Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

jak zyjecie?? 🙂

ja super po pierwszym dniu w pracy 🙂 w ogole nie czulam ze mnie rok nie bylo, dzieci byly baawrdzo grzeczne, niektore bardzo urosly, niektore nauczyly sie chodzic, inne mowic 🙂 w ogole wszyscy bardzo mili 🙂 mialam mnostwo energii caly dzien, wracam do domu a tu obiadek czeka gotowy 🙂 mezus polozyl Neliczke spac jakies pol godziny zanim przyszlam, wiec akurat zdazylam umyc rece, przebrac sie i zjesc i nela sie obudzila gotowa do zabawy 🙂 mam nadzieje ze jutro bedzie tez ok 🙂 Ogolnie Nelinia byla bardzo grzeczna i sporo jadla 🙂

Ola pytasz czy ktores dzidzi jeszcze tak wstaje na rowne nogi ?? Tak, moja Nela, robi tak od okolo 2 tygodni i coraz czesciej, ostatnio ma taka manie 🙂 non stop chce sama stac 🙂
co jeszczE?? ja dalam neli chyba ze 3 tygodnie temu fasole taka ciemnobrazowa i nic jej nie bylo


Jozeczek cudniasty!! moja nela nigdy w zyciu tak nie usiedziala i pewnie juz nie usiedzi!!!! o placzu za jedzeniem nie wspominajac ( chociaz o to sie wcia zmodle jeszcze),
Krzysia niestety nie widzialam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyska, Krzys przewrocil sie na cos??? biedaczysko 😞
u mnie w przedszkolu jest Arthur i on tez jak mial 1,5 roku przewrocil sie na podworzu jak gonil dzieci i sobie zeba wybil, troche strachu sie wszyscy najedli, troche sie baly dziewczyny ze rodzice zrobia afere na calego, ale na szczescie zrozumieli ze wypadki sie zdarzaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
co tam sie wydarzylow tych szpilkach>? ja tego nie ogladam ale schejbalowa glowna role grala a teraz jej nie ma, przeciez niby byla w ciazy i chyba slub brala nei? i co sie wydarzylo ze ona mjuz nie gra, przeciez to jej serial byl

szczerze to niewiem za bardzo co i jak bo ze szczegolami nie ogladalam bo moj noworodek ryczal na calej 2 serii a na 3ciej nie moglam ogladac tv bo byl metr za jej lozeczkiem.
Teraz cos w serialu ja wyslali do ameryki niby do matki bo w prywatnym zyciu chyba znow z ciazy byla czy jak-niewiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
tyska, Krzys przewrocil sie na cos??? biedaczysko 😞
u mnie w przedszkolu jest Arthur i on tez jak mial 1,5 roku przewrocil sie na podworzu jak gonil dzieci i sobie zeba wybil, troche strachu sie wszyscy najedli, troche sie baly dziewczyny ze rodzice zrobia afere na calego, ale na szczescie zrozumieli ze wypadki sie zdarzaja
to ty nie wiesz? moj Krzysiu juz jakis czas temu, w styczniu wyrznal sie na panelach jak zapierdzielal raczkujac w moja strone, maz byl przy nim i go nie uchronmil, polecial na lokcie ale glowki nie utrzymal. Przezylam koszmar jak wpadlam tam po uslyszeniu tragicznego placzu i zobaczylam wiszacy zabek i mnostwo krwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu!! brzmi powaznie!!!! jak mi go szkoda 😞
i pewnie wy tez sie mnoostwo strachu najedliscie.... noa le widzialam chodzacego Krzysia wiec widac daje rado chlopisko bez jednego zeba na przedzie 😉 😉 na szczescie to byl tylko mleczak i nowy juz za jakies 6 lat w to miejsce uorsnie 🙂

a co sie dzieje jesli dzidzia wczesnie straci zabka?? czy moga byc jakies konsekwencje typu trudnosci w mowie czy seplenienie??nie wiesz Tysia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
jezu!! brzmi powaznie!!!! jak mi go szkoda 😞
i pewnie wy tez sie mnoostwo strachu najedliscie.... noa le widzialam chodzacego Krzysia wiec widac daje rado chlopisko bez jednego zeba na przedzie 😉 😉 na szczescie to byl tylko mleczak i nowy juz za jakies 6 lat w to miejsce uorsnie 🙂

a co sie dzieje jesli dzidzia wczesnie straci zabka?? czy moga byc jakies konsekwencje typu trudnosci w mowie czy seplenienie??nie wiesz Tysia?
nic mi nie mowili na ten temat a bylam u dentystki i lekarki. Ze zgryzem moze byc problem jak wyrosnie nowy zab i moze krzywo rosnac, ja tak mialam w tym samym miejscu, nie miescil mi sie zab ale kazano mi jesc twarde rzeczy i sie wyprostowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Poza tym, też nie wiedziałam co dokładnie stało się Krzysiowi. Biedaczek kochany, ale na pewno dzielnie to zniósł, bo teraz pewnie radosne dziecko, co? 🙂
kochana on po 10 minutach zapomnial ze cos sie stalo, smial sie, wkjladal od razu paluchy do buzi i nic go nie bolalo ! Dzieki Bogu ! Spal normaln ie, wogole nie odczulismy ze cokolwiek sie stalo. A on to wogole taki chichacz, do wszystkich cieszy pape, najbardziej lubie jak jestesmy gdzies w przychodni gdzie sa ludzie i dzieci, on jest w siodmym niebie, wszystkich sobie kupi, gania wszedzie, wszyscy go prowadzaja bo chodzi do obcych ludzi i ich zaczepia lapie za rece i z nimi chodzi wiec maly cygan z niegol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Tysia to Krzysio jak moja Helka, też tylko zaciesza ^^
Dziś znowu gdzieś przywaliła i krwawiła, akurat dałam jej kęsa rogala i zobaczyłam na nim krew, a ona nic nie beczała 🤢
A wcześniej znowu wyleciała z łóżka mojego na twarz 🤢 Chciała zejść sobie przodem, ale za szybko podraczkowała do krawędzi i wyleciała jak z procy 😁 Pół minuty ryku, zobaczyła moją cyfrówkę i spokojnie zaczęła się do niej dobierać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Poza tym, też nie wiedziałam co dokładnie stało się Krzysiowi. Biedaczek kochany, ale na pewno dzielnie to zniósł, bo teraz pewnie radosne dziecko, co? 🙂
kochana on po 10 minutach zapomnial ze cos sie stalo, smial sie, wkjladal od razu paluchy do buzi i nic go nie bolalo ! Dzieki Bogu ! Spal normaln ie, wogole nie odczulismy ze cokolwiek sie stalo. A on to wogole taki chichacz, do wszystkich cieszy pape, najbardziej lubie jak jestesmy gdzies w przychodni gdzie sa ludzie i dzieci, on jest w siodmym niebie, wszystkich sobie kupi, gania wszedzie, wszyscy go prowadzaja bo chodzi do obcych ludzi i ich zaczepia lapie za rece i z nimi chodzi wiec maly cygan z niegol

jak dobrze, że takie dzieci szybko zapominają 🙂 "mały cygan" haha dobre 😁 czyli problemu nie masz, żeby ktoś Ci się dzieckiem zajął, bo ze wszystkimi mu dobrze.. no i dobrze 😁 u mnie w sumie tez tragedii nie ma, Kacper lubi kobiety 😁 do mężczyzn dłużej się przekonuje. Ale przez pierwsze momenty muszę być przy nim (jak kogoś pierwszy raz widzi), żeby przełamał lody 🙂

a ja uciekam przed tv trochę pozalegać i później spać.
dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
haha Tysia to Krzysio jak moja Helka, też tylko zaciesza ^^
Dziś znowu gdzieś przywaliła i krwawiła, akurat dałam jej kęsa rogala i zobaczyłam na nim krew, a ona nic nie beczała 🤢
A wcześniej znowu wyleciała z łóżka mojego na twarz 🤢 Chciała zejść sobie przodem, ale za szybko podraczkowała do krawędzi i wyleciała jak z procy 😁 Pół minuty ryku, zobaczyła moją cyfrówkę i spokojnie zaczęła się do niej dobierać 😁

taaa mój sobie drzwiami przywalił, 'pipka' mu się zrobiła na oku a gówniarz nawet nie jęknął 😁 a dzień wcześnie (albo to było tego samego dnia) rozciął sobie łuk brwiowy drugiego oka, bo wspinał się na stół. A, że to jego początki były to wyrżnął twarzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok skonczyl sie szpilki...
Moja dzis tez przywalila czolem w rurke od hustawki bo sie potknela i robi jej sie mega sliwa 🤢
no niestety ale takie uroki dziecinstwa, jeszcze nie raz nasze maluchy cos sobie zrobia. Najwazniejsze zeby wychodzily z tego szbko cali i zdrowi i tym akcentem zegnam sie na dzis.
Dobranc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostastnio jak bylismy w przychodni to upatrzyl sobie jednego pana i tak do niego lazil i sie na niego patrzyl ze sie smialam ze jakby mowil to moglby wypalic "tata?" 😁 😁 a do kobiet ktore do neigo gadaly tylko sprzedawal banany. On chyba nie wie ze ja to mama 🙂 ta jedna jedyna glowny obiekt zainteresowania. Z kim nie jest to jest dobrze, kogo nie zobaczy po przebudzeuiu to dobrze, byle by ktos sie pojawil i wyciagnal z lozeczka. moglabym nie istniec 🤔 dziadowa maly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morning!

Całuski dla Adalki niech tam mamę ugryzie żeby czasem do nas zajrzała 😁

Ola- tenks god! 😁

Tysia- ja też czuję się olewana jako MAMA, moja łazi za babcią i woła maaaamaaaa a mnie to generalnie ma w dupie 😁 😁 A jak moja siostra przyjechała to JA jej na ręcę wziąć nie mogłam bo ta w ryk i tylko do cioci na rączki 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ostastnio jak bylismy w przychodni to upatrzyl sobie jednego pana i tak do niego lazil i sie na niego patrzyl ze sie smialam ze jakby mowil to moglby wypalic "tata?" 😁 😁 a do kobiet ktore do neigo gadaly tylko sprzedawal banany. On chyba nie wie ze ja to mama 🙂 ta jedna jedyna glowny obiekt zainteresowania. Z kim nie jest to jest dobrze, kogo nie zobaczy po przebudzeuiu to dobrze, byle by ktos sie pojawil i wyciagnal z lozeczka. moglabym nie istniec 🤔 dziadowa maly 😁


Tysia mój postępuje dokładnie tak samo. Jedyną osobą na której widok krzyczy z radości jest jego dziadek ... Rozpieścił go na maxa, ciągle go bawi a regułą stało się latanie koło żyrandola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm Bry 🙂

Co do sukienek mi sie nie widzą żadne a tym bardziej ta co Alice pokazałaś ostatnia,
ja lubie proste bawełniane
Anielka miała te na chrzinach :0 do tego też z coccodrillo czapeczke koronkowa z kwiatuszkiem i bolerko , wszystko na szydelku.
http://allegro.pl/coccodrillo-sukienka-lato-r-86-jak-nowa-i2175442826.html

Cóz jakas taka niezywa jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...