Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
darurka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Mamuski 🙂 🙂 🙂
Ja zaraz jade na 3d 🙂 😉 Jestem taka podniecona jakbym na randke szła;p
Alexia-a ja jestem 28 i 3 dni i moje dziecko ma ulozenie posladkowe,myslisz ze zobacze ja dzisiaj ???


Frytus ja tez mam dzisaj 3D 😁 ale o 16 nie moge jzu sie doczekac... 😁 chodze jak skowronek :p


Chyba od 28 robia bo wczensiej Ci w 3D bardzo słabo wychodzi...jak ja poszlam cos 21 tydzine to zrobil mi 2D i powiedzał ze po 30 mam przyjsc na 3D ..pierwsze słysze ze do 30 😁 a niby czemu pozniej ci nie zrobia 3 D hehe??
Ja jak byłam się zapisywać to mi babeczka powiedziała,że oni robią usg 3D tylko do 30stego tygodnia....Hmmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
darurka no mnie to gin. polecala 2 bo tam odbierala porody i mowi ze to jest teraz ponoc najlepszy szpital w bydg. no ja juz tam raz lezalam nie narzekalam na lekarzy.no i teraz wyremontowali ten oddzial ginekologiczny i slyszalam duzo dobrych opinii! ja w sumie tez rozmawialam z kolezanka ktora rodzila niedawno w 2 i sobie chwalila i mysle ze ja raczej wybiore 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
darurka no mnie to gin. polecala 2 bo tam odbierala porody i mowi ze to jest teraz ponoc najlepszy szpital w bydg. no ja juz tam raz lezalam nie narzekalam na lekarzy.no i teraz wyremontowali ten oddzial ginekologiczny i slyszalam duzo dobrych opinii! ja w sumie tez rozmawialam z kolezanka ktora rodzila niedawno w 2 i sobie chwalila i mysle ze ja raczej wybiore 2.


Ja tez MSWiA albo 2...oba moja u mnie równe szanse...zobaczymy....ogółem o porodzie nie chce myslec....moja koelznka 1,5 tyg temu rodzila w bizielu...jedyny plus miala ze miala swoja sale...bo jej mama tam pracuje...ale wyposcili dziecko z wenflonem bo zapomnieli...byla w odwiediznach ładnie tam tez...ale do biziela na pewno nie pojde. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Hello.

Wróciłam. Przeżyłam i już mi lepiej chociaż w nocy nie spałam z nerwów.

Jestem mega zmęczona. Idę na obiadek .

Dziewczyny powodzenia na USG 🙂 Trzymamy kciuki żeby maluchy się pokazały 🙂

Wiola i jak tam było????Bez komplikacji????gładko poszło????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 3d we wtorek i też wcześniej sie pytałam go czy warto to dziwnie na mnie popatrzył i mówił ze spokojnie
tylko on mi obiecał tj gin że jak nie będzie nic widać to nie będę za to płacić ale teraz to znaczenia dla mnie nie ma bo koszt 2d i 3d taki sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka ja tez wezme tylko pod uwage 2 i MSWiA zaden inny 🙂dla mnie temat porodu jest przerazajacy boje sie jak nie wiem co ale bede musiala sie z tym oswoic bo duzo czasu juz nie zostalo 🙂nie wiadomo czy ta data w 100 % jest dokladna dzidzius moze szybciej pchac sie na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hello.

Wróciłam. Przeżyłam i już mi lepiej chociaż w nocy nie spałam z nerwów.

Jestem mega zmęczona. Idę na obiadek .

Dziewczyny powodzenia na USG 🙂 Trzymamy kciuki żeby maluchy się pokazały 🙂

Wiola i jak tam było????Bez komplikacji????gładko poszło????



Tak jak szybko jest w USC tak szybko było i tutaj - 20 min. i było po sprawie. Cieszę się że mam to już za sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja mam 3d we wtorek i też wcześniej sie pytałam go czy warto to dziwnie na mnie popatrzył i mówił ze spokojnie
tylko on mi obiecał tj gin że jak nie będzie nic widać to nie będę za to płacić ale teraz to znaczenia dla mnie nie ma bo koszt 2d i 3d taki sam

Moja mala od rana wariuje 😁 Wczoraj też popis dala moja mama mowi ze ma ADHD 🤪
zrobie dzisiaj juz zakupy do szpitala.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hello.

Wróciłam. Przeżyłam i już mi lepiej chociaż w nocy nie spałam z nerwów.

Jestem mega zmęczona. Idę na obiadek .

Dziewczyny powodzenia na USG 🙂 Trzymamy kciuki żeby maluchy się pokazały 🙂

Wiola i jak tam było????Bez komplikacji????gładko poszło????



Tak jak szybko jest w USC tak szybko było i tutaj - 20 min. i było po sprawie. Cieszę się że mam to już za sobą.

to super kochana,czyli jesteś już wolna? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie chodze na bsen i powiem wam ze swietna sprawa....uwielbia mała wode....a jak leze w wannie i polewam brzusio woda to mała wariuje i sie wierci...brzusio faluje...bedzie pewnie malym plywaczkiem...ostanio bylysmyw Aqua parku to tez jej sie podobało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
ja sobie chodze na bsen i powiem wam ze swietna sprawa....uwielbia mała wode....a jak leze w wannie i polewam brzusio woda to mała wariuje i sie wierci...brzusio faluje...bedzie pewnie malym plywaczkiem...ostanio bylysmyw Aqua parku to tez jej sie podobało 😁

Moja mnie kopie jak w wannie leże i ją woda ciepla polewam,chyba nie lubi ciepłej wody jak tatuś:d Ja to najbardziej lubie we wrzątku się moczyć 🙂 🙂 Ale jakoś teraz się powstrzymuje;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
darurka napisał(a):
ja sobie chodze na bsen i powiem wam ze swietna sprawa....uwielbia mała wode....a jak leze w wannie i polewam brzusio woda to mała wariuje i sie wierci...brzusio faluje...bedzie pewnie malym plywaczkiem...ostanio bylysmyw Aqua parku to tez jej sie podobało 😁

Moja mnie kopie jak w wannie leże i ją woda ciepla polewam,chyba nie lubi ciepłej wody jak tatuś:d Ja to najbardziej lubie we wrzątku się moczyć 🙂 🙂 Ale jakoś teraz się powstrzymuje;p

ja to niestety jakoś nie mogę się powstrzymać od wrzątku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Frytus150 to masz niezle widoki hehe no moj synek jak ostatnio mamusi wypial dupke to smiesznie wygladalo bo mialam taka wielka bulwe na brzuchu 😁 😁 😁


mi tez tak ostatnio zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
darurka ja mam dwa terminy tylko 2 i 4 kwietnia hehe chodzilam do przychodni przyszpitalnej do szpitala nr 2 do Czosnyki ale zmienilam go szybko i chodze teraz na dworcowa to byla kiedys przychodnia kolejowa do gin. Marciniak a ty??


Ja chodze do Alfonsa Zillmana chodzilam na kase...ale NFZ nie podpisal z przychodnia kontraktu...i treaz place bo nie bede na koniec zmieniac lekarza jak ten od pocztaku prowadzi moja ciaze...na USG do Wasilewskiego...lekarz idealny wszytko opwie warty jest kazda cene...a dzis na usg ide do kliniki gin-polozniczej Victoria nie daleko Jurasza...bo Wasilewski byl na urlopie i nie moge sie dodzwonic ...ale Sarga tez ma dobra opinie ...wiec sobie mykam...bo Usg na kase jak bylam naCzerkaskiej na lesnym to porazka...taka nie miła s*** ze przez 15min lezalam i nic nie powiedzal tylko ze moge sie wytrzec..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej Mamuski 🙂 🙂 🙂
Ja zaraz jade na 3d 🙂 😉 Jestem taka podniecona jakbym na randke szła;p
Alexia-a ja jestem 28 i 3 dni i moje dziecko ma ulozenie posladkowe,myslisz ze zobacze ja dzisiaj ???

Who knows, ja byłam w 25 tygodniu i dupa, lekarz mówił mi już wtedy że to ostatni gwizdek, potem już gwarancji nie ma że buzię zobaczysz, moja się wtuliła w macicę i lipaaaaa, probować można ale ryzyko duże bo i dziecko już duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...