Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam ale nie chciałabym przerywac im miłosnego uścisku prozą życia 😁

A Tynka, dopiero teraz widziałam Twoje pytanie:
wybaczyć? tego się nigdy nie wybacza,


B. przyleciał 31.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam prośbę o pomoc w kropkowaniu na czacie. To mój mail do Piotra i jego odpowiedź 🤢

"Piotruś mam prośbę, na naszym czacie tj kwietniówek 2011 zapisały się wszystkie rozmowy, w tym z naszymi numerami telefonów – czy można to jakoś odświeżyć, wykasować?

Nie chciałybyśmy aby ktoś zrobił z nich użytek..

Bardzo Cie proszę o pomoc w tej sprawie."

Odp.


"Każda z Was powinna dbać o własne dane osobowe i nie podawać ich publicznie - do tego są prywatne wiadomości.
Niestety, przykro mi ale nie bardzo mam czas na takie rzeczy.

Możecie same pozbyć się tego rozmawiając na czacie przez pewnien czas - czat pamięta tylko ostatnie 200 wpisów.

Pozdrawiam"


To link do czata - pomoże mi któraś zrobić 200 kropek? 😁

http://www.brzuszek.net/videochat,5,chat_ciazawy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż muszę napisać.
Ola Ty jak opowiadasz o swoim mężu to że kwiaty przynosi kolacje robi umie zająć się dzieckiem i jest cudowny, idealny mąż i tata.
A jak wstawiłaś jego fote to normalnie myślałam ze to mąż mojej koleżanki, dla mnie mega podobnie (może dlatego ze S. nie widziałam na zywo 🙂) mało tego z tego co opisujesz to ma wrecz identyczny Charakter jak ten mąż mojej kumpeli Marty. Kiedyś jak na początku pisałaś to Se myślałam Boże a może to ten sam( nie bij mnie myślałam tak tylko przez 5 sekund:blush 🙂 potem myślałam a może to brat. No takie podobne zachowanie i wygląd.
I patrz Ty jego u miesz docenić, mówisz ze to taki dobry człowiek itd. Itp. … I to nie tylko to że on jest taki cudowny, ale Ty jesteś kochana ze u miesz to docenić!
Ta Marta mnie dobiła normalnie! Mówi ze ona się chce z nim rozwieść bo nawet słodkie cukierki dziecku mogą się przejeść! Maja dziecko które on tak bardzo kocha normalnie ideał a ona sypia po cichu z innym! I on do niej mówi Martuś jak Ty mnie nie kochasz to ja Ci dam rozwód bądź szczęśliwa… normalnie aż wsciekła na nia jestem i tak mi szkoda tego Marka ze szoook 😞(
Aż bym Wam wstawiła fote jego żebyście zobaczyły ze chyba jest podobny 🙂
Przepraszam ze przynudzam ale nie mogłam się powstrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie środowo 🙂

Kasia dziś robię ten sernik Twój.

Boże, Moje dziecko starsze zostałe z babcia i dziadkiem 🤪 🤪 🤪 🤪

Normalnie luuuuuuuuuuuzy w domu. Już dawno wszystko zrobione. Dzis robię kebaba 🙂 Dawno nie jedlismy.

Wszystko nadrobiłam 😮 dużo było. I ta grudniowa sprawa, bardzo dziwna.

Pola , życzę Ci zdrówka i bezbolesnych ząbków! I gratuluje 1
My mamy 2 dolne jedynki

Adalko uśmiechów

Czuję sie kiepsko...
Ech...
cos chciałam napisać i pupa , zapomniałam.
aaaa juz mam dla wszystkich prezenty na gwiazdkę 🙂 no moze prawie. Zostało mi do IKEI jechać i bedzie GIT, majonez gitara. czy gitara , majonez git. Albo odwrotnie. Albo zupełnie inaczej sie to pisze 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Co do mężów. To ja nie narzekam! Wiadmowo każdy ma karaluchy 🙂
Ale jest cudowny ☺️ ☺️


Ja tam tak samo!!! jest cudwony i tyle! ☺️ ale porównałam akurat do Oli męża bo po 1 sa podobnie(dla mnie ) wyglądem a po 2. mój nie robi mi kolacyjek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nasuwa myśl, że inaczej funkcjonuje się w małżeństwie inaczej w konkubinacie?
w małżeństwie bardziej trzeba się starać, nie powiesz od razu: wyprowadź się.. człowiek ma więcej cierpliwości może, wyrozumiałości, tolerancji? Może właśnie sekret Waszych udanych związków polega TEŻ na tym, że jesteście małżeństwem?
a sekret moich problemów w tym, że żyjemy w wolnym, nie wolnym, żyjemy w konkubinacie?
Gdzieś w głowie, może podświadomie jest myśl: że przecież bardzo łatwo to zakończyć, wystarczy większa awantura..

Marinka, mam nadzieję że będzie smakował 🙂

Ola a Tobie smakował?
ja chyba dzisiaj upiekę ciasteczka cynamonowe, jak mi dziecię pozwoli.. bo chodzą za mną już kilka dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny korzystające z facebooka, jestem sierpniówką 2010 🙂 zachęcam Was do polubienia strony "tankujesz. przewijasz" na facebooku - jest to akcja, którą chcemy rozkręcić razem z grupą znajomych rodziców. Chcemy zwrócić się do koncernów paliwowych, by na swoich stacjach benzynowych umieszczały przewijaki dla dzieci. Sprawę planujemy również rozdmuchać w mediach, a zaczynamy właśnie od facebooka.
Ja niestety nie trafiłam jeszcze na stację z przewijakiem, w podróży musiałam więc przewijać moją córeczkę Łucję - latem na kocyku na trawie, a teraz w samochodzie, co jest wielce problematyczne, bo Łucja tego nie cierpi, płacze.
Mam nadzieję, że poprzecie naszą akcję. Jeżeli znacie jakieś stacje z przewijakami, to wpisujecie na stronie "tankujesz. przewijasz." na facebooku, chcemy stworzyć taką mapę stacji przyjaznych dzieciom, żeby rodzice wiedzieli gdzie mogą się spokojnie zatrzymać w trasie.
Dziękuję i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
marinka napisał(a):
Co do mężów. To ja nie narzekam! Wiadmowo każdy ma karaluchy 🙂
Ale jest cudowny ☺️ ☺️


Ja tam tak samo!!! jest cudwony i tyle! ☺️ ale porównałam akurat do Oli męża bo po 1 sa podobnie(dla mnie ) wyglądem a po 2. mój nie robi mi kolacyjek 😁 😁


a Mój robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...