Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daga a nie ida jej zeby kolejne? ostatnio moje dziecko przez 3 dni nic nie zjadlo tylko cimknela jakiegos biszkopta i sekunde cyca-potem patrze a tu dwie gorne jedynki 🙂 jedna wyszla i druga sie pokazywala.
TYdzien jadla za dwoch jakby nadrabiala kalorie i dzis znow mega ryk marudzenie i niejadek. Mam wrazenie ze zaczynaja sie u nas zebowe dwojki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice, ja juz sama nie wiem, ona ma tylko dwie dolne jedynki i nic nie widze wiecej, z reszta nie daje sobie sprawdzic, juz kilka razy mnie tak ugryzla ze az mis ie slabo zrobilo, poza tym ja mam wrazenie ze za kazdym razem gdy nela nie je to ja to zgadniam na zeby, to wyszloby na to ze ona zabkuje juz od kiedy skonczyla 3 miesiace 🙂
poza tym to nienormalne zeby nie jadla przez 24 godziny przez zabkowanie, no bez przesady, tym bardziej ze uzywam dentinoxu i jakiegos innego zelu na zabkowanie plus granulki do buzki, wiec obawiam sie ze to nei to niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi Ty znasz swoje dziecko najlepiej 🙂 ja tylko pisze Ci ze u nas to jak szly gorne jedynki to przez 3 dni zjadla tylko 2 biszkopty i kilka razy cyc na krotko i troche herbatki w dzien i nic pozatym. Zab wyszedl i jak reka odjal nagle zaczela jesc wiecej niz my.
A Ala tez nie daje sobie zagladnaz wogole do buzi. Ale mam taki sposob ze klade ja na moich kolanach i spuszczam glowe w dol rozsmieszajac ja i ona sie hihra i sama glowe do tylu daje-taka zabawa gdzie dzieki temu widac cale gorne dziasla przy smianiu sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😞
napiszę tylko tyle, że mój Maks dostała wczoraj o 5 rano silnych bóli brzuchai okazało się, że to zapalenie wyrostka. Operowali go dopiero po 18, ja po wybudzeniu po 20 wróciłam do domu, został z nim mąż i nie mogę spać bo nie wiem jak tam ich nocka. w każdym bądź razie nasłuchałam się na oddziale kilku historii i DAGI chciałam zapytać jak kupki Neli przy takim niejedzeniu? I czy miała kiedykolwiek zrobione usg brzuszka?

Pozdrawiam dziewczynki czytam Was cały czas ale nie pamiętam do czego chciałam się odnieść. Widziałam zdjęcia niektórych dzieciaczków-słodziaki. I Lenka ładnie pokazuje, mój tak samo rozkłada rączki i nauczył się schodzić tyłem z łóżka. Nagram jakoś filmik to pokażę. Dobra spróbuję, się jeszcze przespać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

tynka - współczuję, życzę Maksowi dużo zdrowka

Dagi - ale tam jest napisane o specyficznej nadwrażliwości - tylko w obrębie buzi, nie całego ciała.. A jeszcze jak piszesz że nie pozwala oglądać Ci zębów to już w ogóle 🥴
Tak o Was myślałam że dziś mi się śniliście, Ciebie nie widziałam ale tam byłaś, za to Twój mąż miał jakieś białe koronkowe rękawiczki na rękach żeby włączać tv bo to był taki dotykowy jak telefon 😁
A Nela biegała dookoła moich nóg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry,
Tynka - przykro mi, dużo zdrówka dla Maksa.
U nas pobudka o 5;30 już jestesmy po śniadanku, zaraz kisiel i drzemka.
Zwolnił się nam termin u neurologa i idziemy już w tą środę - jak fajnie że nie musimy czekać miesiąca.
To tyle. Lecę. Pa.
Leczę się z uzależnienia do brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - a po co znów do neurologa? 🤔

Vanesska i Jasiu - buziaczki dla Was szkraby


bo Nikola nie staje na nogach, nawet przy pomocy mojej, nawet przy meblach. Jedynie na kolanach. Obawiam się że może być jakieś napięcie w nóżkach.
Dołączam się do życzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - a po co znów do neurologa? 🤔

Vanesska i Jasiu - buziaczki dla Was szkraby


bo Nikola nie staje na nogach, nawet przy pomocy mojej, nawet przy meblach. Jedynie na kolanach. Obawiam się że może być jakieś napięcie w nóżkach.
Dołączam się do życzeń.

Ale Ty wydziwiasz, niby na jakiej podstawie takie wnioski? Przecież ostatnio Ci powiedzieli że wszystko jest ok, jedne wstają wcześniej inne później, nie doszukuj się problemów kobieto bo sobie wykraczesz coś, masz zdrowe piękne dziecko i nie jedna matka całowałaby Cię po nogach żeby mogła mieć takie zdrowe dzieciątko. Dostaniesz kopa ode mnie jak się spotkamy 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

u nas sukcess!!!! przed momentem nela zjadla okolo 50 mleka 🙂 🙂
a teraz rozlozylam jej na jej krzesle do karmienia plaster wedliny, kilka jagod, pomarancze, i kawalek nalesnika i odrobine serka topionego, zaczela sie glosno smiac jak to zobaczyla, ale poki co meczy tylko jagody!!!

najlepsze zyczenia dla Szkrabikow!!!! 🙂

Tynka, mam nadzieje, ze Max, szybciutko dojdzie do siebie, biedaczysko1!!!!!

Kupki???? nie mozna tego nazwac kupkami, takie ledwo wilgotne zielonkawo zolte plamy dzisiaj miala na pieluszcze, ale tez nie bylo moim zdaniem tragedii, bo przynajmniej pieluszka nie byla absolutnie lekka znaczy sie sucha wiec to oznacza ze siusiala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

my od 7 na nogach, teraz moj rozrabiak poszedl spac, wiec mam chwilke 🙂 bylismy rano u lekarza, Wojtuś wazy 10,2 kg i mierzy 78,5 cm 🙂 wszystko jest dobrze cale szczescie 🙂
Klaudia odezwij się, może byś wpadła z Kacprem dzisiaj do mnie ? 😉

Wszystkiego najlepszego dla Vanesski i Jasia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze jaki Slodziutki Twoj Wojti!!!! piekny, radosny chlopiec 🙂 ale tak patrze i sie zastanawiam i nie moge wymyslec do kogo on podobny??? do ciebie czy Twojego meza??? bo ja sama nie wiem, nawet przez moment mi przyszlo, ze moze Wy podobni do siebie 🙂? 🙂

Nela wlasnie wypila okolo 70mleka 🙂 polozylam ja spac, ale slysze ze urzeduje u siebie w pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Boze jaki Slodziutki Twoj Wojti!!!! piekny, radosny chlopiec 🙂 ale tak patrze i sie zastanawiam i nie moge wymyslec do kogo on podobny??? do ciebie czy Twojego meza??? bo ja sama nie wiem, nawet przez moment mi przyszlo, ze moze Wy podobni do siebie 🙂? 🙂


hehe Dagi dziekujemy 🙂 co do podobienstwa, to tak jak Ola napisała, ostatnio wszyscy mówią, że bardzo do taty zrobił sie podobny, kiedyś był do mnie bardziej 🙂 ale nosek ma po mnie chociaż 😜 hmm a my chyba nie bardzo do siebie podobni jestesmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...