Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja maraton jeszcze wieczorem zrobiłam, tzn szybkie pranie z małym prasowaniem, mycie kuchni tak raz-dwa i w międzyczasie meczyk oglądałam... 😉 w końcu sie wszyscy pospali a i ja padam juz.

Ola - zawsze możesz dać mniej cukru 🙂 za mną już jakis czas własnie coś takiego chodziło , poza tym uwielbiam bounty wiec trafilo w mój smak 😉

Spadam bo juz chyba nie ma nikogo i tak
pa laski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):

Ola - zawsze możesz dać mniej cukru 🙂 za mną już jakis czas własnie coś takiego chodziło , poza tym uwielbiam bounty wiec trafilo w mój smak 😉


To musiałabym zrezygnować z polewy 😉 Nie wiem co teraz z tą blachą ciasta bo ja już się najadłam wczoraj jednym kawałkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda - jesteś?
Właściwie to ja mam pytanie do Dagi ale pewnie szybko się na nią nie doczekam 🤢

jestem ale ja nie za bardzo mogę help bo ja sie na niczym nie znam ale dawaj ( tzn mam nadzieję że o ciasta nie chodzi bo w tym to już noga jestem 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda - jesteś?
Właściwie to ja mam pytanie do Dagi ale pewnie szybko się na nią nie doczekam 🤢

jestem ale ja nie za bardzo mogę help bo ja sie na niczym nie znam ale dawaj ( tzn mam nadzieję że o ciasta nie chodzi bo w tym to już noga jestem 😉 )

Chodzi mi o tego Cartersa jeszcze, bo znalazłam aukcję gdzie ktoś siedzi w GB i ma na sprzedaż ubranka z tej firmy 😮 To w GB też mają ich ciuchy? Bo ja już głupia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - a co to są za legginsy( biało-czarne) u Lenki, bo bardzo mi sie podobaja ☺️gdzie je zakupiłyscie?

One biało granatowe - śliczne są rzeczywiście - Minoti - na allegro kupiłam
o te:


http://allegro.pl/minoti-spodnie-legginsy-2-pak-garden-86-i2391345903.html

http://allegro.pl/listing.php/search/rozmiar-from-86,rozmiar-to-92?a_text_i[7173][0]=86&a_text_i[7173][1]=92&buy=4&category=91501&change_view=1&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&postcode_enabled=0&state=0&string=minoti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - a co to są za legginsy( biało-czarne) u Lenki, bo bardzo mi sie podobaja ☺️gdzie je zakupiłyscie?

One biało granatowe - śliczne są rzeczywiście - Minoti - na allegro kupiłam
o te:


http://allegro.pl/minoti-spodnie-legginsy-2-pak-garden-86-i2391345903.html

http://allegro.pl/listing.php/search/rozmiar-from-86,rozmiar-to-92?a_text_i[7173][0]=86&a_text_i[7173][1]=92&buy=4&category=91501&change_view=1&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&postcode_enabled=0&state=0&string=minoti


a jak z gumką w pasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda - jesteś?
Właściwie to ja mam pytanie do Dagi ale pewnie szybko się na nią nie doczekam 🤢

jestem ale ja nie za bardzo mogę help bo ja sie na niczym nie znam ale dawaj ( tzn mam nadzieję że o ciasta nie chodzi bo w tym to już noga jestem 😉 )

Chodzi mi o tego Cartersa jeszcze, bo znalazłam aukcję gdzie ktoś siedzi w GB i ma na sprzedaż ubranka z tej firmy 😮 To w GB też mają ich ciuchy? Bo ja już głupia

a no właśnie tu ci nie pomogę
nie wiem może są jakieś "hurtownie" i ktoś to kradnie potem sprzedaje ( bo i takie rzeczy się przecież zdarzają "
Ola nie wiem serio
dla mnie Hamerykańska firma i już , jeszcze jak dziecka nie miałam a moi w Stanach mieli małe dzieci 12 lat temu to juz tych ciuszków używali
serio nie wiem
wiem też że każdy ciuch "made in" gdzie indziej bo i China i Bagladesz i jeszcze tam coś ale to tak jak ze wszystkimi amerykańskimi
a te ubranka co ana aukcji są to jak to co obecnie w sklepie online czy jakieś stare w sensie z wcześniejszych kolekcji ???
kurde nie wiem jest wiele możliwość 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda - jesteś?
Właściwie to ja mam pytanie do Dagi ale pewnie szybko się na nią nie doczekam 🤢

jestem ale ja nie za bardzo mogę help bo ja sie na niczym nie znam ale dawaj ( tzn mam nadzieję że o ciasta nie chodzi bo w tym to już noga jestem 😉 )

Chodzi mi o tego Cartersa jeszcze, bo znalazłam aukcję gdzie ktoś siedzi w GB i ma na sprzedaż ubranka z tej firmy 😮 To w GB też mają ich ciuchy? Bo ja już głupia

a no właśnie tu ci nie pomogę
nie wiem może są jakieś "hurtownie" i ktoś to kradnie potem sprzedaje ( bo i takie rzeczy się przecież zdarzają "
Ola nie wiem serio
dla mnie Hamerykańska firma i już , jeszcze jak dziecka nie miałam a moi w Stanach mieli małe dzieci 12 lat temu to juz tych ciuszków używali
serio nie wiem
wiem też że każdy ciuch "made in" gdzie indziej bo i China i Bagladesz i jeszcze tam coś ale to tak jak ze wszystkimi amerykańskimi
a te ubranka co ana aukcji są to jak to co obecnie w sklepie online czy jakieś stare w sensie z wcześniejszych kolekcji ???
kurde nie wiem jest wiele możliwość 😮

Ci mają Cartersa min

http://allegro.pl/listing/user.php/run/rozmiar-from-86,rozmiar-to-86?a_text_i[7173][0]=86&a_text_i[7173][1]=86&category=11764&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&p=3&postcode_enabled=0&state=0&us_id=15416235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
a ja jeszcze w domku 🙂 miałam byc na 8 w szpitalu ale R pojechał dzis do pracy i pojedziemy dopiero jak wroci z niej 😁 juz jestem tak głodna ze masakra ale mysle ze wytrzymam do 16...
a co do pytania Matyldy cesarke robia mi dlatego ze mały sie nie odworcił i robia ja przed teminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Linka - powodzenia 🙂
No i jak synek ma na imię??

Magda - widziałaś linki z leginsami?


tak kochana i zadałam Ci pytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Linka - a jak pójdziesz sobie o tej 16-tej do szpitala to myślisz że zrobią Ci dziś cc?
Bo ja myślę że Cię zostawią i zrobią jutro rano 🤨
No i Miłosz ładne imię 🙂


Myśle że tak bo od wczoraj mam skurcze i brzuch mnie pobolewa od kilku dni, zreszta z Maja troche symulowała zeby mi zrobili cc tego dnia i sie udało bo pozniej jak juz dojechalismy do szpitala to bole mi przeszły 🙂 zreszta nie strasz mnie Ola :P i tak chodze osrana juz tamtym razem było lepiej bo nie wiedziałam co mnie czeka i jak to wyglda do konca a teraz wiem i jak sobie przypomne niektore rzeczy np jak krew w mojego brzucha bryzgła na lekarke ktora mi robiła cc to mam gesia skorke ... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - a co to są za legginsy( biało-czarne) u Lenki, bo bardzo mi sie podobaja ☺️gdzie je zakupiłyscie?

One biało granatowe - śliczne są rzeczywiście - Minoti - na allegro kupiłam
o te:


http://allegro.pl/minoti-spodnie-legginsy-2-pak-garden-86-i2391345903.html

http://allegro.pl/listing.php/search/rozmiar-from-86,rozmiar-to-92?a_text_i[7173][0]=86&a_text_i[7173][1]=92&buy=4&category=91501&change_view=1&distance=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&postcode_enabled=0&state=0&string=minoti


a jak z gumką w pasie?

Ooo nie widziałam tego..
One są dość małe tzn kupiłam Lence na 86 i są na styk więc następne kupię na 92 ale guma nie jest ciasna jeśli o to pytasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka - a jak pójdziesz sobie o tej 16-tej do szpitala to myślisz że zrobią Ci dziś cc?
Bo ja myślę że Cię zostawią i zrobią jutro rano 🤨
No i Miłosz ładne imię 🙂


Myśle że tak bo od wczoraj mam skurcze i brzuch mnie pobolewa od kilku dni, zreszta z Maja troche symulowała zeby mi zrobili cc tego dnia i sie udało bo pozniej jak juz dojechalismy do szpitala to bole mi przeszły 🙂 zreszta nie strasz mnie Ola :P i tak chodze osrana juz tamtym razem było lepiej bo nie wiedziałam co mnie czeka i jak to wyglda do konca a teraz wiem i jak sobie przypomne niektore rzeczy np jak krew w mojego brzucha bryzgła na lekarke ktora mi robiła cc to mam gesia skorke ... 🥴 🥴

Ja na szczęście tego nie przeżyłam bo miałam ogólne znieczulenie tzn narkozę ale za to krew bryzgała mi skąd inąd po cc 🤢 A potem się okazało że miałam skrzep w macicy.. Oczywiście lekarze twierdzili że to normalne takie obfite krwawienie przez 5 tygodni 🥴 Ech... I dopiero jak pokazałam mamie co mi wylatuje to mnie za wsiarz i do szpitala zawieźli i tam po usg okazało się że zalega mi skrzep i anemię już mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka - a jak pójdziesz sobie o tej 16-tej do szpitala to myślisz że zrobią Ci dziś cc?
Bo ja myślę że Cię zostawią i zrobią jutro rano 🤨
No i Miłosz ładne imię 🙂


Myśle że tak bo od wczoraj mam skurcze i brzuch mnie pobolewa od kilku dni, zreszta z Maja troche symulowała zeby mi zrobili cc tego dnia i sie udało bo pozniej jak juz dojechalismy do szpitala to bole mi przeszły 🙂 zreszta nie strasz mnie Ola :P i tak chodze osrana juz tamtym razem było lepiej bo nie wiedziałam co mnie czeka i jak to wyglda do konca a teraz wiem i jak sobie przypomne niektore rzeczy np jak krew w mojego brzucha bryzgła na lekarke ktora mi robiła cc to mam gesia skorke ... 🥴 🥴

Ja na szczęście tego nie przeżyłam bo miałam ogólne znieczulenie tzn narkozę ale za to krew bryzgała mi skąd inąd po cc 🤢 A potem się okazało że miałam skrzep w macicy.. Oczywiście lekarze twierdzili że to normalne takie obfite krwawienie przez 5 tygodni 🥴 Ech... I dopiero jak pokazałam mamie co mi wylatuje to mnie za wsiarz i do szpitala zawieźli i tam po usg okazało się że zalega mi skrzep i anemię już mam 🤢


o kurcze 😲 nie no ja mam nadzieje ze mi zrobia ta cesarke dzis i sie wyrobia przed meczem 😮 nie jem nic, wziełam sie za sprzatanie, Maja jest z moja mama na dole bo mama ma 3 tygodnie urlopu wiec mysle ze cos sie ruszy i dzis bedzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...