Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
poki co juz chyba prosby wszystkie oglosilam na stronie glownej 🙂 jak cos to ja ci moge cos poprzyciskac, powysylac 🙂 🙂 ide karmic dziecie 🙂

nie mi nic nie trzeba nie będę w to grać ale czasem mogę pomóc
ja chce tylko 4 sąsiadów na farmie to sobie ją powiększę , przemebluję i taką piękną pozostawię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
poki co juz chyba prosby wszystkie oglosilam na stronie glownej 🙂 jak cos to ja ci moge cos poprzyciskac, powysylac 🙂 🙂 ide karmic dziecie 🙂

nie mi nic nie trzeba nie będę w to grać ale czasem mogę pomóc
ja chce tylko 4 sąsiadów na farmie to sobie ją powiększę , przemebluję i taką piękną pozostawię 😉

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam.
Kolejny idiotyczny lekarz na mojej drodze.
Nie wiadomo co to - czy proszek, czy pies, czy mleko, czy jajko czy cokolwiek innego. Tyle to ja bez lekarza wiedziałam. No ale nie potwierdził durnej diagnozy poprzedniego lekarza. Próbuje sama dojść do tego co jest przyczyną suchych plamek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
wróciłam.
Kolejny idiotyczny lekarz na mojej drodze.
Nie wiadomo co to - czy proszek, czy pies, czy mleko, czy jajko czy cokolwiek innego. Tyle to ja bez lekarza wiedziałam. No ale nie potwierdził durnej diagnozy poprzedniego lekarza. Próbuje sama dojść do tego co jest przyczyną suchych plamek.

mhm
LENIE znowu policzek się odnowił - do tego ma wysuszoną skórę na policzkach ( ale to pewnie z mrozu , bo nie smaruję jej niczym)
dodatkowo na kostce dłoni ma taką czerwoną suchą plamę i schodzi jej skóra z łudek- a dokładnie tu z przodu gdzie są piszczele
ja również straciłam już pierwszą warstwę skóry z prawej dłoni i chyba na tym się nie skończy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
wróciłam.
Kolejny idiotyczny lekarz na mojej drodze.
Nie wiadomo co to - czy proszek, czy pies, czy mleko, czy jajko czy cokolwiek innego. Tyle to ja bez lekarza wiedziałam. No ale nie potwierdził durnej diagnozy poprzedniego lekarza. Próbuje sama dojść do tego co jest przyczyną suchych plamek.

mhm
LENIE znowu policzek się odnowił - do tego ma wysuszoną skórę na policzkach ( ale to pewnie z mrozu , bo nie smaruję jej niczym)
dodatkowo na kostce dłoni ma taką czerwoną suchą plamę i schodzi jej skóra z łudek- a dokładnie tu z przodu gdzie są piszczele
ja również straciłam już pierwszą warstwę skóry z prawej dłoni i chyba na tym się nie skończy 🤢


to właśnie u nas to samo.
Tylko że ja ją smaruję wszystkim co sie da - natłuszczam, milion kremów i dupa. Ma dwie plamki wielkości orzecha włoskiego. Jedną miała od urodzenia - powiedzieli że zniknie a nie dość że nadal jest - to dołączyła do niej druga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - to Lenka teraz takie całe ciało ma a do tego na brzuszku wysypka i suche policzki 🥴
Dzisiaj wykąpię ją w korze dębu 🤢


ja kąpałam w krochmalu i pomogło na chwilę, trochę złagodziło.
Ola to daj znać jak kora się sprawdziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja wam kiedys pokaze, musze pstryknac zdjecie jakie raczki ma moja Nela.

Ja juz nie wiem co to jest, kiedys Matylda opisywala co sie dzieje z policzkiem Leny i Nela ma cos podobnego na dlonaich. Ona w ogole sie urodzila z sucha skora, ale juz od pierwszego tygodnia zycia do okolo 7 miesiaca kapalismy ja dzien w dzien w siemieniu lnianym, takie mega gesty kisiel gotowalam co wieczor. I co?? teraz cale ciallko ma idealne z wyjatkiem raczek. na rekach to wyglada jak ryybia luska, co jakis czas sie podgaja, i juz mam nadzieje ze sie wygoi, kiedy za chwile nela to zaczyna drapac do krwi, saczy sie z tego krew, i przezroczysty plyn, potem to puchnie iw yglada jak pobite. Czasem musze jej bandazem owijac raczki zeby nie drapala. Generalnie od kilku dni smaruje jej fucidinem, antybiotykiem i wyglada na to ze jej sie goja te raczki. Do tego kilka razy dziennie smarujemy jej epadermem, juz pisalam o tym kiedys, takie bardzo ciezki wazelinowaty krem na ciezke egzemy, luszczyce itp.....

ja juz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta widze ze masz taki przewijak w pokoiku zdejmowany, korzystasz z niego jeszcze??? ja go mam na lozeczku ale powiem szczerze ze juz kilka razy by mi Nela spadla i sie boje ze w koncu fiknie z tego, a to wysoko i wole nie myslec co by sie stalo. Gdzie wy brzewijacie maluszki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Marta widze ze masz taki przewijak w pokoiku zdejmowany, korzystasz z niego jeszcze??? ja go mam na lozeczku ale powiem szczerze ze juz kilka razy by mi Nela spadla i sie boje ze w koncu fiknie z tego, a to wysoko i wole nie myslec co by sie stalo. Gdzie wy brzewijacie maluszki??


tylko po kąpieli i kłade go na łóżko, a nie jej łóżeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja też oglądałam ten żyrandol.
I firanki masz fajne - takie delikatne, już nie mogę doczekać się aż ja będę zakładać firanki 😁

i tą lampkę ikeowską też mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - masz może link do tych spodni co Marinka pokazywała na allegro dla Anielki i Ty chyba też Lence je kupiłaś?

Ja kupiłam Lence te

http://allegro.pl/dk-minymo-spodnie-welur-prazek-r-80-86-0127-k-i2083131348.html

ale są za duże, za to bardzo ładne a Tobie chyba chodzi o te

http://allegro.pl/dk-minymo-spodnie-cieple-pumpy-r-80-86-0118s-v-i2064018156.html

albo te

http://allegro.pl/dk-minymo-spodnie-pumpy-podszewka-r-80cm-0209s-x-i2110775298.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki pokoik śliczny! 🙂!
Matylda nie wiem jak ten kolor sie nazywa bo zeby na moich ten kolor wyszedł to było wiele kombinacji(dekoloryzacja) potem na odrost inny numer farby i na reszte tez (zeby wyszło jednolicie).
Dziękuje Wam kobietki za komplementy, tez jak na siebie patrze to myśle ze w ciemniejszych taka bardziej wyrazista jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Lidlu dziś są tanie ciuszki dla dzieci.
Ja kupiłam małej bodziaki dwa - bo są z tekiej przewiewnej tkaniny i super do drzemek w ciągu dnia. Na wiosnę jak znalazł.
Może ktoś skorzysta. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...