Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fotki super
mnie się to z piłką podoba najbardziej i jeszcze to w tym pociągu czy autobusie czy cokolwiek by to nie było
i faktycznie Justyna jesteś taka słodziutka dziewczyneczka a zarazem super kobieca
i masz coś w sobie takiego niewinnego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
fotki super
mnie się to z piłką podoba najbardziej i jeszcze to w tym pociągu czy autobusie czy cokolwiek by to nie było
i faktycznie Justyna jesteś taka słodziutka dziewczyneczka a zarazem super kobieca
i masz coś w sobie takiego niewinnego ☺️


😘 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
Mlody juz drze pape w lozeczku wiec musze mu butle zaaplikowac.. a ja mialam okropna noc.. nie moglam spac, dusilam sie, kaszlalam chuj wie o co kaman, jakies skurcze mnie non stoop lapaly i pocilam sie jak swinia.. do dupy
ubieram sie i ide po mojego biednego laptopa 😞 tzn pewnie mi go jeszcze nie oddadza tylko obwieszcza co mu dolega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka..
moje malenstwo wlasnie zasypia. Ostatnio klade mu na oczy pieluszke i dziecko w sekunde odlatuje 😁 bez zadnego usypiania, bujania 😁

Dzisiaj idziemy na usg bioderek... 🤢 ciekawe cdzy wszystko bedzie ok..

Wiecie co.. kur.. zapomnialam ze wczoraj mialam isc na szczepienie malego. Pomylily mi sie dni.. i teraz musze czekac kur.. 3 tyg na szczepienie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
hejka..
moje malenstwo wlasnie zasypia. Ostatnio klade mu na oczy pieluszke i dziecko w sekunde odlatuje 😁 bez zadnego usypiania, bujania 😁

Dzisiaj idziemy na usg bioderek... 🤢 ciekawe cdzy wszystko bedzie ok..

Wiecie co.. kur.. zapomnialam ze wczoraj mialam isc na szczepienie malego. Pomylily mi sie dni.. i teraz musze czekac kur.. 3 tyg na szczepienie. 😠

hehe no zdarza się
ja też nie pamiętam już kiedy mam drugie szczepienie bo sobie nie zapisałam ale idę w czwratek do pediatry to się dowiem
jesli chodzi o tą pieluchę to moja mama zaczęła nazywać ją "nianią" hehe i sama zaczęła jej kłaść ale ona robi to tak inaczej jakoś tak na boku ale zauważyłam że moja woli się w niej zakopać jak Witek Kasi

Kamila jak tam przygotowania do ślubu???? bo dla mnie to czarna magia w ogóle nie iwem jak mam to z tymi naukami rozwiązać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam poważne pytanie 😁
moja mała jest raczej wyłącznie na cycu , MM dostaje średnio raz w tygodniu w jakiejś kryzysowej sytuacji jak coś wypiję albo zjem albo jak ją zostawiam na dłużej i kończy nam się mleko tj do tej pory miałam NANA 1 i nie wiem co zakupić tak na wszelki wypadek czy to samo czy coś innego , co radzicie??????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Matylda ja nauki dostalam od ksiedza wypisane. Nie musialam na nie chodzic 🙂
Teraz dopinamy wszystko na ostatni guzik .
Jeszcze zostalo nam odebranie zapowiedzi w kosciele, dokupic alkohol trzeba i wszystko...
i pozostaje czekac do 16 lipca 🙂

no tak ale wy urządzacie jakieś przyjęcie a my nic , kompletnie nic tylko naszą mamę i świadków chcemy na obiad zaprosic ale mniejsza z tym
my chcemy uniknąć w ogóle spotkania z "naszym" księdzem bo ślub (ewentualny) da nam znajomy ksiądz tylko kurde nie wiem jak to wszystko obejść bo Paweł ma nauki "zaliczone" z pieczęcią i tym wszystkim a ja nic i nawet nie wiem gdzie mam się z tym udać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra mam poważne pytanie 😁
moja mała jest raczej wyłącznie na cycu , MM dostaje średnio raz w tygodniu w jakiejś kryzysowej sytuacji jak coś wypiję albo zjem albo jak ją zostawiam na dłużej i kończy nam się mleko tj do tej pory miałam NANA 1 i nie wiem co zakupić tak na wszelki wypadek czy to samo czy coś innego , co radzicie??????????????????????????????????

moze jak podawalas jej juz te mleko NANa1 to kup to samo. Ja mam w razie czego mleko Bebilon 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Matylda ja nauki dostalam od ksiedza wypisane. Nie musialam na nie chodzic 🙂
Teraz dopinamy wszystko na ostatni guzik .
Jeszcze zostalo nam odebranie zapowiedzi w kosciele, dokupic alkohol trzeba i wszystko...
i pozostaje czekac do 16 lipca 🙂

no tak ale wy urządzacie jakieś przyjęcie a my nic , kompletnie nic tylko naszą mamę i świadków chcemy na obiad zaprosic ale mniejsza z tym
my chcemy uniknąć w ogóle spotkania z "naszym" księdzem bo ślub (ewentualny) da nam znajomy ksiądz tylko kurde nie wiem jak to wszystko obejść bo Paweł ma nauki "zaliczone" z pieczęcią i tym wszystkim a ja nic i nawet nie wiem gdzie mam się z tym udać 😞

no u nas bedzie wesele na 130 os.
To idz do kosciola swojego na nauki a jak nie chcesz tam bo tego ksiedza nie lubisz to do innego. Ewentualnie moze jakis ksiadz wypisze ci nauki tak jak mi.. bez chodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Matylda ja nauki dostalam od ksiedza wypisane. Nie musialam na nie chodzic 🙂
Teraz dopinamy wszystko na ostatni guzik .
Jeszcze zostalo nam odebranie zapowiedzi w kosciele, dokupic alkohol trzeba i wszystko...
i pozostaje czekac do 16 lipca 🙂

no tak ale wy urządzacie jakieś przyjęcie a my nic , kompletnie nic tylko naszą mamę i świadków chcemy na obiad zaprosic ale mniejsza z tym
my chcemy uniknąć w ogóle spotkania z "naszym" księdzem bo ślub (ewentualny) da nam znajomy ksiądz tylko kurde nie wiem jak to wszystko obejść bo Paweł ma nauki "zaliczone" z pieczęcią i tym wszystkim a ja nic i nawet nie wiem gdzie mam się z tym udać 😞

no u nas bedzie wesele na 130 os.
To idz do kosciola swojego na nauki a jak nie chcesz tam bo tego ksiedza nie lubisz to do innego. Ewentualnie moze jakis ksiadz wypisze ci nauki tak jak mi.. bez chodzenia.

no tak ale nie są wymagane takie od księdza i z jakiejś poradni rodzinnej ????? tj te nauki bo ja słyszałam że sa dwa rodzaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...