Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
witajcie
po wielkich przebojach z sernikiem wkońcu jest i to pyszny

jakich przebojach? 😮

oj długo pisać
wieczorem się nabrałam za jego robienie mąż poszedł kupić brzoskwinie i okazało się ze zamiast nich kupił ananasa 😁 🤢 wiec po 21 szukał nocnego sklepu z brzoskwiniami w puszce i znalazł chyba w 3 sklepie z kolej
no i już miało być tak super zrobiłam wszystko i chciałam ciasto wkładać już do piekarnika po czym zorientowałam się że co.................. 😮
że nie dałam brzoskwini 😁 😁 😁 ☺️
wiec całą górę musiałam zciągnąć ciasto pianę i pokroić brzoskwinie i dołożyć i wymieszać po czym powtórnie ułożyć pianę i ciasto.
wstawiłam do pieca na 1.20min ( jeszcze mi się wylało jak rosło)i wyjęłam ale w postacie płynnej 😠 musiałam piec godz dłużej ale się udało dziś sernik jest pyszny ale muszę kupić blaszkę większa i płytszą żeby piec naprawdę te 1.20 minut a nie 3 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
przepraszam ze tak do was skoczylam
adminie a od czego zalerzy to dynamiczne IP?

dla niewtajemniczonych:
IP - to unikalny numer, który identyfikuje daną osobę w internecie, a raczej nie tyle osobę, co komputer - połączenie z komputera danej osoby

To, czy IP jest za każdym połączeniem nowe, czy zawsze to samo, zależy od operatora internetu - osoby łączące się z np; Neostrady lub z modemów oferowanych przez sieci komórkowe mają zmienne/dynamiczne IP, osoby korzystające np. z sieci tv kablowych lub modemów ADSL mają stałe IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
O matko Ewelina 😁 Ja bym wy***ała do kosza albo piekła bez brzoskwiń tudzież z ananasami 😁

napewno bedzie u nas gościł w domu ale na innej blaszce żeby to sprawnie poszło 🙃
a jeszcze zamiast całych jajek to ubiłam same żółtka a białka ubiłam i na koniec dałam aby był jeszcze bardziej puszysty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewuchy, właśnie mi wyję niedobry, bo mu się NUDZI... 🤢 niedługo będę musiała robić pajacyki w stroju klowna 😮

poczekaj do gwiazdki, wtedy będziesz mogła wpaść kominem jako mikołaj 😁 z reniferem 😁 albo łosiem (jak się mąż-niemąż zgodzi 😁 😁 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
O matko Ewelina 😁 Ja bym wy***ała do kosza albo piekła bez brzoskwiń tudzież z ananasami 😁

napewno bedzie u nas gościł w domu ale na innej blaszce żeby to sprawnie poszło 🙃
a jeszcze zamiast całych jajek to ubiłam same żółtka a białka ubiłam i na koniec dałam aby był jeszcze bardziej puszysty 😉

ale bezę na wierzchu też zrobiłaś? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...