Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aisak napisał(a):
teeeeee gizelda whay odrzuciłaś moje zaproszenie??? 😠 😠 😠

bo to strata WASZEGO i mojego czasu
teraz będę wysyłać i akceptować , potem znowu usunę konto i dupa
apiat to samo już któryś raz
nie chce mi sie
dobrze że jeszcze posty widać , chociaż niebawem może w ramach "ochrony" prywatności to i to zniknie
skoro mogę WAS czytać to będę , widzieć też bym chciała no ale trudno 😞


Matylda przestan.... nie musisz usowac konta bo to jak sama napisalas strat Twojego czasu zeby rejestrowac sie i usowac znow rejestrowac i znow usowac itp itd...
dawaj akceptuj nasze zaproszenie i nie usowaj konta 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAAAAA wlasnie moje dziecko samo wlazlo na tapczan ba i to nie raz, probowala od kilku dni ale dzis weszla pierwszy raz i teraz proboje co tylko ja z tamtad sciagne 🤪 🤪
i udalo mi sie bez problemu wstawic filmik wiec dla zainteresowanych wstawie zaraz jak zgram i zaladuje o ile ktos tu jeszcze teraz siedzi bo taka grobowa cisza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, jestem, ale idę.
Jutro mam bal karnawałowy w żłobku. Majka przebrana będzie za wróżkę , a ja dla siebie muszę coś jeszcze dziś wymyśleć 🙂
Test kupiony, jutro o 8. 00 rano będę robić, ale nie napiszę bo idę od razu do pracy, jak coś to wieczorem dopiero.
źle się czuję, ogólnie...
idę...
achaaaaaa - dziewczyny, po proszę o zaproszenia, ok??? zaakceptuję Was jutro! bo ja teraz nie mam czasu wysyłać, a chciałabym Wasze fotki zobaczyć! 🙂
Idę, papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja wlaczam jak ja karmie rano owocami lub jogurtem na jakies 20 minut kanal z bajkami. A tak to popoludniami ze tak powiem oglada z nami 🙂 A Ty Kasia??

hmmmmmmm ja zawsze sobie mówiłam że nie dam dziecku od najmłodszych lat patrzeć w telewizor 🥴
ale niestety życie 🙃 zadecydowało za mnie,
włączam bajki jak ja ubieram z rana, jak jestem sama i się śpieszymy do babci a ja do pracy, bo bym jej nie ubrała w nic 🥴 i wieczorem po kąpaniu w czasie ubierania w piżamkę
no i popołudniu czasami leci żebyśmy mogli z mężem chociaż zobaczyć co się na świecie dzieję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miley napisał(a):
hej kochane postanowiłam zostać tu na stałe mam nadzieje, że mogę? Mam takie pytanko czy da sie tu ustawic, zeby zdjecia i nasze dane mogly widziec tylko osoby zarejestrowane??

....zostać na stałe....
to się trochę kłóciło z tym co Miley dzisiaj zrobiła - może nie każda z Was jeszcze wie, ale dzisiaj zaczęła masowo rozsyłać na wszystkich wątkach prośbę do przejścia na jej własne forum, podając oczywiście link do swojego forum.

System sam wykrywa spam i powiadamia mnie mailem.

Została zablokowana na stałe (nie za to, że werbowała, ale za samo spamowanie Brzuszka i Mamusie.net). Dodam, że jej forum powstało już na początku stycznia, więc nie od wczoraj. Przejrzałem jej całą historię postów i na każdym kroku marudziła, że coś jest nie tak z forum Brzuszkowym (za mało emotek, zdjęcia widoczne dla każdego, że osobne na Brzuszku, osobne na Mamusie itd.)

To tyle. Dziękuję, miłego wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...