Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my dalej jesteśmy na bebilon pepti i chyba 3 z tego nie ma... A moj pije mleko 3 razy po 210 w tym raz w nocy, chociaż teraz własnie wypił 120 ale pewnie niedługo dokończy.

Marinka tort bez mąki? Pokażesz przepis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hmmm ja tez będę piec tort , bo u mnie to juz tradycja. Tylko , że ja pieke tort czekoladowo-orzechowy Pascala( on jest bez mąki) i przekładma go specjalna masa taka 🙂.. a i pewnie zalaitwie sobie mase włoska w cukierni i zrobie kwiatuszki 🙂


Poproszę o przepis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ola dziewczyny mają rację masz piękną twarz i figurę ☺️ Ola a nie masz zablokowanej galerii na fb?

Alice a u Ali stosowałas diprobase? mój już 1,5 mca ma te plamy a ostatnio jeszcze więcej mu wyszło.

Dziękuję, mam poblokowane ale widoczna jest historia tego co robiłam, zaraz tam pogrzebię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna przeprazam nie zauwazylam ale juz odpowiadam....

u Ali stosowalak krotko ale nie dzialalo. Ja mam tez tak jak Ala suche plamy na przedramieniu i co sie okazalo ze u mnie pieknie znikaja a u ali pomaga masci z mocznikiem bo jak mi to podpowiedziala jedna znajoma to moze niejest AZS tylko to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rogowacenie_mieszkowe

i w tym pomagaja masci z mocznikiem i faktycznie slicznie u mnie zeszly plamy ktore nascie lat mialam a ostatnio coraz czesciej a u Ali tez zalagodzilo 🙂
Ja uzywam Kermuren i Hasceral.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Alice. Pamiętam, że pisałyście o tej maści z mocznikiem i chyba miałaś się zapytać alergologa czy możesz stosować? Zaraz zadzwonie się umówię się do alergologa i popytam o te maści, sama wolę nie kombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
S. kupił Lenie nocnik wczoraj. I co robi moje dziecko? 🤪
Nie chce na nim siedzieć tylko zakłada go na głowę 🥴


😁 😁 😁 mój jak dorwie nocnik to rozbiera go na części pierwsze, Ola musisz pokazać jej o co kaman 😉 a tak na poważnie próbowałaś posadzić ją od razu po przebudzeniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna my czekalismy 1,5 miesiaca na wizyte 😞 dzwonilam pod koniec roku to mi mowili ze mam zadzwonic w styczniu jak bede nowe limity nfz i tak zadzwonilam i w 2 miejscach bylu na marzec a tam gdzie bylismy na 16 lutego 😞

Wlasnie dziecko mnie wycyckalo i padlo spac.
to ja tez zmykam bo zle sie czuje to chociaz poleze spbie spokojnie.
bede pozniej.
milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ej dziewczyny czy kasza jęczmienna pęcznieje? Bo robię krupnik (Asia zainspirowałaś mnie 😁) i nie wiem ile jej dać!

Pęcznieje. Ja na 7 litrowy gar daje 1,5 woreczka. Ale zależy co kto lubi, ja lubię gęsty a jak chcesz mieć rzadziznę to wsyp jeden 😉

Przyszły pajace z Nexta - matko jakie ogromne - nie wiem kiedy ja jej to założę, jak na 3-letnie dziecko normalnie 😮 Powinno być coś pośredniego 🤢
A kurteczka - miś super. Za to dziady sukienki nie przysłali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ej dziewczyny czy kasza jęczmienna pęcznieje? Bo robię krupnik (Asia zainspirowałaś mnie 😁) i nie wiem ile jej dać!

Pęcznieje. Ja na 7 litrowy gar daje 1,5 woreczka. Ale zależy co kto lubi, ja lubię gęsty a jak chcesz mieć rzadziznę to wsyp jeden 😉

Przyszły pajace z Nexta - matko jakie ogromne - nie wiem kiedy ja jej to założę, jak na 3-letnie dziecko normalnie 😮 Powinno być coś pośredniego 🤢
A kurteczka - miś super. Za to dziady sukienki nie przysłali 😠

a zamawiałaś 19 tak? Czyli 12 dni szły, dobrze kombinuję? Mówisz, że ogromne.. hmm.. ale trochę zbiegną się w praniu więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ej dziewczyny czy kasza jęczmienna pęcznieje? Bo robię krupnik (Asia zainspirowałaś mnie 😁) i nie wiem ile jej dać!

Pęcznieje. Ja na 7 litrowy gar daje 1,5 woreczka. Ale zależy co kto lubi, ja lubię gęsty a jak chcesz mieć rzadziznę to wsyp jeden 😉

Przyszły pajace z Nexta - matko jakie ogromne - nie wiem kiedy ja jej to założę, jak na 3-letnie dziecko normalnie 😮 Powinno być coś pośredniego 🤢
A kurteczka - miś super. Za to dziady sukienki nie przysłali 😠

a zamawiałaś 19 tak? Czyli 12 dni szły, dobrze kombinuję? Mówisz, że ogromne.. hmm.. ale trochę zbiegną się w praniu więc luzik 🙂

Mimo wszystko są biiiggg, zresztą zobaczysz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...