Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

idę spać bo ledwo larze ja cześć rzeczy teraz muszę wrzucić do torby a reszta do pudła bo zaraz będziemy to przewozić. Nie wiem kiedy łózeczko rozstawimy tak w kwietniu na pewno teraz cały marzec ma stac to moze nie za bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
spakowane juz macie torby do szpitala???

jeszcze nie ale chyba powoli trzeba się za to zabrać...

tez mi sie tak wydaje....zwłaszcza ze jeszcze nic do tej torby nie kupiłam 😮...ja nawet torby nie mam 🤔

ja nie mam kocyka i kosmetyków typu linomag i spirytus, szczotki do włosków, a tak to już wszystko mam a torbą się nie martwię, ile wejdzie tyle wejdzie a resztę mąż dowiezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aisak co cie tak przerazilo??


no właśnie to o czym piszecie, torba, ciuszki, pranie, pościel, łóżeczko itd.........
jeszcze tyle rzeczy mam do zrobienie i cały czas mi się wydaje że czegoś mi brakuje lub czegoś nie wiem, albo co najgorsze nie zdążę
ja jakaś inna jestem, niektóre piszą ze już by chciały kwiecień i w ogóle, no mi się jak na razie nie śpieszy, jestem taką osobą że muszę mieć wszystko gotowe, absolutnie wszystko 🤔
nie ma ze coś dokupię, albo ktoś dowiezie 🤢
jakieś takie dziwne zboczenie moje 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
aisak co cie tak przerazilo??


no właśnie to o czym piszecie, torba, ciuszki, pranie, pościel, łóżeczko itd.........
jeszcze tyle rzeczy mam do zrobienie i cały czas mi się wydaje że czegoś mi brakuje lub czegoś nie wiem, albo co najgorsze nie zdążę
ja jakaś inna jestem, niektóre piszą ze już by chciały kwiecień i w ogóle, no mi się jak na razie nie śpieszy, jestem taką osobą że muszę mieć wszystko gotowe, absolutnie wszystko 🤔
nie ma ze coś dokupię, albo ktoś dowiezie 🤢
jakieś takie dziwne zboczenie moje 🤔 🤔

ja tez jeszcze połowy nie mam wiec spokojnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...