Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Miley napisał(a):
Mi zważą i zmierzą Emilkę jak pójdziemy na szczepienie po roczku jak myślicie nie za późno zwlekam z tym mierzeniem i wazeniem, no mała wcale nie choruje i jakos balam sie ja po tych lekarzach tłuc skoro nie choruje.

mnie kazali przyjsc na ważenie i mierzenie jak skończy 9 miesięcy. No i my na takie rutynowe wizyty chodzimy w takie dni i godziny kiedy są tylko dzieci zdrowe przyjmowane. Nie ma co pod kloszem trzymac i przesadzac też a w sumie takie "rutynowe" ważenia i mierzenia też się przydają. Po prostu raz na jakis czas zeby lekarz zobaczył dziecko bo matka nie zawsze jest w stanie wszystko wychwycić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Po prostu raz na jakis czas zeby lekarz zobaczył dziecko bo matka nie zawsze jest w stanie wszystko wychwycić 😉


Kurcze no to się teraz zmartwiłam ehh.. teraz sama już nie wiem czy czekac te 2 mies jeszcze do wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
Alice1984 hmm po nicku pisalysmy kiedys chyba na telefonie?? Ty z forum zdrowiekobiety jakos tak nie pamietam...


No ladnie ladnie... to my zesmy tone smsow piasly jak lezalas w szpiitalu i opisywalas mi porody kolezanek z sali i teraz mnie juz nie pamietasz 🤔 😞

Wysle Ci priva zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Miley napisał(a):
Alice1984 hmm po nicku pisalysmy kiedys chyba na telefonie?? Ty z forum zdrowiekobiety jakos tak nie pamietam...


No ladnie ladnie... to my zesmy tone smsow piasly jak lezalas w szpiitalu i opisywalas mi porody kolezanek z sali i teraz mnie juz nie pamietasz 🤔 😞

Wysle Ci priva zaraz


Oooo matusnooo 🤪 🤪 to ty kochana !!! jejciu ja mam konto sporo czasu zablokowane na telefonie a numeru do ciebie nigdzie nie mialam zapisanego mialam czyszczenie telefonu i nie wiedzialam jak cie znalezc ale niespodzianka jejciuuuuu TESKNILAM!!! Brakowalo mi naszego pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Miley napisał(a):
Alice1984 hmm po nicku pisalysmy kiedys chyba na telefonie?? Ty z forum zdrowiekobiety jakos tak nie pamietam...


No ladnie ladnie... to my zesmy tone smsow piasly jak lezalas w szpiitalu i opisywalas mi porody kolezanek z sali i teraz mnie juz nie pamietasz 🤔 😞

Wysle Ci priva zaraz



Oooo matusnooo 🤪 🤪 to ty kochana !!! jejciu ja mam konto sporo czasu zablokowane na telefonie a numeru do ciebie nigdzie nie mialam zapisanego mialam czyszczenie telefonu i nie wiedzialam jak cie znalezc ale niespodzianka jejciuuuuu TESKNILAM!!! Brakowalo mi naszego pisania


Wyslalam Ci priva ale widze ze juz mi tu wszystko wyjasnilas 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane czy to tylko u mnie czy u was też, że jak dostaje wiadomosc PW to nie ma zadnej informacji trzeba wejsc w skrzynke dopiero sie widzi wiadomosci. Nie powinno byc jakiegos komunikatu ze " masz nowa wiadomosc" cos takiego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Agata ja tez niewiem o jaki filmik chodzi bo niebylam caly dzien i ominelam 40stron Waszego pisania ☺️


No mnie chwilke tez nie bylo a juz bylo sporo stron do nadrobienia pisza dziewczyny jak szalone hihi 🤪 ale nie spodziewalam sie ze spotka mnie taka mila niespodzianka ze ciebie tu znajde bardzo tesknilam za naszym pisaniem 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktora to pytala dzis i fix do obiadow? bo to mi sie przypadkiem obilo o oczy jak czekalam w klinice.

Ja robie bardzo czesto te foxy i bardzo sobie je chwale. Dzis robilam wlasnie ten "pomysl na" zapiekanke z szynka 🙂 czesto dodaje do tego cos po swojemu. Dzis oprocz makaronu i szynki i zoltego sera dodalam kasze jeczmienna ktora zostala z wczorajszego obiadu. Innym razem groszek ktory stal mi w lodowce. A do tych smietanowych sosow dodale lyzke kopiasta musztardy bo dla mnie sa za mdle. I do zapiekanek makaronowych dodaje ok 50ml wiecej smietany lub wody zeby niebyl ten makaron taki suchy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
MATYLDA-Twoja córcia jest niemożliwa a jaka mądra dziewczynka masakraaa 🙂 A ile ma włoskow 🤪 🤪 🤪 🤪
Moja chyba tylko taki łysol 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Aneta glowa do gory moja to taki bysol ze szok 🙂 caly czas prawi identycznie jak po porodzie, moze tylko przy uszach troszke dluzsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 ja jestem byłam Emilce mleczko zrobic teraz M ja lula..

Frytus150 wstawie wstawie nie ma problemu ale nie ma co ogladac corcie owszem ale na mnie to nie ma na co patrzec hehe 😉
Moja corcia tez ma malo wloskow.

Ja sie urodzilam wczesniakiem z waga 900 g i bylam lysa jak kolano dosc dlugo a teraz mam dlugie geste wlosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
MATYLDA-Twoja córcia jest niemożliwa a jaka mądra dziewczynka masakraaa 🙂 A ile ma włoskow 🤪 🤪 🤪 🤪
Moja chyba tylko taki łysol 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Aneta glowa do gory moja to taki bysol ze szok 🙂 caly czas prawi identycznie jak po porodzie, moze tylko przy uszach troszke dluzsze 😉


moja jak sie urodziła to miala czarne kudły a teraz blondinaaaa i ich nie widac a ma tam ich kilka na krzyz a zdjeciach jak łysa wygląda 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
MATYLDA-Twoja córcia jest niemożliwa a jaka mądra dziewczynka masakraaa 🙂 A ile ma włoskow 🤪 🤪 🤪 🤪
Moja chyba tylko taki łysol 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Aneta glowa do gory moja to taki bysol ze szok 🙂 caly czas prawi identycznie jak po porodzie, moze tylko przy uszach troszke dluzsze 😉


moja jak sie urodziła to miala czarne kudły a teraz blondinaaaa i ich nie widac a ma tam ich kilka na krzyz a zdjeciach jak łysa wygląda 🙂:P


Moja identycznie jak sie urodzila to miala ciemny braz a teraz blondynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...