Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry
ja też wczoraj chlałam ale jest dobrze , o 7.00 wstałam, wszystko pozmywałam ( ja 🙃 )
i idem z piesem , ale mam mało czasu tylko z godzinkę 😞
idem zakładać, rajtuzy, getry, kalesony i spodnie 😮 i trzy pary skarpetek ( tylko nie wiem w jakie buty to włożę )
nadrabiałam jednym okiem i coś tam alice pytałaś o laptopa
ja się na tym nie znam ale mam jakąś toshibę 7letnią 🤢
nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,

My zaraz się zbieramy do domu. Pogoda cudna ale jesteśmy za daleko od Tatr żeby fajne fotki wyszły 😞 Na zewnątrz -20 stopni więc nie szalejemy ze spacerami.

Kurka wodna - szkoda Whitney - uwielbiałam ją 😞

No i chcę już do wiosny - kocham wiosnę - jak wszystko budzi się do życia - to najpiękniejsza pora roku. No i te wiosenne zapachy, kolory i burze........ech rozmarzyłam się ☺️
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj w jedynym klubie muzycznym u nas trafilam na koncert punkowy takze cale szczescie gówniarstwa nie bylo za duzo, odchamilam sie przyzwoicie, na jakis czas mi starczy 😉
dzisiaj syndrom dnia następnego 🤢 🤢 🤢 - szkoda ze dzieci sie nie da czasem "wyłączyc" tak na pare godzin 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry... 🙂

No Aneta, to ile teraz zębów ? A jakie Wam, to znaczy Polci wyszły? 🙂

Alice - nie wiem, jakoś tak inaczej niż zwykle.

Majeczka - wszystkiego NAJ!

Wiola - superowowwwwooooooooooo!
Ja też bym chciała w góry 😠

Nikolina - a masz za swoje 🙂 Tak się cieszyłaś na balet .... 🙂

A pro po baletu - ja idę z koleżankami w przyszłą sobotę i mam zamiar się zajebiaszczo bawić, jak nigdy. Plan jest taki, że najpierw w cztery jedziemy do wróżki w zgierzu, potem do manufaktury zjeść jakąś fajną kolację i na balety do naszej łódzkiej elektrowni 🙂 więc nie mogę się doczekać. 😜 😜 😜

I jeszcze jedna sprawa - o której nikomu nie mówiłam...
Od 20stego GRUDNIA nie mam okresu... 🤢
Robiłam dwa testy - Ale wieczorami i wychodziły negatywnie, dlatego za bardzo się nie przejmowałam i myślałam, że za chwilę dostanę.
A takie rzeczy zdarzały mi się przed ciążą, od czasu porodu miałam bardzo regularny okres... 😞
I do tej pory go nie mam... 😞
Do tego - wczoraj była u mnie koleżanka, która powiedziała mi, że ma znajomą, która też nie miała okresu, robiła 6 testów i wszystkie wychodziły negatywnie, poszła w końcu do gienka i okazało się, że jest w 8 tyg ciąży... lekarz jej powiedział, że nie wychodziło na teście, bo miała małe stężenie tego hormonu 🤢
Boję się, żeby to nie było to, ale z drugiej strony, kurczę - tyle czasu nie mam go 😞
ehh.... w poniedziałek kupuję test, robię go RANO we wtorek i zobaczymy co wyjdzie...
No i umawiam się jutro do gienka, zobaczymy kiedy będzie wizyta... 😞 tak się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
a ja wczoraj w jedynym klubie muzycznym u nas trafilam na koncert punkowy takze cale szczescie gówniarstwa nie bylo za duzo, odchamilam sie przyzwoicie, na jakis czas mi starczy 😉
dzisiaj syndrom dnia następnego 🤢 🤢 🤢 - szkoda ze dzieci sie nie da czasem "wyłączyc" tak na pare godzin 🤔 🤔

hehe
ja przyznam, że wczoraj też łoiłam, rodzice wybyli na zabawę, a ja dostałam permiszon na wypicie 2 tyskich i jedną lampkę cin cina 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...