Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

Wiem bo my też szukaliśmy i dlatego sami skórę kupiliśmy io nam zrobili na zamówienie 🙂 Narożnik z naszym materiałem wyszedł nas 3300 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

no ale czym się różni skóra naturalna od naturalnej????
bo nie wiem tej kanapy na żywo nie widziałam, więc nie wiem jak jest wykonana ale jak patrząc na gabaryty tej to u mnie podobną można kupić pomiędzy 2000 a 3500 wiec albo skóra skórze nie równa albo o markę chodzi bo nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

Wiem bo my też szukaliśmy i dlatego sami skórę kupiliśmy io nam zrobili na zamówienie 🙂 Narożnik z naszym materiałem wyszedł nas 3300 zł


tez się dowiadywałam. ale u nas to cenowo podobnie wychodziło czy sami bysmy skóre kupili czy wlasnie sofe juz gotowa zamówili. Może dlatego, że jest duża, hmmm nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

Wiem bo my też szukaliśmy i dlatego sami skórę kupiliśmy io nam zrobili na zamówienie 🙂 Narożnik z naszym materiałem wyszedł nas 3300 zł


tez się dowiadywałam. ale u nas to cenowo podobnie wychodziło czy sami bysmy skóre kupili czy wlasnie sofe juz gotowa zamówili. Może dlatego, że jest duża, hmmm nie wiem.

My mamy eko skórę ale nie odróżnisz.. Specjalnie tak zrobiliśmy bo i tak po dziecku będzie się kwalifikować do zmiany tapicerki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

no ale czym się różni skóra naturalna od naturalnej????
bo nie wiem tej kanapy na żywo nie widziałam, więc nie wiem jak jest wykonana ale jak patrząc na gabaryty tej to u mnie podobną można kupić pomiędzy 2000 a 3500 wiec albo skóra skórze nie równa albo o markę chodzi bo nie wiem


nie widziałam sofy za 2 tys w skórze naturalnej. Chyba mówisz o skórze ekologicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

Wiem bo my też szukaliśmy i dlatego sami skórę kupiliśmy io nam zrobili na zamówienie 🙂 Narożnik z naszym materiałem wyszedł nas 3300 zł


tez się dowiadywałam. ale u nas to cenowo podobnie wychodziło czy sami bysmy skóre kupili czy wlasnie sofe juz gotowa zamówili. Może dlatego, że jest duża, hmmm nie wiem.

My mamy eko skórę ale nie odróżnisz.. Specjalnie tak zrobiliśmy bo i tak po dziecku będzie się kwalifikować do zmiany tapicerki 🤢


ja szukałam dobrej ekologicznej skóry na początku - ale nie znalazłam nigdzie. Wiec zdecydowaliśmy sie na naturalną. A eko skóry co widziałam były i po 1500zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uwierz na słowo:
Nic tańszego w skórze naturalnej nie znalazłam, jeździliśmy wszędzie.
Kolor będzie-czarny.

no ale czym się różni skóra naturalna od naturalnej????
bo nie wiem tej kanapy na żywo nie widziałam, więc nie wiem jak jest wykonana ale jak patrząc na gabaryty tej to u mnie podobną można kupić pomiędzy 2000 a 3500 wiec albo skóra skórze nie równa albo o markę chodzi bo nie wiem


nie widziałam sofy za 2 tys w skórze naturalnej. Chyba mówisz o skórze ekologicznej.

nie wiem
pisało naturalna
ale to są te w promocji
i mówię nie identyczne ale gabarytowo podobne
ja mam w Biłgo BRW tj fabrykę i u nas trochę inaczej jest z cenami mebli
a i jeszcze jak ktoś pracuje w BRW to ma 30% zniżki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
a w ogóle to ja chyba nie lubię skóry tej naturalnej albo mam złe skojarzenia , bo mi się wydaje ze skrzypi i śmierdzi
chyba eko jest lepsza
no i zwierzątek się do niej nie zabija 😁


o gustach sie nie dyskutuje 😉
Kazdy ma to co lubi, albo lubi to co ma.
Jakbym znalazła dobrej jakości eko skórę to pewnie bym kupiła. Ale nie znalazłam więc jest naturalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a w ogóle to ja chyba nie lubię skóry tej naturalnej albo mam złe skojarzenia , bo mi się wydaje ze skrzypi i śmierdzi
chyba eko jest lepsza
no i zwierzątek się do niej nie zabija 😁


o gustach sie nie dyskutuje 😉
Kazdy ma to co lubi, albo lubi to co ma.
Jakbym znalazła dobrej jakości eko skórę to pewnie bym kupiła. Ale nie znalazłam więc jest naturalna.

My w hurtowni kupiliśmy, jakoś nas 1700 zł wyszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a w ogóle to ja chyba nie lubię skóry tej naturalnej albo mam złe skojarzenia , bo mi się wydaje ze skrzypi i śmierdzi
chyba eko jest lepsza
no i zwierzątek się do niej nie zabija 😁


o gustach sie nie dyskutuje 😉
Kazdy ma to co lubi, albo lubi to co ma.
Jakbym znalazła dobrej jakości eko skórę to pewnie bym kupiła. Ale nie znalazłam więc jest naturalna.

My w hurtowni kupiliśmy, jakoś nas 1700 zł wyszła

to widzisz ja w tej cenie to całą sofę widziałam. i w każdym sklepie odradzali, że gówniany gatunek skóry.
Trudno, jest naturalna 🙂 jak coś to będę Cię prosiła o namiary hurtowni za jakieś 7 lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UWAGA STORY

Agusiaa napisał(a):
M ostatnio opowiadał mi był własnie w biedronce. Nie było wiele osób. Jedna kasa czynna. Stanął w kolejce a przed nim 2 lub 3 osoby stały. Nagle do sąsiednej kasy podchodzi taka moherowa i mówi do kasjerki " Proszę zadzwonić tym dzwonkiem po druga kasjerkę bo ja tu czekam". Kasjerka powiedziała, że druga ma przerwę śniadaniową. A ta moherowa dalej tam stoi M doszedł już do kasy a ta babka znów. "Wy macie 15 minut przerwy na śniadanie, ile już mineło? Proszę wezwać tamtą panią bo ile ja tu mam czekac" Staneła by za M w kolejce by już ją dawno skasowali, ale to uparte i głupie A potem mają pretensje że młodzi ich nie szanują. Bo widzą to wszystko i mają w d*** Szacunek musi działac w dwie strony. A oni jak ta święte krowy.
A co do informacji, to wierzcie mi, nawet jak są to tym bardziej ich nie czytają. Oni tylko czytają to co moga wymagać, ale to co karze się dostosować mają gdzieś



Kurde to ja sie tak napaliłam na szukanie a mnie baby wyprzedziły 😠
😁
Mati to tam dokladnie bylo gdzie linkiem zapodalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Magda a jeszcze jedno pytanie
jaki jest mniej więcej metraż pokoju w ktorym ta sofa bedzie stała i co tam jeszcze będzie????


30metrów
bedzie telewizor stał
i stół i kredens.
a co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Magda a jeszcze jedno pytanie
jaki jest mniej więcej metraż pokoju w ktorym ta sofa bedzie stała i co tam jeszcze będzie????


30metrów
bedzie telewizor stał
i stół i kredens.
a co??

no nic pytam bo nie wiem co mam tu P. doradzić 😠
z resztą on też mnie rozbraja bo teraz stwierdził że nie będzie w to inwestował tylko kupi coś żeby tylko tu egzystować albo nic nie kupi ( bo wcześniej przez 7 lat tez mieszkaliśmy bez mebli) bo to mieszkanie i tak pójdzie niebawem pod wynajem 😮
ale jaki chcesz kredens ?? jakiś klasyczny bo chyba do tej kanapy nie pasuje , z reszta mi słowo "kredens" kojarzy się z takim starym z witryną gdzie talerze stoją 😁
jak skończysz to pokaż zdjęcia
Pawła "salon" ma tylko 20m więc nie da się tu nawet zaszaleć , pół pokoju zajmuje narożnik , dlatego chciałam coś na ścianę dać w stylu tego kaspiana , żeby jeszcze funkcjonalne było, po drugiej stronie miał być stół i taka witryna wisząca nad stołem
ale u niego to codziennie inne plany i cieżko go wyczuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda don\\\'t worry - wszystko do siebie pasuje.
http://www.bydgoskiemeble.pl/katalog-mebli/programy/corano/?picture=6

ja się nie worry
tak tylko pytam z ciekawości 😉
podoba mi się to
pokaż fotki jak się urządzisz
ja nie mam ani kasy, ani motywacji żeby se tak chatę urządzić
w ogóle to zacznijmy od tego że ja nawet chaty nie mam 😁
ale może kiedyś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...