Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
😞

A Ty co znowu? 😮


aj bo dawno nie miałam takiego burzliwego poranka
wszystkiego mi się odechciewa i jeszcze auto nie chce odpalic dziadostwo jeszcze trzeba bedzie akumulator kupić bo nawet mrozów nie było , ni jeździłam dwa dni i dupa już nie pojadę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
😞

A Ty co znowu? 😮


aj bo dawno nie miałam takiego burzliwego poranka
wszystkiego mi się odechciewa i jeszcze auto nie chce odpalic dziadostwo jeszcze trzeba bedzie akumulator kupić bo nawet mrozów nie było , ni jeździłam dwa dni i dupa już nie pojadę

😮
masz oklaska chociaż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam do Justyny i tak się nagadałam że nie wiem co mam Wam napisać
ogólnie jest dobrze, leży i odpoczywa, fizycznie czuje się dobrze choć wiadomo tęskni za domem
opieka w szpitalu B. dobra i ma nadzieję że jutro po wizycie okaże się że pójdzie do domu
krążek ściągną około 36 tygodnia a czy urodzi wtedy , czy wterminie czy po terminie to bedzie zależało od Krzysia i jej szyjki
po powrocie do domu pewnie będą normalne zalecenia jak u każdej czyli nie dzwigać i nie podnosić
więc czekamy czy jutro się pojawi czy nie
oczywiście pozdrawia wszystkie mamuśki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Ty już odmalowana wyszykowana na obiadek?????????

do mnie przyjadą dziś siostry męża bo jednak się namyśliły ja się nie zgodziłam na to aby kupowały nam wózek więc kupią nam łóżeczko z materacem i mamy dogadać szczegóły co i jak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dzwoniłam do Justyny i tak się nagadałam że nie wiem co mam Wam napisać
ogólnie jest dobrze, leży i odpoczywa, fizycznie czuje się dobrze choć wiadomo tęskni za domem
opieka w szpitalu B. dobra i ma nadzieję że jutro po wizycie okaże się że pójdzie do domu
krążek ściągną około 36 tygodnia a czy urodzi wtedy , czy wterminie czy po terminie to bedzie zależało od Krzysia i jej szyjki
po powrocie do domu pewnie będą normalne zalecenia jak u każdej czyli nie dzwigać i nie podnosić
więc czekamy czy jutro się pojawi czy nie
oczywiście pozdrawia wszystkie mamuśki


ooooooooo a ja jej przed chwilą sms'a wysłałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola Ty już odmalowana wyszykowana na obiadek?????????

do mnie przyjadą dziś siostry męża bo jednak się namyśliły ja się nie zgodziłam na to aby kupowały nam wózek więc kupią nam łóżeczko z materacem i mamy dogadać szczegóły co i jak 😮

Jeszcze w koszuli siedzę i z wałkami na głowie więc jestem "wery seksi" 🙃 Makijaż zaczęłam ale nie skończyłam, jakiegoś lenia mam.
Mężuś zamiast jeść śniadanie to przed kompem siedzi, zaraz go pogonie i się afera zrobi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czeeeeeeeeść mamcie 🙂
O jej ja dzisiaj też miałam noc nie przespaną 😞 moj synuś od godz 1 do 4 szalał w brzuszku 😞 pierwszy raz był taki niespokojny w nocy. Nawet kolacjo- śniadanie jadłam o 3w nocy i nic nie pomogło 😞
No i już od 8 na nogach jesteśmy z worami pod oczami 😞


Hihih, jak coś zjesz to dzidzia tym bardziej będzie szalała, bo dostanie dodatkowy zastrzyk energii 🙂 Też tak mam, że spać po nocach nie mogę, chociaż moja córa to już coraz mniej się rusza więc o dziwo śpię lepiej. Tak więc lepiej spróbuj wtedy zmienić pozycję, bo brzdącowi może być nie wygodnie, albo pogłaszcz delikatnie się po brzuszku i porozmawiaj z maleństwem, u mnie pomagało 🙂 🙂

Przewracałam sie z jednego boku na drugi i nic nie pomagało. Glaszczenie tez nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema!
Tutliputli no poleciłam haha kraków i zakopca no i dzięki, że o wieliczce przypomniałaś! jeszcze wrzuciłam "lokalne" atrakcje jak forty w Srebrnej Górze, sztolnie w Walimiu i zamek Książ. Żeby nie było, że wysyłam gości na drugi koniec Polski...
Moja mała wiercila się za to strasznie jak się położyłam do łóżka, a to czkawka, a to zmiana pozcji no i tak z półtora h to czekałam aż przestanie mną wstrząsać. A ledwo się rano obudziłam- to samo..
Fajnie, że Justyśka wraca i najważniejesze, że ma dobrą opiekę!
Leon ma dziś imieniny 😁 znowu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon ma obchodzi imieniny wtedy co ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli jeszcze trochę
a tak serio to dziś jest z nim i ze mną nieciekawie
ten pies po pierwsze rozwala moje małżeństwo a po drugie na męczy mnie już strasznie
właśnie przechodzi okres dojrzewania i buntu i nawet zastanawiamy się z Pawłem żeby go pozbawić męskości ale czytałam że wtedy może mieć depresję i być osowiały więc nie wiem co lepsze pies z ADHD czy pies z depresją 🤢
dziś przeszedł sam siebie na prawdę od czwartej spania nie było
i miałam być taka nieugięta ale jak zobaczyłam teraz jak się telepie na dworze na łańcuchu to mnie sumienie ruszyło i już leży na kanapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sześć dziewszyny 😁
No Tutliputli przeprowadziłam się do mieszkania po babci (...), bo jak do tej pory to z rodzicami mieszkałam. No a wiadomo, że lepiej na swoim. Musieliśmy trochę wyremontować, pokupować łóżka i inne gadżety.. no ale zapomnieliśmy o żelazku :d no i muszę czekać na wypłatę, bo wszystko wydane 😁
Jestem głodna, a nie mam chleba!!!! muszę lecieć do sklepu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Sześć dziewszyny 😁
No Tutliputli przeprowadziłam się do mieszkania po babci (...), bo jak do tej pory to z rodzicami mieszkałam. No a wiadomo, że lepiej na swoim. Musieliśmy trochę wyremontować, pokupować łóżka i inne gadżety.. no ale zapomnieliśmy o żelazku :d no i muszę czekać na wypłatę, bo wszystko wydane 😁
Jestem głodna, a nie mam chleba!!!! muszę lecieć do sklepu...

AAAAAAAAAAAAAAAAA a mnie chyb aczeka przeprowadzka za kilka miesięcy i też trzeba zaczynać od zera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Leon ma obchodzi imieniny wtedy co ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli jeszcze trochę
a tak serio to dziś jest z nim i ze mną nieciekawie
ten pies po pierwsze rozwala moje małżeństwo a po drugie na męczy mnie już strasznie
właśnie przechodzi okres dojrzewania i buntu i nawet zastanawiamy się z Pawłem żeby go pozbawić męskości ale czytałam że wtedy może mieć depresję i być osowiały więc nie wiem co lepsze pies z ADHD czy pies z depresją 🤢
dziś przeszedł sam siebie na prawdę od czwartej spania nie było
i miałam być taka nieugięta ale jak zobaczyłam teraz jak się telepie na dworze na łańcuchu to mnie sumienie ruszyło i już leży na kanapie


ale Leon to jeszcze młody jest, więc poznaje swoje ciało 😁 Trzeba go gonić, żeby tego nie robił, ale nie ucinaj mu jajek, bo będzie smutny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co wracałam się do 2000 którejś tam strony bo szukałam Tyski żeby jej klasnąć i wiecie co nadziałam się na posta od beaty o którą się tak martwimy i tam w profilu jest taka pozycja "ostatnio na stronie" i ona była 18.02 więc chyba nas podgląda tylko nic się nie odzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Olu bardzo za te wszystkie informacje i Twoja opinie 🙂 i jestem juz zdecydowana, zamowie przez allegro ten Bebetto Magnum, bo to juz najwyzszy czas, a nigdzie go nie ma.. no i skoro mowisz ze czarny stelaz, to wezme czarny, bo tez sie zastanawialam 🙃 wiec DZIEKUJE Ci dobra kobieto raz jeszcze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
dziękuję Olu bardzo za te wszystkie informacje i Twoja opinie 🙂 i jestem juz zdecydowana, zamowie przez allegro ten Bebetto Magnum, bo to juz najwyzszy czas, a nigdzie go nie ma.. no i skoro mowisz ze czarny stelaz, to wezme czarny, bo tez sie zastanawialam 🙃 wiec DZIEKUJE Ci dobra kobieto raz jeszcze 😘

Nie ma sprawy 🙂 Polecam się 😉
My zamawialiśmy na allegro z firmy baby-express - byłam u nich już 2 razy i wiem że to nie firma krzak a i reklamację obsłużyli w tydzień więc polecam

http://allegro.onet.pl/bebetto-magnum-3w1-maxi-cosi-cabriofix-adac-i1398120653.html

tu jest link do tej aukcji na której ja zamawiałam razem z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio Fix - już jest zakończona ale znajdź sobie ich nowe aukcje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dziękuję Olu bardzo za te wszystkie informacje i Twoja opinie 🙂 i jestem juz zdecydowana, zamowie przez allegro ten Bebetto Magnum, bo to juz najwyzszy czas, a nigdzie go nie ma.. no i skoro mowisz ze czarny stelaz, to wezme czarny, bo tez sie zastanawialam 🙃 wiec DZIEKUJE Ci dobra kobieto raz jeszcze 😘

Nie ma sprawy 🙂 Polecam się 😉
My zamawialiśmy na allegro z firmy baby-express - byłam u nich już 2 razy i wiem że to nie firma krzak a i reklamację obsłużyli w tydzień więc polecam

http://allegro.onet.pl/bebetto-magnum-3w1-maxi-cosi-cabriofix-adac-i1398120653.html

tu jest link do tej aukcji na której ja zamawiałam razem z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio Fix - już jest zakończona ale znajdź sobie ich nowe aukcje 🙂


ok, zaraz popatrze, bo tez nie chce, zeby byly w razie co jakies problemy z reklamacja czy cos 🙃 skoro sie polecasz na przyszlosc, to wieczorkiem mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko ale w innej sprawie 🙂 a teraz lec juz do tesciowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...