Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jutro niby nasze święto
ŚWIĘTUJETA??????

paranoja kwiatki w kwiaciarniach poszły 100% w górę phi

ja "swojemu mężu" nie kazała kupować kwiatów bo mam 30 róż które sobie sama kupiłam w Auchan w sobotę to po co mi kolejne 😁

ja to nawet bym nie pamiętała ale coś tu na necie wyczytałam ze to jutro
mój to też nie będzie pamiętał z resztą on w ogóle jutro nie będzie funkcjonował jak wróci dziś w nocy
dla mnie wystarczyłoby gdyby chociaż raz mi ciśnienia nie podniósł ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
danke, danke 🙂 🙂
przecież mówię, że wino było ^^ a na wódkę jeszcze przyjdzie czas (teraz jeden kielonek chyba zwaliłby mnie z nóg 😉 )
Oj a ja lubię na plecach leżeć, czemu jest to niebezpieczne????

PANI INŻYNIER A TAKA GUPIA
ja mówię o wódce dla NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komu jak komu ale Tobie dałabym najwyżej szklankę soku marchwiowegon 😜 Więc powtarzam, na wódkę jeszcze przyjdzie czas! 😁 😁

że co że ja niby nieletnia???????
a bo w ciąży jestem , no ale wiecznie nie będę, inżynierskie możemy w maju wypić

uwalimy się jak świnie ^^ 😁 😁 😁

pozwolę sobie dodać
jak DZIKIEEEEEEEEE ŚWINIE HRUM HRUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
a ten krem co ja pokazalam niemoze byc??
bo ja taki kupilam 😞

pewnie nie pomoże na odparzenia.. maść jest lecznicza a to to nie wiem jak działa.. 🤔

niby na tym kremie jest napisane ze do codziennej pielegnacji..
to jeszcze tamten dokupie..
jejciu ja juz glupia jestem i juz sama nie wiem co kupowc 😞
ja tam ostro slicham Olki 🤪 Naszego MISZCZA

hehehe proszę się tu nie naśmiewać ze mnie 🙃 nawet Kasia potwierdzi że działa bo wypróbowała na sobie 🙂
a ja sie wcale nie nasmiewam !! mowie smiertelnie powaznie, slucham sie Ciebie we wszystkim 🙂

we wszystkim się jej nie słuchaj
nie sadź pelargonii bo śmierdzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😜

moja mama zawsze mówi: Twoja dupa też śmierdzi i ją nosisz 😁

MOJA DZIŚ NIE ŚMIERDZI
ale mężowska na pewno
😉MISZCZUNIU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jutro niby nasze święto
ŚWIĘTUJETA??????

paranoja kwiatki w kwiaciarniach poszły 100% w górę phi

ja "swojemu mężu" nie kazała kupować kwiatów bo mam 30 róż które sobie sama kupiłam w Auchan w sobotę to po co mi kolejne 😁


hi hi i bardzo dobrze!
ja tam w ogóle nie lubię róż,a to 'święto' kojarzy mi się z liceum i gimnazjum kiedy to dostawało się jakieś tandetne upominki zawalające półki od kolegów; a miłym dla pań powinno się być się zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
jeszcze jedno pytanie.. czy peiluchy tetrowe sa takie drogie?? ja dzisiaj widzialam 10 szt za 35 zl....

nie wiem ja wiem że u mnie jedna około 2.50 ale pewnie jakoś do dupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
jeszcze jedno pytanie.. czy peiluchy tetrowe sa takie drogie?? ja dzisiaj widzialam 10 szt za 35 zl....

tak to są te lepsze, ja się połasiłam na te tańsze za 20 zł i są gówno warte - sito takie rzadkie - jak gaza.. musiałam dokupić te droższe a do tego 5 szt flanelowych 🤢 kasy idzie full no ale cóż począć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jeszcze jedno pytanie.. czy peiluchy tetrowe sa takie drogie?? ja dzisiaj widzialam 10 szt za 35 zl....

tak to są te lepsze, ja się połasiłam na te tańsze za 20 zł i są gówno warte - sito takie rzadkie - jak gaza.. musiałam dokupić te droższe a do tego 5 szt flanelowych 🤢 kasy idzie full no ale cóż począć 🤨

ja flanelowych tez mam 5sztuk ..i nie kupilam tych tetrowych bo wydawalo mi sie ze sa wlasnie jak gaza.. w sumie nie rozpakowywalam ich. ale widzialam je w smyku. A tanszych nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
od kilku dni wieczorem boli mnie brzuch jak na okres... czy to są skurcze? 😮

wiesz co nie wiem
pewnie każda i tak inaczej to odczuwa
ja mam twardy brzuch i czuję taki faktyczny skurcz czasem są krótkie i nagle a czasem dłuższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja lece w kimono dziewczynki, przynajmniej sie postaram dzis wczesniej zasnac bo te noc mialam okropna.. buzka milej nocki 😘

pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
od kilku dni wieczorem boli mnie brzuch jak na okres... czy to są skurcze? 😮

wiesz co nie wiem
pewnie każda i tak inaczej to odczuwa
ja mam twardy brzuch i czuję taki faktyczny skurcz czasem są krótkie i nagle a czasem dłuższe

ja to tez nie wiem. teraz czesto twardnieje brzuch, a tak to mi nic nie dolega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jeszcze jedno pytanie.. czy peiluchy tetrowe sa takie drogie?? ja dzisiaj widzialam 10 szt za 35 zl....

tak to są te lepsze, ja się połasiłam na te tańsze za 20 zł i są gówno warte - sito takie rzadkie - jak gaza.. musiałam dokupić te droższe a do tego 5 szt flanelowych 🤢 kasy idzie full no ale cóż począć 🤨

ja flanelowych tez mam 5sztuk ..i nie kupilam tych tetrowych bo wydawalo mi sie ze sa wlasnie jak gaza.. w sumie nie rozpakowywalam ich. ale widzialam je w smyku. A tanszych nie bylo...

no ja te droższe też w smyku kupiłam i są ok - ale było na nich napisane lux czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
ale sie zwyłam pgarna mnie strachi przerazenie 😞 😞 rozstaniemy sie na jakis czas ....nie wiem na jak długo 😞 😞 😞 😞 😞

to też szpital??????
pisz tu szybko co jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jeszcze jedno pytanie.. czy peiluchy tetrowe sa takie drogie?? ja dzisiaj widzialam 10 szt za 35 zl....

tak to są te lepsze, ja się połasiłam na te tańsze za 20 zł i są gówno warte - sito takie rzadkie - jak gaza.. musiałam dokupić te droższe a do tego 5 szt flanelowych 🤢 kasy idzie full no ale cóż począć 🤨

ja flanelowych tez mam 5sztuk ..i nie kupilam tych tetrowych bo wydawalo mi sie ze sa wlasnie jak gaza.. w sumie nie rozpakowywalam ich. ale widzialam je w smyku. A tanszych nie bylo...

no ja te droższe też w smyku kupiłam i są ok - ale było na nich napisane lux czy jakoś tak

szczerze- to nie wiem 🙂 ale jeden rodzaj tam był. 10 sztuk za 35 zl , a 5 sztuk za 15 zl....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...