Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
część 🙂
ja wróciłam od lekarza. Mały waży w 32 tyg i 5 dniu 2001 gram, więc nie jest ani za duży, ani za mały 🙂 Wszystko ok, widziałam nawet buźkę w 2d, fakt, że to nie to samo co w 3 d, ale zawsze coś 😁
Idę ogarniać, bo zaraz dziadek do mnie wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a i mam już 10 kg do przodu ;/ najgorsze jest to, że coraz szybciej na wadze przybieram ;/ pewnie za miesiąc będę ważyła już 15 kg więcej a za 2 z 30 ;/ a nie jestem jakąś kruszyną, więc będę hipopotamem

Ja na początku strasznie przytyłam a teraz moja waga stoi..... I nie chce się ruszyć.... A jem jak opętana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a i mam już 10 kg do przodu ;/ najgorsze jest to, że coraz szybciej na wadze przybieram ;/ pewnie za miesiąc będę ważyła już 15 kg więcej a za 2 z 30 ;/ a nie jestem jakąś kruszyną, więc będę hipopotamem

Ja na początku strasznie przytyłam a teraz moja waga stoi..... I nie chce się ruszyć.... A jem jak opętana 😜

też jem jak opętana i niestety moja waga szybciutko ruszyła 😁 no ale co tam, w końcu nie jest się codziennie w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a i mam już 10 kg do przodu ;/ najgorsze jest to, że coraz szybciej na wadze przybieram ;/ pewnie za miesiąc będę ważyła już 15 kg więcej a za 2 z 30 ;/ a nie jestem jakąś kruszyną, więc będę hipopotamem

Ja na początku strasznie przytyłam a teraz moja waga stoi..... I nie chce się ruszyć.... A jem jak opętana 😜

też jem jak opętana i niestety moja waga szybciutko ruszyła 😁 no ale co tam, w końcu nie jest się codziennie w ciąży 😁

no właśnie trzeba sobie teraz pozwolić bo potem przy dzidziusiach już nie będzie można.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja ide w srode do lekarza ale usg juz nie bede miala dopiero w 38 tc jak nie urodze 🙂 co ile teraz chodzicie do gin co 3 czy co 2 tyg ?? bo zastanawiam sie jak teraz bedzie czy bedzie mi kazal przychodzic czesciej 🙂

ja będę miała tak jak do tej pory raz w miesiącu 🤢 a USG mam za tydzień i to podobno ostatnie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ja ide w srode do lekarza ale usg juz nie bede miala dopiero w 38 tc jak nie urodze 🙂 co ile teraz chodzicie do gin co 3 czy co 2 tyg ?? bo zastanawiam sie jak teraz bedzie czy bedzie mi kazal przychodzic czesciej 🙂

ja będę miała tak jak do tej pory raz w miesiącu 🤢 a USG mam za tydzień i to podobno ostatnie będzie...


ja slyszalam ze sie robi w 38 tc zeby wage oszacowac dzidziusia do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja dzisiaj juz wyrobilam norme i moge sobie odpoczywac 🙂 Nadrabiam to co udalo sie dzisiaj Wam naskrobac 🙂 Widze, ze Tyska sie meczy:/ ja tak mialam na poczatku i tak jak reszta proponuje odpowiednia diete, ale warto sobie kupic czopki glicerynowe w aptece kosztuja jakies 3-5zl a pomagaja. 🙂 Tylko nalezy je stosowac jak juz dieta zawodzi, albo jak juz nie mozna wytrzymac a 4 dni to raczej juz nie jest przyjemne, takze ja proponuje sprobowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Ja w poniedziałek mam wizytę i się okaże co ile mam chodzić teraz... 🙂 a w ogóle to tez mi sie nudzi... Już posprzątałam.....

Już wiem chyba zacznę na nowo układać ciuszki mojej malutkiej... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja w koncu dzisiaj chce poprasowac jej ciuszki bo caly czas odkladam i w koncu wyjdzie na to ze nie poprasuje 🙂 i mam nadzieje ze mala sie we mnie nie wrodzi i nie bedzie chciala wyjsc miesiac wczesniej z brzucha Ja to jak patrze na niektore z was ze juz 36 tc to jakos nie chce mi sie wierzyc ze tak to szybko zlecialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej dziewczyny ja dzisiaj juz wyrobilam norme i moge sobie odpoczywac 🙂 Nadrabiam to co udalo sie dzisiaj Wam naskrobac 🙂 Widze, ze Tyska sie meczy:/ ja tak mialam na poczatku i tak jak reszta proponuje odpowiednia diete, ale warto sobie kupic czopki glicerynowe w aptece kosztuja jakies 3-5zl a pomagaja. 🙂 Tylko nalezy je stosowac jak juz dieta zawodzi, albo jak juz nie mozna wytrzymac a 4 dni to raczej juz nie jest przyjemne, takze ja proponuje sprobowac 🙂

jak dobrze że w ogóle nie mam takiego problemu jak Tyska..... Bardzo jej współczuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ja ide w srode do lekarza ale usg juz nie bede miala dopiero w 38 tc jak nie urodze 🙂 co ile teraz chodzicie do gin co 3 czy co 2 tyg ?? bo zastanawiam sie jak teraz bedzie czy bedzie mi kazal przychodzic czesciej 🙂

ja będę miała tak jak do tej pory raz w miesiącu 🤢 a USG mam za tydzień i to podobno ostatnie będzie...


ja slyszalam ze sie robi w 38 tc zeby wage oszacowac dzidziusia do porodu 🙂

no to nie wiem ale moja ginka poiwedziala ze to bedzie juz ostatnie USG a jak bede chciala jeszcze miec usg to musze zrobic sobie prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Ja w poniedziałek mam wizytę i się okaże co ile mam chodzić teraz... 🙂 a w ogóle to tez mi sie nudzi... Już posprzątałam.....

Już wiem chyba zacznę na nowo układać ciuszki mojej malutkiej... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja w koncu dzisiaj chce poprasowac jej ciuszki bo caly czas odkladam i w koncu wyjdzie na to ze nie poprasuje 🙂 i mam nadzieje ze mala sie we mnie nie wrodzi i nie bedzie chciala wyjsc miesiac wczesniej z brzucha Ja to jak patrze na niektore z was ze juz 36 tc to jakos nie chce mi sie wierzyc ze tak to szybko zlecialo 🙂

strasznie szybko zleciało..... Moja mam nadzieję że wda sie we mnie bo ja dokładnie w terminie się urodziłam..... A w ogóle to już nie mogę się doczekać jak wezmę ją na rączki przytulę nakarmię cycusiem.... Jej ale to wszystko będzie cudowne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja miałam dzisiaj usg i mi lekarz powiedział, że to ostatnie. Ewentualnie mi zrobią w szpitalu, żeby zobaczyć czy dobrze jest ułożone i pewnie z tą wagą.
Wizytę też mam za miesiąc, a nie za 2 tyg.. może później będę miała częściej.

no to pewnie u mnie bedzie tak samo. Ja mam nastepna wizyte 21 marca,a pozniej bede miala 14 kwietnia... chyba 2 tyg przed planowanym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja pewnie tez sie poplacze.. tak jak po zrobieniu testu i zobaczeniu wyniku 🙂

jak ja sobie przy pomne moja reakcję jak zrobiłąm test, to smiac mi sie chce 😁
Dostałam jakiegoś ataku śmiechu, nie mogłam się opamiętać..zachowywałam się conajmniej jak wariatka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...