂
u nas dzisiaj nocka suuper, dawno takiej nie bylo 🙂 3 pobudki 🤪 tylko, ze tak do polnocy zrywal mi sie z placzem 🤢
ja tez licze na Dorote 🙂 ale wczoraj niestety nie obejrzalam do konca 😞

no właśnie mój młodzieniec też mi się zrywa z płaczem ostatnio;/ ale to tak do ok godziny 23/24, a później już spokój

u mnie dzisiaj w nocy wlasnie to samo 🤢 a teraz padł i niech śpi jak najdłużej 😁

mój też właśnie zasnął i zaraz biorę się za obcinanie paznokci u nóg 😁 u rąk już mi daje normalnie "na żywo", ale stopy tylko na śpiocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja bidulka śpi 🥴

Where is Tulipanna czy jak jej tam 😁

biedna Lenka, wiem jak ja się męczę z katarem, a co dopiero takie maleństwo 🤢

No ona też się męczy, oczy podkrążone, czerwone, charczy jej wszystko, ta wydzielina jej zalega i stąd ma odruch wymiotny.. Ech szkoda słów.. Oby już jej przeszło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja obstawiam dorote, chociaz wiem ze z tymi chudzielcami niestety jest bez szans. Jeszcze Weronike lubie, a Majkel mi działa na nerwy 🤢 🤢 😉
Wtamtej edycji wygrala Paulina a z metra cieta była 😁

weź mi tego nie przypominaj 😠 nie lubułam jej - kolejna płaczka - bo ze wsi bo coś tam ehhhhhhh
mi już obojętne która wygra ( tj może oby nie Wiktoria zrobiła się z niej taka cwaniara jak z Gabrysi)
ej pomocy kucharki jesteście ??????????? mam makaron i w sumie tylko makaron ale może jeszcze coś w wiejskim sklepie dostanę- co można z tego zrobić??????????????? tylko carbonarra odpada - może coś z twarożkiem?????? jakaś rada ??????

z twarogiem to ja czasem na słodko robię na kolację, wsadzam w to 2-3 łyżki masła, dodaję cukru, twarogu i gotowe 🙂

mhm
dla mnie obiad na słodko to nie obiad 😮
coś bym zrobiła ale nie wiem co zaraz poszperam - może będzie z tuńczykiem jak zwykle ale już mi się nie chce i oliwek nie mam 😠
nie wiem nie wiem nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja obstawiam dorote, chociaz wiem ze z tymi chudzielcami niestety jest bez szans. Jeszcze Weronike lubie, a Majkel mi działa na nerwy 🤢 🤢 😉
Wtamtej edycji wygrala Paulina a z metra cieta była 😁

weź mi tego nie przypominaj 😠 nie lubułam jej - kolejna płaczka - bo ze wsi bo coś tam ehhhhhhh
mi już obojętne która wygra ( tj może oby nie Wiktoria zrobiła się z niej taka cwaniara jak z Gabrysi)
ej pomocy kucharki jesteście ??????????? mam makaron i w sumie tylko makaron ale może jeszcze coś w wiejskim sklepie dostanę- co można z tego zrobić??????????????? tylko carbonarra odpada - może coś z twarożkiem?????? jakaś rada ??????

z twarogiem to ja czasem na słodko robię na kolację, wsadzam w to 2-3 łyżki masła, dodaję cukru, twarogu i gotowe 🙂

mhm
dla mnie obiad na słodko to nie obiad 😮
coś bym zrobiła ale nie wiem co zaraz poszperam - może będzie z tuńczykiem jak zwykle ale już mi się nie chce i oliwek nie mam 😠
nie wiem nie wiem nie wiem

niektórzy też robią z twarogiem i boczkiem z cebulą przysmażanym ale mi to średnio smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
bry 🙂
u nas dzisiaj nocka suuper, dawno takiej nie bylo 🙂 3 pobudki 🤪 tylko, ze tak do polnocy zrywal mi sie z placzem 🤢
ja tez licze na Dorote 🙂 ale wczoraj niestety nie obejrzalam do konca 😞

no właśnie mój młodzieniec też mi się zrywa z płaczem ostatnio;/ ale to tak do ok godziny 23/24, a później już spokój

u mnie dzisiaj w nocy wlasnie to samo 🤢 a teraz padł i niech śpi jak najdłużej 😁

mój też właśnie zasnął i zaraz biorę się za obcinanie paznokci u nóg 😁 u rąk już mi daje normalnie "na żywo", ale stopy tylko na śpiocha

ja też mam do obcięcia ale dziś wolę nie ryzykować
teraz śpi
ale też raz mi się udało obciąć na żywca ale zajęło mi to godzinę 😠
u stóp mam problem bo nawet na śpiocha nie mogę bo ona ma łaskotki i zaraz się wybudza 😠
chyba zrobię to wieczorem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czy Wasze dzieci też lubią być drapane po pleckach? Bo Lenka uwielbia, zaraz jej się oczy wywracają na drugą stronę i stęka 😁

wiem, że ja lubię być drapana po plecach! 😁

Tym się kierowałam drapiąc Lenkę bo ja też lubię, spróbowałam ją podrapać a ona zachwycona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a właśnie, jak często obcinanie pazury u nóg?

ja u nóg raz na dwa tyg a u rąk raz na tydzień albo dwa razy to zależy co ujrzę 😉
ja swojej nigdzie nie drapię
wiem że ma łaskotki na "klacie" i na
a makaron właśnie zara zrobię z jakimś boczkiem, skwarami, cebulą i twarogiem i git majonez czy jakoś tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czy Wasze dzieci też lubią być drapane po pleckach? Bo Lenka uwielbia, zaraz jej się oczy wywracają na drugą stronę i stęka 😁

wiem, że ja lubię być drapana po plecach! 😁

Tym się kierowałam drapiąc Lenkę bo ja też lubię, spróbowałam ją podrapać a ona zachwycona 😁

moja znajoma ma 3-letniego synka, ktory nie zasnie, bez drapania po pleckach 😁 tak mamusie wyszkolil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Asia - rozumiem, że M. poleciał.. Nie było żadnego problemu z tym biletem? Wszystko ok powpisywałam?

tak, M. poleciał.. a zrobiłaś literówkę w imieniu, zamiast Maksymilian, Maksymylian 😁 ale to nie bylo wgl zauwazalne i sie nie skapnęli całe szczęście 😉 oprocz tego bylo wszystko ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...