Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):

Śliczna Emilka! 🙂
Czemu pisałaś wcześniej, że masz nadwagę, jak nie masz?


Kochana mam mam i to jaka ale sie maskuje pas po porodowy do tego wciagniety brzuch buzie mam szczupla, ale cialo mam grube uwierz mi na prawde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Agata - E tam.... każda sobie tak wmawia - oczywiście nie potrzebnie~! - no dobra, nie każda, ale dużo kobiet!

No witam Ewela!!!! 🙂
co u Ciebie? 🙂


już dużo lepiej 😉
młody chodzi do żłobka super sobie radzi ale katarek złapał pierwszy raz odkąd się urodził 🤨 ale już końcówke mamy a ja pare kg mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Agata - E tam.... każda sobie tak wmawia - oczywiście nie potrzebnie~! - no dobra, nie każda, ale dużo kobiet!


Na prawde u mnie widac strasznie twarz mi jedynie zostala bez zmian, jak sie przed ciaza wazylo 40 i pilnowalo ciagle wagi mialam krate na brzuchu ze ho ho 🤪 nie sadzilam ze tak zachne tyc w ciazy i bylam na diecie i to nie pomoglo ehh 😞 w dniu porodu wazylam 80 km obecnie waze 60 ale nic nie widac przykro mi bo moj maz kaze mi schudnac do 40 😞 i widze ze mu sie nie podobam "przytula sie" bo mu sie chce ja tak to odbieram.. skoro kaze mi schudnac to widac nie pociagam go..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
Tak sobie myślę jak myślicie czy na roczek dla Emilki jak przygotuje przyjecie kupie tort i zrobimy sobie sesje zdjęciowa razem w trójkę z Emilka to dobry prezent ???

na pewno, bez zdjęć z roczku - ani rusz 🙂
toż to teraz obowiązek 🙂

dobra , sorki, ale muszę spadać położyć stękacza, bo dziś po żłobku - mega zmęczona. pewnie będzie spała do 10 rano tak jak ostatnio w weekend, ona tak odsypia "pracowity" tydzień 🙂
lece, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Agata - E tam.... każda sobie tak wmawia - oczywiście nie potrzebnie~! - no dobra, nie każda, ale dużo kobiet!

No witam Ewela!!!! 🙂
co u Ciebie? 🙂


już dużo lepiej 😉
młody chodzi do żłobka super sobie radzi ale katarek złapał pierwszy raz odkąd się urodził 🤨 ale już końcówke mamy a ja pare kg mniej

super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Miley napisał(a):
Ewelinaaleks witaj ale u ciebie błyszcząco w podpisie 🤪


no błyszcząco 😁 😁
Witam nową forowiczkę


Hej dziękuje bardzo, a moja corcia od urodzenia chora jeszcze ani razu nie byla wiec nie chodzimy z nia nawet po lekarzach zwlaszcza ze panowala biegunka ostatnio. Nawet nie wiem ile Emi wazy i ma cm czekam do roczku po roczku pojdziemy na mierzenie wazenie itd, czy zle robie ze nie chodze ja wazyc i mierzyc ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miley napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Miley napisał(a):
Ewelinaaleks witaj ale u ciebie błyszcząco w podpisie 🤪


no błyszcząco 😁 😁
Witam nową forowiczkę


Hej dziękuje bardzo, a moja corcia od urodzenia chora jeszcze ani razu nie byla wiec nie chodzimy z nia nawet po lekarzach zwlaszcza ze panowala biegunka ostatnio. Nawet nie wiem ile Emi wazy i ma cm czekam do roczku po roczku pojdziemy na mierzenie wazenie itd, czy zle robie ze nie chodze ja wazyc i mierzyc ???

ja dziś swoją chudzinę ważyłam i waży nie całe 9kg
a ten katarek to też pierwszy w jego życiu ale to albo od ząbkowania albo złapał w żłobku coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks aha no rozumiem oo twoje dziecko tez w żłobku ja nie pracuje siedze w domu z dzieckiem jak jedziemy do rodziny a mamy do niej 150 km i mala na godzine zostawie to łzy same mi sie cisna do oczu nie moge sie od niej oderwac od razu jak ja zostawiam placze i boje sie o nia

magda-d87 i jak znosi żłobek choruje mocno ?? Jak sie tam dziecmi zajmuja ja sie bym bala dac swoja nie pracuje wiec nie musze ale gdyby byla koniecznosc chyba bym musiala bo rodzine mam 150 km od domu

niksssa oo widzisz a pytalam czy ktos nas nie widzial jeszcze hehe zaraz wstawie kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
mała śliczna śmieszka mała a ty tez ładna dziewczyna jesteś, masz taką jakś egzotyczną urodę 🙂


Ja hehe 🤪 🤪 coś ty choć zawsze sie mnie pytano czy mam ojca polaka hehe 😁 😁
Ja kiedys ladna moze bylam ale nie teraz kochana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem
3 godziny spalismy w 3ke wiec na pewno jak sie wstalo o 19 to teraz wszyscy bedziemy miec energie na hasanie do polnocy ☺️

Moje oczko juz duzo lepiej po spaniu 🙂

Jezeli ktoras z Was chcialaby jeszcze moj wczorajszy filmik to piszcie to teraz wstawie. Wiem ze matylda Ty chcialas.

A Agata widze ze mnie tez olala bo 2 razy pytalam czy mnie pamieta??
Matylda zaraz ogladne filmik i napisze
Ewelina fajnie ze jestes stesknilam sie za Toba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...