Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

ja dzisiaj wykonczona po pracy, jakos energia mnie opuscila juz na poczatku tygodnia cos.......

dziewczyny, moja nela ostatnio sporo placze i warczy ze tak powiem ( chyba zabkowanie, choc juz nie wiem ile razy podejrzewala ze to to 🙂??) no i w zwiazku z tym dostala strasznej chrypy, prawie glos stracila!!!
jest wesola i nic innego jej nie dolega, tylko chrypa. Macie jakies pomysly jak temu zaradzic??

dziekuje i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien NIE dobry ;(

Właśnie dostałam informacje ze zginął w wypadku samochodowym mój najbliższy kuzyn ;( Osierocił córke 3miesięczna...
Poza tym ide się wepchnąć do okulisty na 14sta bo mam dziwne objawy w lewym oku od czasu tego laseru ktore nasilaja sie przy dzwiganiu i boje się czy coś mi się nie odkleja i co to wogole jest ;(
Do tego moj maz podlapal naszego wirusa i po mnie i Ali teraz on chorowitek 🤔 🤢
Pier****ny dzień 😞

Edit:
Wszystkiego najlepszego dla Liwii Kaceperka i Fabianka-zdrówka dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
nie mam jeszcze netu dzis ide podpisac nowa umowe.
eh...
Sto lat dla dzieciaczków.
Alice - współczuję.
Nikola połknęła kawałek OSTREGO metalu (cm na cm) nie wiem czy powinnam jechac na usg czy czekac na kupe? Najgorsze że były ostre krawędzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny.

Magda moze panikuje ale ja na Twoim miejscu to juz bym dawno w szpitalu byla bo bym sie bala ze ten ostry kawalek moze przeciac delikatne jelita dziecku!! przepraszam co innego polknac okragla 1 groszowke czy co innego tam a co innego jak piszesz 1cm2 ostrego metalu! Jedz do szpitala i powiedz ze dziecko osrty przedmiot polknelo-mysle ze powinni jakos dzialac-przeswietleni rezonans czy cos? J bym tak zrobila bo wole huhac na zimmne niz sie oparzyc i miec wyrzuty ze nie zadzialalam.

zbieram sie do okulisty bo mnie to oko wykonczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja od rana troche załatwiania miałam po urzedach ale już z głowy 😉

brechti, marinka jak tam "nasze" odchudzanie?? bo ja ciagle chodze myśle o tym, kiedy bede mogła zjeśc i CO będe mogła zjeść. 😁 😁 ale na fitness chodze dzielnie i brzuszki pykam wieczorem. i od ponad tygodnia nie jadłam nic słodkiego (poza tą 1 czy 2 babeczkami 😁 😁)

aaa i druga jedynka na dole się pojawiła w końcu. a ta górna to taka łopata mu idzie - jak królik bugs bedzie wyglądał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Buziaki dla Liwejszyn, Fabianejszyn i Kacperejszyn :*
Z hel byłam wczoraj u doktórki, mamy nystatynke i aphtin 🙂
Nikolina, hehe, no u mnie dieta to taka że nie jem po 19 i piję dużo wody i ograniczam (OGRANICZAM!) słodkości ^^ Kurde muszę wrócić na fitness ale to dopiero może od kwietnia... 🤨 I jak będzie sucho to zaczynam biegać 🙂
Alice, przykro mi 😞
Zdjęcia Józia cudne, no i nowe Tynki z Gabrysiem też wspaniałe! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania dobrze, że macie leki, a Helenka dobrze się czuję, nie rozniosło się jej?

Magda jeśli to miało bardzo ostre krawędzie to bym się bała...

Alice współczuję 😞

A do mnie ciotka przyjechała i łeb mi pęka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kurde już schizuje.
nie pojechałam bo moi rodzice stwierdzili że nie zjadła tego na pewno.
Ale mam wątpliwości bo się krztusiła, kur***wa sama nie wiem. Swoją drogą gdyby połknęła coś co jest ostre jak nóź to zanim doszło by do gardła to by pokaleczyło usta, język, podniebienie.
Staram się myśleć racjonalnie.
Eh sorry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzisiaj tłok 😁 Aż dwie strony do nadrabiania mialam-szalenstwo 🙂

Alice -przykro mi z powodu kuzyna,wiem co czujesz bo mi trzy lata temu też zginął kuzyn i to w dzien matki 😞


Magda-ja juz dawno bym pojechala do spzitala nie ma na co czekac,lepiej sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...