Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no gołąbki to nic trudnego! 😁
wyglądają tylko tak jak by trzeba było dużego wysiłku ale tak naprawdę to kwestia tylko przyszykowania farszy kapusty i później samo się dusi! i nie parz kapusty za długo żeby ci się nie rozgotowała później na chwile da w porządku później zimną wodą zlej i zawiń mięsko sparzą się kapustę aby liście łatwo się zwijały i nie pękały! życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MATKO MOJA KUCHNIA ZACZYNA WYGLĄDAĆ JAK KUCHNIA
ALE TO WSZYSTKO TRZEBA POSPRZĄTAĆ, POWYCIERAĆ, a ja idę do szpitala we wtorek ale co tam dobrze że już jest ale śmierdzi mi taką nowością 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
MATKO MOJA KUCHNIA ZACZYNA WYGLĄDAĆ JAK KUCHNIA
ALE TO WSZYSTKO TRZEBA POSPRZĄTAĆ, POWYCIERAĆ, a ja idę do szpitala we wtorek ale co tam dobrze że już jest ale śmierdzi mi taką nowością 😮


to może znajdzie sie jakiś krasnoludek i ci posprząta jak będziesz w szpitalu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
MATKO MOJA KUCHNIA ZACZYNA WYGLĄDAĆ JAK KUCHNIA
ALE TO WSZYSTKO TRZEBA POSPRZĄTAĆ, POWYCIERAĆ, a ja idę do szpitala we wtorek ale co tam dobrze że już jest ale śmierdzi mi taką nowością 😮


to może znajdzie sie jakiś krasnoludek i ci posprząta jak będziesz w szpitalu 😉

ha nie ma krasnoludków, niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaka cisza.... 😮
Ja już zrobiłam gołąbki już się kończą dusić 🙂 ziemniaczki obrane, wszystko już prawie posprzątane został mi tylko jeden pokój wiec biorę się do dzieła kurze odkurzyć i zmyć podłogę.
A i wezmę jabłko bo dziś jeszcze nic nie jadłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej niestety wczesniej nie mialam zbytnio czasu zajrzec no wiec tak wczoraj jak moj wrocil z pracy pojechalismy na izbe zeby na wszelki wypadek sprawdzic czy wszystko ok z amelka i czy czasem nie chce wyjsc 🙂 ale naszczescie wszystko ok zrobili ktg itp i jestem pozamykana na cztery spusty 🙂 i prawdopodobnie jest to kregoslup kazaly mi wziasc apap i spasmoline rozkurczowo i jakos lepiej juz sie czuje chociaz jak dzisiaj poszlam do sklepu to zauwazylam ze nasila sie to jak dluzej stoje bez ruchu np w kolejce 😞 i strasznie mnie to meczy Wogóle bylam wczoraj w szoku bo bylam w szpitalu gdzie chce rodzic personel byl przemily zarowno polozna jaki i gin totalny szok nie wiem czy one tak zawsze czy dlatego ze moj byl w stroju sluzbowym (ratownika) Ale naszczescie wszystko sie skonczylo dobrze mimo ze mnie pobolewaja plecy i nogi to jest znacznie lepiej a w srode mam wizyte u swojego gin wiec zobaczymy co on powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
aisak napisał(a):
😉

gdzies wczesniej mnie zacepialas a ja nie zauwazylam 🙂 co tam 🙂


Madziu bo wiem ze masz taką samą pościel w paseczki jak ja
i związku z tym moje pytanie ☺️ ☺️ ☺️
jak prałaś to nic ci nie pofarbowało????? , bo tam zarówno sa elementy białe i kolorowe, w jakiej temperaturze prałaś ???
no i powiedz mi jeszcze czy prałaś tez ten ochraniacz do łóżeczka bo tam jest jakaś gąbka i sie zastanawiam, no i rożek tez prałaś ?????????????
😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej niestety wczesniej nie mialam zbytnio czasu zajrzec no wiec tak wczoraj jak moj wrocil z pracy pojechalismy na izbe zeby na wszelki wypadek sprawdzic czy wszystko ok z amelka i czy czasem nie chce wyjsc 🙂 ale naszczescie wszystko ok zrobili ktg itp i jestem pozamykana na cztery spusty 🙂 i prawdopodobnie jest to kregoslup kazaly mi wziasc apap i spasmoline rozkurczowo i jakos lepiej juz sie czuje chociaz jak dzisiaj poszlam do sklepu to zauwazylam ze nasila sie to jak dluzej stoje bez ruchu np w kolejce 😞 i strasznie mnie to meczy Wogóle bylam wczoraj w szoku bo bylam w szpitalu gdzie chce rodzic personel byl przemily zarowno polozna jaki i gin totalny szok nie wiem czy one tak zawsze czy dlatego ze moj byl w stroju sluzbowym (ratownika) Ale naszczescie wszystko sie skonczylo dobrze mimo ze mnie pobolewaja plecy i nogi to jest znacznie lepiej a w srode mam wizyte u swojego gin wiec zobaczymy co on powie 🙂


no to super ze wszystko w porządku, warto pojechać i sprawdzić niz potem się martwić
jak jestes pozamykana na cztery spusty to bardzo dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
pewnie niech te pociechy sobie jeszcze siedzą ile im trzeba tu zimno wiec niech sie nie śpieszą 🙂


zgadzam sie chociaz chcialabym juz urodzic bo coraz gorzej sie czuje 🙂 a tak sie zastanawiam czy nie bedzie mi brakowalo po porodzie tych ruchów w brzuszku Mimo tych cierpien i wyrzeczeń ruchy rekompensuja wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matuchno ale tu dzisiaj pustki.

Ja poprasowałam górę pieluch i troszkę ciuszków i jestem załamana jak to się chujowo prasuje 😞 Już mam na to nerwa 😠 😠 😠 Mama zrobiła z kolei pyszny obiadek ( i znowu jest kwaśnica 🤪 🤪 🤪 ) a mojego wysłałam do cukierni po kawałek sernika z brzoskwinią bo jak nie zjem to oszaleje. Ja mu powiedziałam że chce tylko tak tyci tyci to się wkurzył że po takie małe "gówno" go wysyłam 😁 😁

I jak się okazało źle sprawdził na biletach datę i Ani Mru Mru jest jutro 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...