Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ola z tym fejsem to jest tak, że ktoś kogo nie masz w znajomych moze zobaczyc twoje zdjecie, jak ktoś waszych wspolnych znajomych je skomentuje, reszty nie da rady zobaczyc 🙂

I dziewczyny jakie te pajace zamawiałyście? 80 czy 86??

Ania - wiem ale szkopuł w tym że Alice wchodziła przez konto brata 🙂 Zresztą nieważne, możliwości jest wiele 🙂

Pajace mam na 86, te na 80 są już na styk 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka - miałam Ci odpowiedzieć.. Nie wysadzałam Lenki rano po przebudzeniu bo ona budzi się ok 6-tej kiedy ja jeszcze nie jestem w stanie myśleć i tylko z jednym otwartym okiem robię jej jeść a dwa nocnik mam od wczoraj od 22-ej więc nie zdążyłam jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tynka - miałam Ci odpowiedzieć.. Nie wysadzałam Lenki rano po przebudzeniu bo ona budzi się ok 6-tej kiedy ja jeszcze nie jestem w stanie myśleć i tylko z jednym otwartym okiem robię jej jeść a dwa nocnik mam od wczoraj od 22-ej więc nie zdążyłam jeszcze 😉


Ja z rana też nie wysadzam, nie chce mi się zrywać, biorę go do łóżka i coś sobie kombinuje. Miałam na myśli taką drzemkę w dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola i Marinka (i jeszcze Kasia Tutli której tu nie ma 🤢) - od 26 marca do 30 marca przebywam na szkoleniu w SEROCKU więc mam was po drodze. Może akurat zawitam 🙂 Ile km. jest z Warszawy do Serocka??

Swoja drogą nie wiem jak bez mojej małej niuńki wytrzymam tydzień 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ola i Marinka (i jeszcze Kasia Tutli której tu nie ma 🤢) - od 26 marca do 30 marca przebywam na szkoleniu w SEROCKU więc mam was po drodze. Może akurat zawitam 🙂 Ile km. jest z Warszawy do Serocka??

Swoja drogą nie wiem jak bez mojej małej niuńki wytrzymam tydzień 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Wiola od granicy do granicy jest 40 km 🙂
A to akurat Laura 26-tego roczek skończy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Wiola ja teraz w Mławie jestem ale chetnie bym sie z Toba spotkała 🙂


Ola jestes??

Jeszcze chwilkę jestem, na 17.30 mam fryzjera ale nie wiem czy zdążę bo mojego husbanda jeszcze nie ma 🤢


bedzie grzywka?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bryyy
w szoku jestem że nie robicie roczków w kościele 🤪 🤪
tzn.myślałam tak jak Wiola że to w całej Polsce norma 😁 😁 😁 głupol ze mnie 😁
my robimy 1 kwietnia, bo u nas w kościele jest roczek raz w miesiącu
sukieneczkę już mamy 😉 taką 😜
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/69688222978136421984.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Kasia a gdzie kupiłaś tą sukieneczkę? Strasznie mi się podoba 🙂 No u nas też jest raz w miesiącu i akurat wypada 9 kwietnia.

Ola - no niestety nie będzie mnie na roczku Lauruni 😞


Wiola na allegro, kobita sprowadza albo ktoś jej wysyła z Anglii, bo to Early Days, typowa marka angielska, ja ją kupiłam za 30zł, nową 🤪
Mogłybyśmy się umówić że ci ją potem pożyczę, np.2 kwietnia, ale gorzej będzie jak ja Liwka zbrudzi i nie będzie się dało doprać, 🥴, wiec musiałabyś mieć jakąś i tak przygotowaną.
Ja chętnie pożyczę 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Kasia a gdzie kupiłaś tą sukieneczkę? Strasznie mi się podoba 🙂 No u nas też jest raz w miesiącu i akurat wypada 9 kwietnia.

Ola - no niestety nie będzie mnie na roczku Lauruni 😞


Wiola na allegro, kobita sprowadza albo ktoś jej wysyła z Anglii, bo to Early Days, typowa marka angielska, ja ją kupiłam za 30zł, nową 🤪
Mogłybyśmy się umówić że ci ją potem pożyczę, np.2 kwietnia, ale gorzej będzie jak ja Liwka zbrudzi i nie będzie się dało doprać, 🥴, wiec musiałabyś mieć jakąś i tak przygotowaną.
Ja chętnie pożyczę 😉 😉


Chętnie bym pożyczyła ale tak jak napisałaś nie wiadomo co Liwcia zrobi 😜 A powiedz ni na jaki rozmiar kupowałaś i czy masz jakiegoś linka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola rozmiar 86, jest długa, bo prawie do kostek, ale jak by była mniejsza tzn. 80 to by w brzuszku ją pewnie uciskała bo ta jest na styk 🙂


Nie wiem czy moja 86 cm nie miałaby za długą. A linka albo nazwę sprzedawcy masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola rozmiar 86, jest długa, bo prawie do kostek, ale jak by była mniejsza tzn. 80 to by w brzuszku ją pewnie uciskała bo ta jest na styk 🙂


Nie wiem czy moja 86 cm nie miałaby za długą. A linka albo nazwę sprzedawcy masz?

nie, wydaje mi się że miała by ją tak jak Liwia, albo i krótszą, bo Laura jest długaśna laska 😉
zaraz wejde na allegro i poszukam linka

http://allegro.pl/early-days-piekna-sukieneczka-1-5-2-l-zlote-roze-i2092281467.html
proszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...